Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Lako je tamo, tamo svi voze biciklove. Dođi ti brate u Srbiju pa da vidiš šta su bembare :s_w:. Jednog dana kad budem ima para kupiću ovog

 

 

Edited by čekmeže
smajli
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

"vozio" Navaru par dana, ništa offroad, ništa duge distance. automatik, izgleda ogromno al unutra je za mene tesan. ovaj model je bez zadnje klupe, taj deo je isto prtljažnik. ne mogu zamisliti da tu može da stane zadnja klupa. motor mi se čini slabim, enterijer moderan, nemam zamerki nikakvih, štaviše dopao mi se a najviše mi se dopala dobra zvučna izolacija. mada seo sam u nju posle nedelju dana vožnje ford transit connecta koji zveči ko bure :lol:
jedno meeeeh od utiska :(

 

Link to comment
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Stigla mladja Astrica iz Svicarske, sa nesto pojacanim motorom (isto 1.6 benzin ali 10ak konja vise) i fabrickim ksenonima a za iste ili cak nesto manje pare nego sto sam prodao staru... Naravno, ide na oglase i leti ekspresno cim se pojavi dobra matematika a do tad cu registrovati i voziti.6e4126bc08544925f4717fec82d6b992.jpgbfaba1b694be75f562005125c3752ee7.jpg34c58a9546290b43e13f5311d206332c.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...