Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Si razmišljao o Versu? Ili nikad više Japanac?

ne volim tojotu, nikad je ne bih kupio.

 

@djubre: sa mazdom 3 je malo bolja situacija sa delovima, ima ponešto i na lageru. to što je auto nov te ne čini imunim na npr. slomljen retrovizor. ja sam ga čekao 21 dan.

 

s druge strane, ako izuzmemo to i sramotno skupe redovne servise, ostalo je bilo ok. pre svega zato što sam za 170.000 km imao nula kvarova na motoru i/ili elektronici.

Link to comment

ne volim tojotu, nikad je ne bih kupio.

 

@djubre: sa mazdom 3 je malo bolja situacija sa delovima, ima ponešto i na lageru. to što je auto nov te ne čini imunim na npr. slomljen retrovizor. ja sam ga čekao 21 dan.

 

s druge strane, ako izuzmemo to i sramotno skupe redovne servise, ostalo je bilo ok. pre svega zato što sam za 170.000 km imao nula kvarova na motoru i/ili elektronici.

Pa i ti si cudan, posle tako dobrog iskustva, hoces da predjes na francusko vozilo. Uvek bih, cini mi se preboleo pre skup servis, nego da me jebava elektronika, po tome su francuzi poznati.

Link to comment

Pa i ti si cudan, posle tako dobrog iskustva, hoces da predjes na francusko vozilo. Uvek bih, cini mi se preboleo pre skup servis, nego da me jebava elektronika, po tome su francuzi poznati.

Ne, to su italijani ^_^

Link to comment

NIje, madam je samo pitala koje je boje, i nervirala se što uzimam beli...Kaže privlačiću pažnju... :( A oni pederi traže 500€ za drugu boju... E ne dam :mad:

 

Za marku i model nije pitala, mogao sam da uzmem i RAV4 i Pola, njoj bi bilo svejedno..

Pitanje i za tebe i za prokleto djubre....

 

Koliko vam otprilike kosta kasko?

Link to comment

Pitanje i za tebe i za prokleto djubre....

 

Koliko vam otprilike kosta kasko?

250€ je najeftinije, kod AXA osiguranja, ostali su oko 270€.. MOže i na rate kod svih... Za ove pare pokrivaju 90% vrednosti vozila kod krađe...

Link to comment

Pa i ti si cudan, posle tako dobrog iskustva, hoces da predjes na francusko vozilo. Uvek bih, cini mi se preboleo pre skup servis, nego da me jebava elektronika, po tome su francuzi poznati.

nije meni problem bio skup servis (firma placa), vec spor - nista zivo od delova nemaju na lageru nego porucuju iz madjarske i holandije. ja sam to iskusio 2 puta - prvi put sa pomenutim retrovizorom, a drugi put kad je trebalo menjati zadnja vrata (bilmez proleteo kroz trokut i zakucao se u moju tadasnju koleginicu kojoj sam pozajmio auto da skokne i nešto završi :)) poslednje 2 godine sam placao kasko sa rent a car opcijom, bas za ovakve slucajeve, jer ne mogu da ostanem bez kola na nekoliko nedelja (tj. mislio sam da ne mogu dok mi panduri nisu suspendovali dozvolu na 2 meseca. sad vidim da mogu :D).

Link to comment

250€ je najeftinije, kod AXA osiguranja, ostali su oko 270€.. MOže i na rate kod svih... Za ove pare pokrivaju 90% vrednosti vozila kod krađe...

axa? jesu to oni sto su svojevremeno sponzorisali kk barselona?

Link to comment

Meni se pruzila prilika da ga svezem od Cetinja do Kotora, Tivta, dakle na ekstremno nepodobnom putu za tu sortu auta, obaska sto je prekratak za bilo kakvu procenu.

Sve u svemu, udoban na americki nacin*, sa Fijatom naravno veze nema, mislim cak da je to pravljeno na nekoj od ovih novih i bljak Jeep platformi sto bi se danas reklo (nisam siguran, a nisam se ni raspitivao), velik auto sa svim smekovima koje to donosi.

 

 

*) cenim - ali ne smem da zalegnem - da mu je zarad porodicnosti ubijena SUVislost, premekan za moj ukus, sve u svemu nikad ne bih dao pare za njega.

 

Na stranu to sto mi nimalo nije u svidjanju  :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...