Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

MUP pohapsio i jatake i tvrdi da je pretučeni umro u bolnici, a ne na licu mesta, dakle suprotno od onoga što objavljuju novine.

 

Quote

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolјu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Užicu, uhapsili su M. S. (1997), N. G. (2001) i M. A. (1958), svi iz Priboja, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela.

Oni se sumnjiče da su I. A. pomogli da pobegne nakon izvršenog krivičnog dela ubistvo, kada je u Priboju u ugostitelјskom objektu zadao više udaraca tridesetpetogodišnjem muškarcu koji je pao i, kako se sumnja, udario glavom o šank, a od zadobijenih povreda preminuo u bolnici u Priboju.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštava u Užicu osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati,  i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.

http://www.mup.gov.rs/wps/portal/sr/aktuelno/saopstenja/47ce5139-ef04-4320-9180-d81350f16282/!ut/p/z1/hY9RC4IwHMQ_ix9g7L_Nze1xpK2yUSGU7SWknAmlEtJDnz6JnoTs3g5-d9xhh3PsmuJZV0Vft01xG_zRidNGWUEM0FSGeg7aAodtxsDEAh8-APyQBuym86t_wLCAPuzMVth1RX9FdeNbnIfRueSEKVR6CFHIKCBFJKCLJIyDJ4JKOmxz43YgoIU2ErikZh-NASMSCnoXqThNJJML-AIT_7p7_lr7bFnpIHgDF7U2ig!!/dz/d5/L0lDUmlTUSEhL3dHa0FKRnNBLzROV3FpQSEhL3NyX1JTXyNMYXRu/

Edited by vememah
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    774

  • radisa

    721

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Skoro svi učesnici navode da Ervin bio dobar momak koji se za života ni sa kim nije ni posvađao te navode da je on bio slabije konstitucije.
Tokom rasprave jedan od učesnika  je naveo šta se tačno dogodilo u kafiću:
Bio sam  sinoć  u kafiću. Nalazio sam se  na dva metra od tragedije. Momak koji je zadao udarce preminulom nije nosio nikakav bokser. Udario ga je tačno dva puta. Sve je stalo u sekund. Jedan sekund. Istog trena je udarač sklonjen od žrtve i tri medicinska radnika, koja su se igrom slučajeva našli u lokalu, su pritrčali i počeli da pružaju medicinsku pomoć. Devojkama naklon do poda, u štiklama i damskim haljinama su klečale na podu i pomagale sve do dolaska hitne pomoći. Čovek je preminuo. To je kompletna istina. To je zlo koje se zbilo. Ima ekstremno mnogo nesreće, zla, bolesti, tragičnosti, sluđenosti, među svima nama. Ali ima i empatije, ljudskosti, zajedništva - napisao je u svojoj objavi.

alo.rs/hronika/crna-hronika/762205/novi-detalji-horora-u-priboju-evo-kako-je-zaista-stradao-mladic-35-policija-u-poteri-za-kolegom/vest

 

Potpredsednik Skupštine Srbije i predsednik Stranke pravde i pomirenja Usame Zukorlić u otvorenom pismu Vladi Srbije povodom ovog ubistva:

Quote

Još uvijek nemamo epilog suđenja na fašističke izlive iz januara prošle godine kada je grupa mladića u centru Priboja pjevala fašističke stihove „Božić je, pucaj u džamije“ što je dijeljeno na profilima na društvenim mrežama i od strane policijskih službenika u tom gradu, kao i na par dana prije održano slavlje policijskih službenika uz fašističke stihove “oj Pazaru, novi Vukovaru, oj Sjenice nova Srebrenice…” koji govore i pozivaju na ubijanje Bošnjaka, te veličaju genocid nad Bošnjacima u Srebrenici.
Uprkos namjenskom dolasku predsjednika države u Priboj, obećanjima da će policajci adekvatno biti sankcionirani, te informacijama da su pokrenuti disciplinski postupci protiv njih 12, epiloge sudskih postupaka još uvijek nemamo, već se isti još uvijek, prema našim informacijama, nalaze u predistražnom postupku.
Takvo ponašanje tužilačkih i pravosudnih organa dodatno daje vjetar u leđa počiniocima, pogotovo policijskim službenicima, da mogu bez konsekvenci širiti fašističke naume, sijati strah, gdje sada već imamo smrtni ishod.

https://sandzakpress.net/u-utorak-dzenaza-ervinu-kojeg-je-nasmrt-pretukao-policajac-u-priboju/

Edited by vememah
  • Tužno 3
Link to comment
1 minute ago, Paul Gompitz said:

Ovaj je i kao igrac izazivao transfer blama. Zasto da joj on kupuje haljinu i cipele? Zato sto su ljudi Romi a zna se da oni prose? :blink:

 

Mislim vishe kao poklon. Napisao je kako nije da ne misli da ne mogu da plate, nego da detetu ulepsaju. Kapiram da bi nekako hteo da podrzi devojchicu. Mislim da je Seka dala Ok predlog jer ona je ipak velika zvezda sad ne bih ulazila u detalje... (ako detetu uopshte bude do toga da ide na svoju maturu i td).

Stvarno je gnusno, ali da sam sokirana - nisam.

  • +1 6
Link to comment

navodno je ovaj momak što je stradao u Priboju krenuo da razvađa ovog idiota i nekog lokalnog kabadahiju, dakle stradao je čovjek koji je imao najbolje namjere, kaže mi drugar odozdo

  • Tužno 12
Link to comment
3 hours ago, Mel said:

 

Mislim vishe kao poklon. Napisao je kako nije da ne misli da ne mogu da plate, nego da detetu ulepsaju. Kapiram da bi nekako hteo da podrzi devojchicu. Mislim da je Seka dala Ok predlog jer ona je ipak velika zvezda sad ne bih ulazila u detalje... (ako detetu uopshte bude do toga da ide na svoju maturu i td).

 

Zapravo bi ispao najveći džek (ili bilo ko od ovih sportskih ikona) kada bi je on odveo na matursko a Seka njima posvetila živo izvodjenje “Kafane na Balkanu”.

 

A mnogo više od svega toga bi trebalo insistirati da timovi psihologa i pedagoga ozbiljno porazgovaraju sa čitavim razredom. Ta deca vape da im se nekako pomogne pre nego što bude kasno. Samo imam neki osećaj da se baš to neće desiti.

  • +1 8
Link to comment

1 moguće tumačenje:

 

Inače, upucani nije tinejdžer, N1 kaže da ima 26 godina i da je povređen još jedan prolaznik koji izgleda nema veze s celom stvari.

 

Quote

Kako saznaje N1, oko 19.40h u Maksima Gorkog pucano je na dvadesetšestogodišnjeg muškarca koji je zadobio povrede, a u Novopazarskoj je zatečen muškarac sa povredama iz vatrenog oružja, a na njega je pucano isto u Maksima Gorkog. Policija intenzivno traga za počiniocem, na snazi je akcija Vihor.
Kako saznajemo, jedan mladić je ranjen u nogu, a slučajno je ranjen i jedan čovek od zalutalog metka, prema rečima očevidaca.

https://n1info.rs/vesti/pucnjava-na-vracaru-ranjen-mladic/

Edited by vememah
Link to comment

Jel' to još jedna pucnjava u BG večeras? Ne ova o kojoj ste pisali, nego nova, dvoje povređenih...

 

Ministar policije se ne oseća odgovornim, i dalje? Kako bi on mogao znati da će se kriminalci upucavati po Vračaru... Mukica... :fantom:

Edited by radisa
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...