Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

"To je izgleda jedini način".

 

Meni liči da je i ovom liku muka od nerešavanja problema, odnosno nezainteresovanošću nadležnih.

 

 

ma jasno. pristojnom gradjaninu je muka od neresavanja problema. isto kao sto je pristojnim gradjanima u nemackoj 30ih godina bilo muka od neresavanja problema pa su podrzali konacno resenje, dobro, nije bio kreozan nego robovski rad i ciklon b ali nadlezni su bas bili zainteresovani da rese problem, kako su to definisali, ah da, konacno resenje.

 

kraj je meseca maja a taj skrinsot sa savetom o ubijanju pasa trovanjem kreozanom mi je na vrhu liste morbidnosti meseca

 

 

procitao sam i o tvojim problemima sa psom koji je napao tvog psa. shvatam ja to, bivsi sam kuckar, istina, imao sam pre dve decenije sarplaninca pa nisam imao takvih problema mada se secam da je na dorcolu umelo da bude neprijatno zimi kada nas okruzi izgladneli copor, sta htedoh reci, ne verujem da bi ti trovao pse kao sto ne verujem da bi ikome normalnom palo na pamet da truje pse a internet lik koji opusteno deli savete o trovanju mi je ipak morbidnost meseca.

 

praslin i toni ziveli u 21. bloku i isli u sedam sekretara skoj-a? :)

Edited by Pontijak
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej, vidi, nemam psa od juče i milion susreta sa raznim čoporima i psima.

 

Ovaj konkretni podlac je ugrizao i jednu devojku iz kraja.

 

Šta misliš: koliko vremena će proći pre nego što nekome padne klapna pa se zbog tog jednog podlaca osveti svima iz kraja?

 

Pritom, neverovatno je koliko je vas sklono da skoči na priču "prizivanja šintera i trovača" samo zato što nije u stanju da razume i neki drugi pogled.

 

Čekaj, nadam se da ovde ne sugerišeš da je rešenje otrovati tog jednog podlaca da se ne bi svetili svima iz kraja? :mellow:

Edited by JozoMujica
Link to comment

ma jasno. pristojnom gradjaninu je muka od neresavanja problema. isto kao sto je pristojnim gradjanima u nemackoj 30ih godina bilo muka od neresavanja problema pa su podrzali konacno resenje, dobro, nije bio kreozan nego robovski rad i ciklon b ali nadlezni su bas bili zainteresovani da rese problem, kako su to definisali, ah da, konacno resenje.

 

kraj je meseca maja a taj skrinsot sa savetom o ubijanju pasa trovanjem kreozanom mi je na vrhu liste morbidnosti meseca

 

 

procitao sam i o tvojim problemima sa psom koji je napao tvog psa. shvatam ja to, bivsi sam kuckar, istina, imao sam pre dve decenije sarplaninca pa nisam imao takvih problema mada se secam da je na dorcolu umelo da bude neprijatno zimi kada nas okruzi izgladneli copor, sta htedoh reci, ne verujem da bi ti trovao pse kao sto ne verujem da bi ikome normalnom palo na pamet da truje pse a internet lik koji opusteno deli savete o trovanju mi je ipak morbidnost meseca.

 

praslin i toni ziveli u 21. bloku i isli u sedam sekretara skoj-a? :)

7ss je 23ci blok.

ja bato moj iso u josip broz tito.

Link to comment

У 21. сам гостовао када сам почео да живим са женом. Издржали смо мање од годину дана и побегли назад у Београд главом без обзира.

Link to comment

Podlac? Bez upozorenja? Ajde!!!

 

Naravno da je problem. Život je pun problema. 

 

To je najnormalnije pseće ponašanje. Ako imaš psa, pogotovo ako imaš mužjaka, moraš da naučiš da živiš sa tim. Psi brane teritoriju, žele da dominiraju nad drugim psima, drugi psi će se ponašati tako prema tvom psu, tvoj bi rado tako prema drugim psima ako ima priliku. Ako je drugi pas vlasnički, gazda treba da ga obuzda; ako je slobodan, skloni se. Sve to znaš i sam. Ne prizivaj šintere i trovače.

 

Neverovatni su mi vlasnici pasa (i ja sam inače vlasnik psa) koji misle da oni i njihovi psi jedini imaju pravo na slobodno kretanje. Živi i pusti druge da žive, ne vrti se svet oko tebe i tvog psa.

 

Ono sto si opisao, da se treba skloniti jer psi brane teritoriju i zele da dominiraju, upravo znaci da za Taleta nema slobodnog kretanja u njegovom komsiluku.  

Link to comment

Podlac nas je pratio dobrih 50 metara i sačekao priliku da se prišunja između parkiranih automobila i zgrabi Duška za vilicu. 

 

 

ladno si psu dao ljudsko ime.

Link to comment

 

 

 

Podlac? Bez upozorenja? Ajde!!!

 

Naravno da je problem. Život je pun problema.

 

To je najnormalnije pseće ponašanje. Ako imaš psa, pogotovo ako imaš mužjaka, moraš da naučiš da živiš sa tim. Psi brane teritoriju, žele da dominiraju nad drugim psima, drugi psi će se ponašati tako prema tvom psu, tvoj bi rado tako prema drugim psima ako ima priliku. Ako je drugi pas vlasnički, gazda treba da ga obuzda; ako je slobodan, skloni se. Sve to znaš i sam. Ne prizivaj šintere i trovače.

 

Neverovatni su mi vlasnici pasa (i ja sam inače vlasnik psa) koji misle da oni i njihovi psi jedini imaju pravo na slobodno kretanje. Živi i pusti druge da žive, ne vrti se svet oko tebe i tvog psa.

+1

 

ladno si psu dao ljudsko ime.

To sam i ja prvo primetio u postu...

Link to comment

ladno si psu dao ljudsko ime.

Ја својим псима традиционално дајем имена по својим теткама, а онда се оне по којима се нови пас зове хвале да их више волим. :)

Link to comment

Čekaj, nadam se da ovde ne sugerišeš da je rešenje otrovati tog jednog podlaca da se ne bi svetili svima iz kraja? :mellow:

 

Ma ne, ali danas izgleda fali dosta pažnje u čitanju:

 

Taj podlac, odnosno nesposobnost sistema da se izbori sa njim, će na kraju prouzrokovati akciju širih razmera.

 

I upravo u tome leži problem i povod za onakve "savete i uputstva" na društvenim mrežama.

 

ladno si psu dao ljudsko ime.

 

Nisi pazio na času:

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=8733

Link to comment

Ono sto si opisao, da se treba skloniti jer psi brane teritoriju i zele da dominiraju, upravo znaci da za Taleta nema slobodnog kretanja u njegovom komsiluku.

Pa to. Što izgladnela lutalica ima više prava na park od mene? Uzmem motku pa dominiram, samo me sabotiraju ovi iz zelenila što skupljaju granje.
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...