Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, copkillah said:

 

hoćeš da kažeš da je veća šansa da je cela zgrada organizovano nešto muljala, a ne da je neko falsifikovao hipoteku?

 

Hoću da kažem da je teško ustanoviti da li je objava tačna. Hipoteka se upisuje na osnovu overenog potpisa. To nije lako falsifikovati. Naravno da se može, ali takav falsifikat se brzo utvrdi - ako ne može da se nadje u knjigama potpis i slično. Ne kažem da nije bilo kao što piše, ali čim napisu da je nešto ništavno, jasno mi je da taj koji je pisao nije baš pravno verziran. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Hoću da kažem da je teško ustanoviti da li je objava tačna. Hipoteka se upisuje na osnovu overenog potpisa. To nije lako falsifikovati. Naravno da se može, ali takav falsifikat se brzo utvrdi - ako ne može da se nadje u knjigama potpis i slično. Ne kažem da nije bilo kao što piše, ali čim napisu da je nešto ništavno, jasno mi je da taj koji je pisao nije baš pravno verziran. 

 

Pazi, spominje se da je postupak u toku, meni je nejasno kako onda izvršitelj može bilo šta da radi?

 

I stoji ono što sam rekao, da mi je verovatnije da je neko zajebao 13 porodica, nego da se 13 porodica urotilo da zajebe nekog drugog.

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

Pazi, spominje se da je postupak u toku, meni je nejasno kako onda izvršitelj može bilo šta da radi?

 

I stoji ono što sam rekao, da mi je verovatnije da je neko zajebao 13 porodica, nego da se 13 porodica urotilo da zajebe nekog drugog.

Хипотека је сама по себи извршна исправа.. То што се води спор не спречава реализацију хипотеке, иначе се ниједна хипотека не би никада реализовала јер би дужник стално покретао спорове и никада не би могла да се изврши.

 

Што се тиче ового са бројем породица, не видим да пише да је било 13 хипотека и 13 потписника. Могуће је да је неко продао објекат за који је постојала хипотека која није била уписана. При томе, нигде не пише ни да су људи који живе унутра власници објекта, већ станари. 

 

Питање је и зашто суд није одредио привремену меру забране реализације хипотеке, ако је толико евидентно да је фалсификована заложна изјава. 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Živi se nikad bolje...
 

 

 

 


....shiit has hit the fan.

 

 

 

kakvi kretenski komentari i uopste potreba da se snima lik koji smrce u autobusu, pa jos to objavljuje po drustvenim mrezama uz opste zgrazavanje 

licemeri i debili

  • +1 5
Link to comment

stvarno, jbt, čovjek u tolikoj zikri da mora u busu da vuče a kakvi su nam busevi i putevi ima sve da mu se isprosipa dok povuče... a još pritom jadnik je izgleda toliko knap s lovom da ne može ni taksi da uzme, mora da se vozi busom :cry:

Link to comment
41 minutes ago, Aleksija said:

imate li ideju o cemu se ovde radi?

 

ovog novinara se sećam kad je bio otet pa nije bio otet, nešto nije bio u vinklu.

a ovo za pančevo, ne znam.

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, slepa živana said:

ovog novinara se sećam kad je bio otet pa nije bio otet, nešto nije bio u vinklu.

a ovo za pančevo, ne znam.

hvala, vidim i ja da mi je nesto poznato i ne deluje bas u vinklu.

Link to comment

On je krajnje sumnjiv izvor...
Što ne znači da se nešto ovako nije desilo.
Ali on svakako ima običaj da "filuje"...



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
On 29.6.2023. at 15:37, James Marshall said:

stvarno, jbt, čovjek u tolikoj zikri da mora u busu da vuče a kakvi su nam busevi i putevi ima sve da mu se isprosipa dok povuče... a još pritom jadnik je izgleda toliko knap s lovom da ne može ni taksi da uzme, mora da se vozi busom :cry:

 

Ima video od juče iz Kneza, lik isto ovako izvlači crtu u po’ bela dana.

 

Sad, da li je rapidno skočio broj ovisnika ili su naprosto nestale sve barijere pa se više ništa ne mora obavljati krišom…

Link to comment
On 29. 6. 2023. at 14:37, James Marshall said:

stvarno, jbt, čovjek u tolikoj zikri da mora u busu da vuče a kakvi su nam busevi i putevi ima sve da mu se isprosipa dok povuče... a još pritom jadnik je izgleda toliko knap s lovom da ne može ni taksi da uzme, mora da se vozi busom :cry:

Taksi bi ga više koštao

Link to comment

slucaj zene koja je izgorila u psihijatrijskoj bolnici je jeziv, a odbrana inatitucije - sama se zapalila - bijedna, osim ako je u pitanju spontano samozapaljenje

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...