Jump to content
IGNORED

Mali fudbal(futsal)


Zaz_pi

Recommended Posts

dva carska gola Brazilaca za titulu.šta je tražio Španac Fernandao sudijama kod zadnjeg gola? aut?počeo sam ad psujem Brazilce kad su uveli letećeg kako bezidejno to igraju, golman i Falcao maltene stoje jedan na drugom, i onda ovaj drugi u rašlje!

Link to comment
  • 2 years later...

Izvinjavam se sto cupam temu iz pepela ali nesto me zanima... Juce su igrali mitrovacki Deus, koji je ove godine debitant u prvoj ligi, i Ekonomac iz Kragujevca, i nasi dobili 8:4, totalno nerealan rezultat ali nije to sad bitno... zanima me kako se kotira Ekonomac ove sezone? Koliko znam, oni su vec dugo jedna od jacih ekipa kod nas a ovi moji ih juce dobise ubedljivo, pa da znam sta da ocekujem u nastavku sezone :D Nasi su doveli dosta igraca sa strane, prakticno je od nasih lokalaca ostao samo golman, u prvoj postavi, i jedan sto igra nesto malo, a sve ostalo doslo sa strane sto se i videlo juce jer su u pitanju prilicno ozbiljni igraci, poput Zivanovica koji je zabio 4 komada.

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...