Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

On 20.1.2020. at 6:25, Barti66 said:

Svi redom sem modela u premijum segmentu pa čak i oni.

Modeli mercedesa, audia, bmw-a...svi bez razlike. 

Npr, moji u tri navrata pazarili mečku ml u salonu (ed. u De) i tri puta kidali živce, nemogu ti dati detalje ali nisu ni bitni uostalom, tek se sa Audijem od 130000 smirili unazad godinu i po dana bez zamerki. Sve to važi i za ostale. Zašto je to tako nmp, vrv masovnost i slabija kontrola dobavljača.

Porsche je konstatno u Top 3 po kvalitetu. Ovi ostali imaju problem proliferacije modela a I globalizacije fabrika im. Tesko je pootvarati fabrike u Kini, Juznoj Africi, Brazilu I Meksiku I razviti mrezu kooperanata I odrzati kvallitet kod njih I u svojim fabrikama.

 

A nisu samo Njemci, Toyota je imala velikih problema kad su poceli sklapati Lexus RX u Kanadi. Isto sad I Nissan/Infiniti u Meksiku.

Link to comment
1 hour ago, Peter Fan said:

Porsche je konstatno u Top 3 po kvalitetu. Ovi ostali imaju problem proliferacije modela a I globalizacije fabrika im. Tesko je pootvarati fabrike u Kini, Juznoj Africi, Brazilu I Meksiku I razviti mrezu kooperanata I odrzati kvallitet kod njih I u svojim fabrikama.

 

A nisu samo Njemci, Toyota je imala velikih problema kad su poceli sklapati Lexus RX u Kanadi. Isto sad I Nissan/Infiniti u Meksiku.

Slažem se i sa tim ali Porsche je ipak van konkurencije uz ostale iz klase super automobila, mada ne sa svim svojim modelima naravno.

Link to comment
1 hour ago, Tpojka said:

 

Baš danas vidim ovaj video (kako odlično izgleda):
 

 

Nikad ne bih kupio auto sa koznim sedistima. Meni su ona toliko nezgodna, leti vrela, zimi ledena.

Link to comment

Vozio sam danas po gradu iza ovog cuda (btw. juznokorejska amabasada :) ) Imao sam otvoren prozor i cudio se kako se ovaj ispred nista ne cuje.

Mislio sam da je start stop sistem ili elektro, ali ne.

Link to comment

kombinovana koža FTW!

najlakša za održavanje, ne znoji, ako prospeš nešto lako obrišeš. milina

 

imam i ja grejač za sedišta, ali mi je loš. sedneš na hladno sedište, pa ti treba jedno par minuta dok ne zagreje. i šta onda prostata da radi sa tako ekstremnim promenama temperature?

ja lepo ćebence zimi i to funkcioniše besprekorno

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 kozna sedista su sranje zesce.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Pretpostavljam da jesu... Podseca me na nesto drugo, kako sam se svojevremeno lozio na siber, sve dok nisam kupio auto sa siberom, i shvatio da ga nikada ne otvaram zbog buke koja dopire spolja, od saobracaja i od sopstvenih guma...

Link to comment
kombinovana koža FTW!
najlakša za održavanje, ne znoji, ako prospeš nešto lako obrišeš. milina
 
imam i ja grejač za sedišta, ali mi je loš. sedneš na hladno sedište, pa ti treba jedno par minuta dok ne zagreje. i šta onda prostata da radi sa tako ekstremnim promenama temperature?
ja lepo ćebence zimi i to funkcioniše besprekorno
Pa imas obicno 3 nivoa podesavanja, na najjace zna da bude zajebano ali kec ili dvojka sasvim prijatno. I grejanje volana je jako korisna stvar zimi, bar meni.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

Pa imas obicno 3 nivoa podesavanja, na najjace zna da bude zajebano ali kec ili dvojka sasvim prijatno. I grejanje volana je jako korisna stvar zimi, bar meni.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

+1

Grejač volana >>> grejača bulje

Al to nemam na svom avtu :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...