Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Evo danas konačno. Takovda sad ćeram škodilaka, a korsu sam swastikci utopijo. :fantom: Pošto meni auto služi za umanjenje penisa onda ne hajem za njegovu spoljašnost, a bome ni unutrašnjost. Pokušaću bar uljem i filtrima da ga snabdevam redovno i to je to.

Link to comment

Ja nisam pasivni rentijer sa cro obale te evo nešto mnogo skromnije.

:-(

 

WP_20170814_10_38_02_Pro_2.jpg

Nisam rentijer, to tamo krvavo je zarađeno naprezanjem sivih vijuga! [emoji35]

Škodilak je zahvalno auto koje ne traži i ne treba puno. Sretno vam bilo!

Link to comment

Ma ne vidim ja felne dok vozim :-). Meni super što ima gepek da moš vola spakovati. A ne ko što sam išao na more sa pozajmljenim pežoom 308. Žena nije mogla da spakuje sve što imamo :cry:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam zaljubljen u celu tu novu liniju i samo ne znam sta uzeti jednog dana kad budu uslovi. :D

 

Dal 3 dal 6 dal cx5

 

:'(

Oni sad tretiraju cx5 kao flagship model, prvi za novu tehnologiju, boje, motore, etc. Mislim da im se i prodaje najbolje

Link to comment

Oni sad tretiraju cx5 kao flagship model, prvi za novu tehnologiju, boje, motore, etc. Mislim da im se i prodaje najbolje

Hvala! Kažu da je malo trom cx5 pa mislim da bi me to odvratilo od ulaganja.

 

Mozda 6ca sa 2.5l

Ili sačekati 2018..

Link to comment

kako ti se dopao xc60?

 

Vise nego ovaj Micubisi :)

 

Dobar je XC60, vrlo kvalitetno deluje iznutra - ovaj sto sam imao je bio pun opreme [i nov, oko 3k milja tek presao].

 

Dovoljno je prostran, a opet ne veliki kao XC90 [mada ja sam samo prvu generaciju vozio, ne znam da li su se promenili dosta od tada].

 

I udoban je [igrom prilika odremao par sati u oborenom sedistu] :)

 

Ne mogu da sudim o potrosnji, jer sam presao samo oko 150 milja sa njim - a od toga poslednjih 70 sam putovao 5.5 sati [stop & go].

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...