Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

rental? posto je na dan?

 

najbolje dupe na putu ove godine.

Da, Sixt.

 

Ne znam koliko tacno kosta, jer sam ja reservisao (i platio) Twingo, a dobio ovo (imam Sixt Diamond status).

Link to comment

Vratio se s puta s Mazdom 3, presao skoro 3000 km. Prvi utisak je da se radi o izuzetno udobnom autu, sedista su mi put od 6 sati koji relativno cesto prelazim skratila na subjektivnih 4. Uz odlicnu izolaciju zvuka, ovo je potpun pogodak za duze puteve. Na prosecnih 150 km/h je trosio 7 litara, objasnjeno mi je da bi potrosnja trebalo da padne nakon prvih nekoliko hiljada km, ali i ovo je odlicno jer se radi o prilicnoj brzini i 3000 obrtaja za ipak ne tako jak motor. Cetvoro ljudi ne mogu opusteno da sede u tom autu, zadnja klupa je malo tesnja (mada ako se povuku sedista nije neudobna).

200 na sat moze da ide, ali je ocigledno previse za njega, na 150 se ponasa odlicno. Stari put preko Velebita je bilo predivno voziti, ulazak u krivine je uzivanje i mada mi je ovo vec neki peti put da vozim ovu deonicu, nikad se nisam ovoliko zabavio na njemu. Money well spent, savetovao bih ga svakom ko moze da ga priusti.

Ispostavilo se da 120 konja radi sve sto je meni potrebno da radi. Igrom slucaja sam imao priliku da provozam BMW 3 2.4/180ks i tu mi je bilo jasno sta cini tu razliku do zaista snaznog motora. Nije da nije seksi osecaj da si ispaljen iz topa kad krenes u preticanje, ali dvostruko veca cena se meni nikako ne moze opravdati time i dodatnom udobnoscu. Ovo je za sad maksimum koji mi treba, nemam dilemu. Mislim da nikad nisam pametnije ulozio novac i bas sam hepi zbog toga.

Link to comment

Prosecna brzina 150 km/h je velika. Je l si siguran da to nije krstareca, ona koju si najcesce vidjao na  brzinomeru.

To je brzina na kojoj sam drzao tempomat vecinu vremena, nemam pojma koja je prosecna brzina bila. Nije da nisam isao i brze deonice, ali sam ga skoro sve vreme drzao na 150. Nemam pojma ni da li bi se uracunalo sto sam svakih sat vremena stajao na pumpama da mi se pas iskulira :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Wow. Daj neku iznutra.

 

Ja moj malo sredio, utegao i sad mi žao da ga prodam :(

Ja ovaj leasovao na 3 godine i mislim da ce mi biti krivo da ga se resim.

 

Evo par slika iznutra.

 

48b211ee40ad0d30e9d86c633df924d3.jpge424b24e845435bc9f301c06578c3b97.jpg041868a59f7f97ff1d4738d02ee429a2.jpg

 

Svidja mi se kod BMWa sto ne preteruju sa digitalizacihom table i slicnim kerefekama.

Link to comment

Bolji auto nisam vozio

 

pa bio si mali

 

 

VW_Golf_II_front_20080206.jpg

 

 

 

inače baš se radujem što si uzeo visokoturažnu mašinu jer to na delu pokazuje da trud i rad donose plodove dok javašluk i nerad donose vožnju biciklom po kulovgradskom nasipu :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

 

inače baš se radujem što si uzeo visokoturažnu mašinu jer to na delu pokazuje da trud i rad donose plodove dok javašluk i nerad donose vožnju biciklom po kulovgradskom nasipu :fantom:

ovaj post je genijalan. biser u biseru na kvadrat  :thumbsup:

Edited by Majo
Link to comment

sasrecom ga ganjao.

 

Hvala. :)

 

Juce sam vozio neka 3-4 sata od Raleigha za Virginiu. Uzivancija totalna.

 

pa bio si mali

 

 

VW_Golf_II_front_20080206.jpg

 

 

 

inače baš se radujem što si uzeo visokoturažnu mašinu jer to na delu pokazuje da trud i rad donose plodove dok javašluk i nerad donose vožnju biciklom po kulovgradskom nasipu :fantom:

 

:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...