Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

14 hours ago, Babu Bhatt said:

Ajde savjet, Megane(2018) ili Focus(2019)?

 

Baš juče pričam sa ortakom koliko taj megan ima prelepu liniju i koliko je skrndavog enterijera. Focus malo manje atraktivan spolja, ali u enterijeru ga šije za sve pare (što je meni jako bitno). 

 

Bukvalno sa kime god da sam pričao od servisera ikada a i vlasnika takvih vozila govore kako je Ford verovatno najpotcenjeniji brend na tržištu u smislu odnos cena kvalitet , pouzdanost, i sl.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

vozio sam megan dizel nekih 6 meseci, najdalje do atine, meni je stigao sa baš niskom kilometražom, rentacar

 

meni je bio zadovoljavajuć, deci se svidele razne led zajebancije, menjaš svetla u vratima, izgled svega preko infotaiment sistema

 

sve u svemu, nisam imao neke značajne primedbe, motor je bio dobar, dovoljno jak za taj auto, tako da sam gasom mogao da se izvučem iz raznih situacija

 

nisam primeti to nešto loše u enterijeru, mada me generalno baš briga kako auto izgleda, sve dok mi je sedište udobno i dok su komande lako dostupne

 

 

Link to comment
7 hours ago, Braća Strugacki said:

rentacar

 

+1 

Par puta u nekim turama od po 200-300 km.

Svidio mi se. Puno ljepše izgleda od prethodne generacije a djeluje i vrlo funkcionalno (prvenstveno misleći na infotainment).

Sa fordovima nemam pretjerano iskustva.

Link to comment
15 hours ago, Peter Fan said:

Koji je to model i zasto si se bas za njega odlucio?

Tipo 1,4, benzin. Cenovno pristupačan, prilično komotan i udoban, konstrukcijski jednostavniji od bilo koga iz konkurencije. Da, kod nekih se pojavljuje problem sa potrošnjom ulja, ali ako se sipa kvalitetno i menja redovno sve to nije strašno. Nisam uzeo dizela prosto zato što današnji modeli slabo vare gradsku vožnju, a to je kod mene preko 95% kilometraže. Brzo dolazi do zagušenja brojnih ekoloških igračaka i onda stalno problemi. Benzinac je i tiši i zato je putnicima i meni u njemu prijatnije. Jedno vreme su davali s fabričkim plinom, ali više ne. Ništa, ugradiću ga sam posle par hiljada km, samo da vidim da nema nekih fabričkih grešaka. Za sada nema problema. 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, nesha taxista said:

Tipo 1,4, benzin. Cenovno pristupačan, prilično komotan i udoban, konstrukcijski jednostavniji od bilo koga iz konkurencije. Da, kod nekih se pojavljuje problem sa potrošnjom ulja, ali ako se sipa kvalitetno i menja redovno sve to nije strašno. Nisam uzeo dizela prosto zato što današnji modeli slabo vare gradsku vožnju, a to je kod mene preko 95% kilometraže. Brzo dolazi do zagušenja brojnih ekoloških igračaka i onda stalno problemi. Benzinac je i tiši i zato je putnicima i meni u njemu prijatnije. Jedno vreme su davali s fabričkim plinom, ali više ne. Ništa, ugradiću ga sam posle par hiljada km, samo da vidim da nema nekih fabričkih grešaka. Za sada nema problema. 

Super, srecno ga i dugo vozio!

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...