Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Carolostadien said:

I to i 12-godišnje dijete se ubilo u Lazarevcu.

 

Grozne stvari. Ja ne znam jel netko od nas sa 12 godina uopće znao za pojam samoubojstva. Sve je poremećeno.

Bilo je.

Tu negde od 6.-7. razreda kreće najrizičniji period.

Link to comment
Bilo je.
Tu negde od 6.-7. razreda kreće najrizičniji period.
zato shto nisu dovoljno veliki da ih puste da slobodno vitlaju okolo bez nadzora, a ne mogu da se obuzdaju, niko ih ne obuzdava i sve im se pushta kao da su maloumni, jer hormoni. ja mislim da shkolsko nasilje kulminira od nove godine u 6om razredu do nove godine u 7om. ako hocete da chekate pochetak nekog problema, to vam je satnica. i posle, ako cete da se chudite shto je neshto nekako, tu vam je bilo seme, klica i pochetak.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk


  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, noskich said:

Ne moze ime kad je "ugledan".

 

Moze samo ime deteta kada pobije drugu decu jer to da znamo ime i prezime je od vitalnog znacaja, kao i imena njegovih roditelja, njihova zanimanja, prosek plate... kada nema institucija sve je i moguce i normalno.

 

Bukvalno sve.

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

zato shto nisu dovoljno veliki da ih puste da slobodno vitlaju okolo bez nadzora, a ne mogu da se obuzdaju, niko ih ne obuzdava i sve im se pushta kao da su maloumni, jer hormoni. ja mislim da shkolsko nasilje kulminira od nove godine u 6om razredu do nove godine u 7om. ako hocete da chekate pochetak nekog problema, to vam je satnica. i posle, ako cete da se chudite shto je neshto nekako, tu vam je bilo seme, klica i pochetak.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

 

 

Neverovatna je promena na letnjem raspustu izmedju 6. i 7. razreda, ponasanje, glas kod decaka, ma sve. Svake godine me to fascinira, i uvek im napomenem da ce se to desiti i da zapamte za septembar kad krenemo u skolu

Edited by de Sisti
Link to comment
Bure baruta.
Ja sam sličnu situaciju imao 90-ih. Čekao sam sa tadašnjom devojkom tramvaj na stanici kod Bajlonijeve pijace, zimski period, prilično hladno, i vidim lika koji preko puta ide samo u majici kratkih rukava i gledam kako mu nije hladno. Lik me primeti, preÄ'e ulicu i pita "Å ta gledaÅ¡?" i pre nego Å¡to sam bilo Å¡ta rekao matori koji je već uÅ¡ao u tramvaj izlazi na stanicu i kaže ovom "Å¡ta je bilo, bre" i iz unutraÅ¡njeg džepa jakne vadi ni manje ni viÅ¡e nego jebenu kamu. Ovaj se odmah povukao i mi uÅ¡li u tramvaj zajedno sa Rambom koji nam posle pričao Å¡ta bi mu radio.
  • Haha 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...