Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

?

 

"To je izgleda jedini način".

 

Meni liči da je i ovom liku muka od nerešavanja problema, odnosno nezainteresovanošću nadležnih.

 

Možda je samo budala, ne tvrdim da nije.

 

Iz ovog što je okačeno ne može da se zaključi da li taj čopor ima neku istoriju, da li su psi prošli neki program sterilizacije, vakcinisanja i čipovanja ili ne.

Link to comment

"To je izgleda jedini način".

 

Meni liči da je i ovom liku muka od nerešavanja problema, odnosno nezainteresovanošću nadležnih.

 

Možda je samo budala, ne tvrdim da nije.

 

Iz ovog što je okačeno ne može da se zaključi da li taj čopor ima neku istoriju, da li su psi prošli neki program sterilizacije, vakcinisanja i čipovanja ili ne.

 

Kakve to ima veze sa pisanjem uputstva i nagovaranjem na trovanje pasa?

 

Drugo, kog problema?

Edited by JozoMujica
Link to comment

Ma daj, ne izigravam advokata ovom liku, samo pozivam da malo razmislite.

 

"Uputstvo" nije tajna, svaka budala zna kako i čime da otruje pse.

 

Čopor pasa može da bude problem, ne misliš tako? 

 

Mog psa je pre 5 dana po drugi put ugrizao pas iz čopora. Podlac nas je pratio dobrih 50 metara i sačekao priliku da se prišunja između parkiranih automobila i zgrabi Duška za vilicu. 

 

Bez najave, bez lajanja, režanja i bilo kakvog upozorenja.

Link to comment

Ma daj, ne izigravam advokata ovom liku, samo pozivam da malo razmislite.

 

"Uputstvo" nije tajna, svaka budala zna kako i čime da otruje pse.

 

Čopor pasa može da bude problem, ne misliš tako? 

 

Mog psa je pre 5 dana po drugi put ugrizao pas iz čopora. Podlac nas je pratio dobrih 50 metara i sačekao priliku da se prišunja između parkiranih automobila i zgrabi Duška za vilicu. 

 

Bez najave, bez lajanja, režanja i bilo kakvog upozorenja.

 

Podlac? Bez upozorenja? Ajde!!!

 

Naravno da je problem. Život je pun problema. 

 

To je najnormalnije pseće ponašanje. Ako imaš psa, pogotovo ako imaš mužjaka, moraš da naučiš da živiš sa tim. Psi brane teritoriju, žele da dominiraju nad drugim psima, drugi psi će se ponašati tako prema tvom psu, tvoj bi rado tako prema drugim psima ako ima priliku. Ako je drugi pas vlasnički, gazda treba da ga obuzda; ako je slobodan, skloni se. Sve to znaš i sam. Ne prizivaj šintere i trovače.

 

Neverovatni su mi vlasnici pasa (i ja sam inače vlasnik psa) koji misle da oni i njihovi psi jedini imaju pravo na slobodno kretanje. Živi i pusti druge da žive, ne vrti se svet oko tebe i tvog psa.

Link to comment

Деведесетих су у 21. блоку станари разних чинова један дан здруженим снагама изрокали чопор који је живео на складишту песка и шљунка прекопута (данашњи Граве) и терорисао цео крај. Пуцали су кроз прозоре станова, долазила је мурија, и обична и војна. Нико није хтео да друка ко је пуцао јер су џукци пре тога редовно нападали људе. Једно зимско јутро непосредно пре тог догађаја видео сам крваву женску ципелу у снегу испред улаза у то складиште. После су неки од пуцача хтели да пуцају и на типа који је стављао креозан у кобаје по лифтовима, али су превагнули њихови синови који су га лемали. Неколико пута. Радости деведесетих. :puke:

Link to comment

Meni su ti trovači užasni. A nije mi svejedno ni kad prolazim pored čopora. Pretpostavljam da ljudi sa malom decom šize od toga, i od pasa i od ljudi koji bacaju otrov unaokolo.

Link to comment

Podlac? Bez upozorenja? Ajde!!!

 

Naravno da je problem. Život je pun problema. 

 

To je najnormalnije pseće ponašanje. Ako imaš psa, pogotovo ako imaš mužjaka, moraš da naučiš da živiš sa tim. Psi brane teritoriju, žele da dominiraju nad drugim psima, drugi psi će se ponašati tako prema tvom psu, tvoj bi rado tako prema drugim psima ako ima priliku. Ako je drugi pas vlasnički, gazda treba da ga obuzda; ako je slobodan, skloni se. Sve to znaš i sam. Ne prizivaj šintere i trovače.

 

Neverovatni su mi vlasnici pasa (i ja sam inače vlasnik psa) koji misle da oni i njihovi psi jedini imaju pravo na slobodno kretanje. Živi i pusti druge da žive, ne vrti se svet oko tebe i tvog psa.

 

Hej, vidi, nemam psa od juče i milion susreta sa raznim čoporima i psima.

 

Ovaj konkretni podlac je ugrizao i jednu devojku iz kraja.

 

Šta misliš: koliko vremena će proći pre nego što nekome padne klapna pa se zbog tog jednog podlaca osveti svima iz kraja?

 

Pritom, neverovatno je koliko je vas sklono da skoči na priču "prizivanja šintera i trovača" samo zato što nije u stanju da razume i neki drugi pogled.

Link to comment

Деведесетих су у 21. блоку станари разних чинова један дан здруженим снагама изрокали чопор који је живео на складишту песка и шљунка прекопута (данашњи Граве) и терорисао цео крај. Пуцали су кроз прозоре станова, долазила је мурија, и обична и војна. Нико није хтео да друка ко је пуцао јер су џукци пре тога редовно нападали људе. Једно зимско јутро непосредно пре тог догађаја видео сам крваву женску ципелу у снегу испред улаза у то складиште. После су неки од пуцача хтели да пуцају и на типа који је стављао креозан у кобаје по лифтовима, али су превагнули њихови синови који су га лемали. Неколико пута. Радости деведесетих. :puke:

teririsali su kurac ceo kraj.

secam se jos jadnog sendija sa rupom u glavi od metka. najnezniji ker ikada.

 

da se razumemo, copori itekako mogu da budu problem, zimi pogotovo, kad nema hrane.

zato valjda i postoje azili, ako postoje.

i zato se valjda obavlja sterilizacija, ako se obavlja.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Тони, тај један азил који је постојао у то време је био псећи пакао на земљи. Намере часне и тај рад, али сиротиња и неусловност. Један од јачих бедака из тог времена ми је када је нека продавница послала прегладнелим псима неку већу количину паризера коме је истекао рок и који је кренуо да се квари, да би паризер након испоруке у азил разграбили радници.

 

Дачић је тада био портпарол СПС, а Александар Вучић министар информисања, а сада неко мисли да ће тај исти тим да направи Београд на води и уведе нас у ЕУ.

Edited by Прслин
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...