Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

dobar je i kupio bih ga bez razmisljanja. imam odlicno iskustvo sa hyundaijem od pre x godina - vozio sam i30 kad se pojavio jedno 12 meseci i bio sam potpuno oduševljen odnosom cena/kvalitet. problem je što tucson ima 5 sedišta, a ja jurim vozila sa 7. 

Meni bi odgovarao taj i30, sta si imao benzinca? (a ti uzmi onog veceg Santa Fe-a, pa mi das djir u Bgd-u) 

Link to comment

sto ne kupis qashquai +2? dci 2.0 je najbolji motor koji je reno ikada napravio, 150KS, 320Nm, ima lanac - jedino sto pije skoro 8 litara benzina na zameni ali to ionako radis jednom godisnje.

Edited by yolo
Link to comment

Meni bi odgovarao taj i30, sta si imao benzinca? (a ti uzmi onog veceg Santa Fe-a, pa mi das djir u Bgd-u) 

dizel je bio - nije bio moj, sve su to službene varijante. u vlasništvu sam imao svega 3 auta u životu - yugo pre 20 godina, daewoo lanos pre nekih 12-13 i megan pre otprilike 9. nijedan duže od godinu dana :)

 

santa fe mi je preskup, imam neke limite od strane centrale. i freemont je na ivici, morao bih da nadjem neku bas dobru kombinaciju sa kompenzacijom (imam klijenta koji je snabdevač svih većih dilera u srbiji - prvo oni kompenzuju sa dilerom za auto, onda ja kompenzujem sa njima - igranka :) )

Link to comment

sto ne kupis qashquai +2? dci 2.0 je najbolji motor koji je reno ikada napravio, 150KS, 320Nm, ima lanac - jedino sto pije skoro 8 litara benzina na zameni ali to ionako radis jednom godisnje.

5 sedišta?

Link to comment

5 sedišta?

+2 je verzija sa 7... Neznatno je duži od verzije sa 5... Ali ga testiraj dobro... Drugar je izašao na testnu vožnju i razočarao se reakcijom motora na gas... Kaže da je užasno trom... Samo ne mogu da se setim sigurno, da li je bila ova verzija motora, ali bih rekao da jeste...
Link to comment

x-trail je baš off road vozilo može bob otac da stane u njega, a i ide gde poželiš. doduše više izgledom i performansama vuče na patrola nego na qashqaija, pa ako ti odgovara...

 

neki moj poznanik vozi ševrolet orlanda, isto je 5+2. on ga hvali(svaki ciga...)

razmotri i njega

Link to comment

x-trail je baš off road vozilo može bob otac da stane u njega, a i ide gde poželiš. doduše više izgledom i performansama vuče na patrola nego na qashqaija, pa ako ti odgovara...

 

neki moj poznanik vozi ševrolet orlanda, isto je 5+2. on ga hvali(svaki ciga...)

razmotri i njega

Novi X-Trail je isti ko nabubreli Qashqai, Taj stari se vise ne radi.

Link to comment

x-trail je baš off road vozilo može bob otac da stane u njega, a i ide gde poželiš. doduše više izgledom i performansama vuče na patrola nego na qashqaija, pa ako ti odgovara...

 

neki moj poznanik vozi ševrolet orlanda, isto je 5+2. on ga hvali(svaki ciga...)

razmotri i njega

orlando je monovolumen. ako uzmem monovolumen, to ce biti scenic iz milion razloga, a najvažniji je što imaš ljudski servis na svakom ćošku. plus što volim francuska auta. gledam ako kako mogu da dosegnem suv sa 7 sedišta ali bi se reklo da to nije realno, imajući u vidu budžet koji mi je na raspolaganju. jedino ako me baš ukenja neka kombina. a neće :)

Edited by ikar
Link to comment

Nema boljeg monovolumena od multiple.

meni je multipla ekstra ali ne proizvodi se vec x godina, plus ima 5 sedista, a ne 7 :)

 

gledao sam i 500l sa 7 sedista. cena mu je fenomenalna ali mnogo mu je slab motor za tu karoseriju.

Link to comment

ima multipla sa 6 sedista plus sto je takve sirine da ako su vecinom deca u pitanju mozes da nabijes romsku cergu u njega.

 

qashqai je kilav sa benzincima, za 150KS dizel ne bih rekao ali ko ce znati s obzirom na to cemu je namenjeno vozilo

Edited by yolo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...