Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

13 minutes ago, ToniAdams said:

Sekta koi jebe

najluđi su def u saobraćaju

jedan se drao na mene što nisam stao na zeleno da on prođe, a i svirao sam mu

 

 

Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

najluđi su def u saobraćaju

jedan se drao na mene što nisam stao na zeleno da on prođe, a i svirao sam mu

 

 

Trebo si po gasu. Al da, izgulio bi limuzinu :(

Link to comment
31 minutes ago, nesha taxista said:

Da, pa za mnoge od njih crveno ne važi, bar tako misle. Još jedna ilustracija:

 

 

moje saobraćajno iskustvo govori da za ove tzv profi bicikliste ne važe saobraćajni propisi u 95% slučajeva

 

kad se prolepša vreme i pojave se i rekreativci taj procenat se spusti

 

 

ovo važi sa bg bicikliste, cenim da je po vojvodini situacija znatno znatno bolja

Link to comment

jeste to al imam i razumevanja posto radim i jedno i drugo i trece, tu je prelaz katastrofa, jos od stadiona do zdravstvene fali zebra, moras da ides kilometar okolo, i nije samo strasni kako voze po putu vec sto se sad po redovno voze trotoarom, maltene moram da se sklanjam i borim za prostor kao pesak, plus je nezgodno sto mogu da sruse decu i po trotoaru i kad deca izlaze iz objekata, bio sam svedok, strasno za sve ucesnike, i svi svesni i svi i dalje rade isto

 

nijedan bajker nije pao na snimku :D

Edited by villiem
Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

Trebo si po gasu. Al da, izgulio bi limuzinu :(

Ko je jači, biciklista ili severni jelen? 

 

Pre neki dan vozi biciklista kolovozom ispred mene, ja usporila jer je trebalo da skrenem u svoj blok. Tek on odjednom reši da pređe na drugu stranu i zalomi levo preko pešačkog, mrtav ladan. Bukvalno pukom srećom sam išla 5 na sat inače bi mi podleteo namrtvo. Ne volim da su mi blizu kad vozim, ni oni ni ovi s malim skuterčićima što se provlače između auta kroz gužvu. 

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Ko je jači, biciklista ili severni jelen? 

 

Pre neki dan vozi biciklista kolovozom ispred mene, ja usporila jer je trebalo da skrenem u svoj blok. Tek on odjednom reši da pređe na drugu stranu i zalomi levo preko pešačkog, mrtav ladan. Bukvalno pukom srećom sam išla 5 na sat inače bi mi podleteo namrtvo. Ne volim da su mi blizu kad vozim, ni oni ni ovi s malim skuterčićima što se provlače između auta kroz gužvu. 

Skuteri su još nezgodniji jer su manji, a u proseku malo i brži. Na proleće će ih tek biti puno jer je jedna strana firma otvorila najam. Inače zbog tih situacija kao što je tvoja sam i nabavio kameru. Kako bi dokazala da on nije normalno prelazio ulicu?

Edited by nesha taxista
Link to comment
  • 1 month later...

Golf 6 1.4 TSI 2011. godiste, onaj sa 160ks. Kako dobar motor, ja sam odusevljen. Moze da se vozi penzionerski na obrtaje i da trosi malo cak i po gradu a kad zatreba snage, zakucava za sediste. Bravo za fau ve.71ff05750b00b1701124b8a2e60bf539.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Ma to se prodaje nego sam prodao Astru pa registrovao ovo da imamo drug i ja da vozimo i neki solidan auto, osim njegovog starog C3 i moje Fiestice.

Astra je imala mnogi jacu opremu i generalno je lepsi auto ali je bio obican atmosferac 1.6 sa 115ks a ovaj 1.4 turbo je ubica, ima neki turbo punjac i kompresor valjda, zakucava. I generalno je mnogo bolji od golfa 5, enterijer i udobnost i sve.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...