Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

20 minutes ago, aram said:


učini i sebi i seniorima, završi im neku vutru tamo :lolol:

Nego šta, mom ćalu bi šećer bio 7 umesto 14, da pirka umesto da guta bromazepame.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

34 minutes ago, foto said:

kako cu ja najebati na pravdi boga, kada vozim seniore u MNE. tu ima lekova za manju ambulantu. sve izdato na recept+ poznanstvo i duzi boravak od 1 meseca.

o jbmti zivot kada u ovim godinama mogu da padnem zbog bendzosa.

 

Uzmes pola ljutih bombona..pakovanu u rinfuzu..i unutra, ispod bombona turis medikamente..

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, ragasto said:

https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/preduzece-aerodrom-ketering-otpustilo-40-radnika-pa-zaposlilo-65-stranaca/

 

Mnogo jak potez aerodroma. Išutiraju ove koji se bune a na njihovo mesto dovedu Indijce, smeste ih po nekim štalama u Ritopeku sa organizovanim prevozom, plate ih minimalcem i ćao. 

to je ista ona pricha o drzavi i zakonima. ali mora izgleda da zaigra bash na svachijim vratima, a mnogo vrata, pa ce i potrajati.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, ragasto said:

https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/preduzece-aerodrom-ketering-otpustilo-40-radnika-pa-zaposlilo-65-stranaca/

 

Mnogo jak potez aerodroma. Išutiraju ove koji se bune a na njihovo mesto dovedu Indijce, smeste ih po nekim štalama u Ritopeku sa organizovanim prevozom, plate ih minimalcem i ćao. 

ja se nadam da je to 40 x 4 manje glasova za Njega i Njegove. oko nije, onda, JEBI GA.

Link to comment
55 minutes ago, djordje geprat said:

ja se nadam da je to 40 x 4 manje glasova za Njega i Njegove. oko nije, onda, JEBI GA.

 

Samo se nadaj. Davno sam bio na jednoj slavi bas dok se desavalo ono ciscenje ljudi sa danasnjeg Beograda na vodi. To je ukljucivalo i premestanje Cargo Srbija Zeleznica koje su tu imale tu svoj sistem za pretovar tereta. Premesteni su na novu lokaciju za koju je predvidjeno da ova drzavna firma sama isfinansira pravljenje novog sistema za pretovar tereta. Zbog toga su bili primorani da prave rezove i gomila ljudi, ukljucujuci i gosta na slavi, su dobili otkaz. 

Ja taman htedoh da poentiram Vucicu Pederu kad on ni pet ni sest rece "Ma dobar je on nego ne valjaju ovi oko njega..." :laugh: Da mi je neko pricao ne bih verovao. Ovaj narod zasluzuje sve sto mu se desava, ukljucujuci i zamenu sa ovim mucenicima iz Azije. Umesto da se bore da se to ne dozvoli i da se povecaju prava sadasnje radne snage oni cute i gutaju govna jer... volovodja dobar ili bar jedna crvena za glasanje dobra. Za bolje nismo. 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

@Zlurad Generalno, ako ti treba da nosis vecu zalihu lekova preko grane trazis od lekara recept na konkretnu kolicinu plus potvrdu da prepisuje toliko zbog duzeg putovanja ili sta vec.

 

U Kanadu recimo mozes da uneses lekove za do tri meseca uz recept i potvrdu, naravno original uz prevod, overeno kod sudskog tumaca. Pretpostavljam da slicne opcije postoje i za druge zemlje.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, nera said:

@Zlurad Generalno, ako ti treba da nosis vecu zalihu lekova preko grane trazis od lekara recept na konkretnu kolicinu plus potvrdu da prepisuje toliko zbog duzeg putovanja ili sta vec.

 

U Kanadu recimo mozes da uneses lekove za do tri meseca uz recept i potvrdu, naravno original uz prevod, overeno kod sudskog tumaca. Pretpostavljam da slicne opcije postoje i za druge zemlje.

Jeste, sad su i ovde napravili sistem da ne možeš sa uzmeš mesečno višak leka, recimo meni prepisuje pumpicu na dva meseca jer ima 120 doza (dve dnevno), i sam sistem skonta da mi danas ne da, a 21.4. da mi izda Duo Resp Spiromax, težak opijat za male disajne puteve.

Link to comment

ma verovatno ce nesto, bar kozmeticki, morati da preduzmu ako se jos malo bude pojavljivalo u medijima.

nego, kad je neko psihopata, onda se ljudi obicno sklanjaju od njega - kad se na taj nacin ponasa sistem, onda je jezivo i nema se gde. i tako prema zivotinjama, deci, starima, osobama sa invaliditetom, svima koji ne mogu da se brane. a svi kad - tad dodjemo u tu situaciju.

mene ovo sa zivotinjama nekako uvek najvise zaboli.

  • +1 6
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...