Jump to content
IGNORED

Mali fudbal(futsal)


Zaz_pi

Recommended Posts

Ja gledao danas sva tri meca. Spanci rutinski protiv skromnih Panamaca, tu ne mogu da donesem nikakav zakljucak kakvi su cigani. Iran protiv Maroka bio iznenadjujuce dobar i dinamican mec, Iranci na kraju zasluzeno dobili 2:1 ali su i ovi imali nekoliko dobrih sansi da zakuvaju, pogotovo u prvom poluvremenu. Igralo se bas fino a mislio sam da su to dve indijanske ekipe. Za kraj derbi, Italija - Argentina, tesna pobeda zabara najvise zahvaljujuci golmanu caru koji je skinuo mnogo dobrih sansi Argentincima, koji su igrali sasvim korektno.Iran osvaja!

Link to comment

Na Iran danas bila kvota 1.01 i hendikep -5.5 a oni jedva zivu glavu izvukose :)Mene su Rusi impresionirali iako su igrali protiv smijesnog protivnika. Pravi su lesinari jbt, ne smije covjek milimetar prostora da im ostavi.Ono nase jajarenje™ protiv Egipta je bila ubjedljivo najruznija i najdosadnija utakmica od svih koje sam gleado.

Link to comment

Ja sam prosao uzivo 1 na zabare i h2 +2.5 na mocne Marokance koji su junacki izdrzali do kraja. A za Rusiju igraju sve cistokrvni Rusi, sve sam Ronaldinjo, Rivaldo i slicni... i zato ih ne volim <_<

Link to comment
Na Iran danas bila kvota 1.01 i hendikep -5.5 a oni jedva zivu glavu izvukose :)Mene su Rusi impresionirali iako su igrali protiv smijesnog protivnika. Pravi su lesinari jbt, ne smije covjek milimetar prostora da im ostavi.Ono nase jajarenje™ protiv Egipta je bila ubjedljivo najruznija i najdosadnija utakmica od svih koje sam gleado.
Видиш баја који је то јајарење преносио овде на ТВ-у хвалио је пуно. Каже да смо један од тимова који вреде да се гледају, да имамо опасну технику и да је јако тешко да нам се одузме лопта. Успут и за Египат тврди да је бољи од чеха и ових из Емирата.
Link to comment

ma mi smo odigrali super, pogotovu u prvom poluvremenu. u prvom poluvremenu nas vadio golman, ali cini mi se da igramo bolje nego na ep. a i mene smaraju ovi rusi. ceo tim samo holdeni.

Link to comment

Meni se ne svidja kako smo igrali. Imali smo dosta srece u prvom poluvremenu a vrlo smo malo napravili iz stalnih napada. Kada smo dali pogodak, povukli se i tu je opet Egipat imao nekoliko dobrih sansi za njih.Rusija je igrala sa vrlo slabim protivnikom i to nista ne znaci.Inace, Rusija je Svetski i Evropski prvak u fudbalu na pesku i tamo nemaju Brazilaca. Upravo na SP 2011 u finalu pobedili Brazil. A, u malom fudbalu imaju 4 do 12.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...