Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pretpostavka je, jer se za sopstvenu upotrebu uvek prvo daje uslov. A dodatno ovde se traži kazna koja je polovina maksimuma. Lako je moguće da je ovde primenjen i novi institut višestrukog povrata koji obavezuje da se izrekne kazna preko polovine raspona.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

:)

Osuđivan već za krivična dela vezana za drogu. 

 

Ali to ništa ne znači. Mogli su da ga nahvataju kad je bio klinac da je za sebe i druga završio po paket i da je ispalo da se bavi preprodajom.

Ili da je kod babe u bašti zasadio biljku da bi imao da dune sa drugarima a da ne daju pare i rizikuju ponude nečeg boljeg kod dilera.*

 

I sad mu nadju 4 bensedina.

 

Ne kažem da je tako, samo kažem kako može da bude.

 

* Inače mislim da je kriminalizacija marihuane mnogo više doprinela navlačenju klinaca na teže stvari nego što je to sprečila.

Da nisu morali da idu kod dilera za nešto što je pre sto godina raslo u svakoj vrzini, ne bi ni dobili priliku da probaju nešto bolje.

Link to comment

mene zanima nesto drugo

kako i kome u ovom slucaju pomaze (eventualna) kazna od godinu i sedam meseci zatvora?

 

da je propisana mera lecenja razumeo bih

cak mi i novcana kazna ima nekgo smisla

zatvor, pa jos u tolikom periodu ama bas nikako

  • +1 3
Link to comment
28 minutes ago, pbg12345 said:

mene zanima nesto drugo

kako i kome u ovom slucaju pomaze (eventualna) kazna od godinu i sedam meseci zatvora?

 

 

Optimista

Link to comment

Valjda nije dotle došlo...

Evo, i na trafikama sad prodaju CBD, možda to može nekome da pomogne. Bensedine i tako tu sintetiku bih izbegao ako je moguće.

 

Izuzimam one kojima je to deo terapije, naravno, samo mi se ne sviđa ideja da se bendžosi tek tako piju. Iako znam da su još od '90ih deo skoro svake kućne apoteke.

  • +1 1
Link to comment

Elem, žena srčani bolesnik, beda srpska klasika, našla neku ženu u Germaniju da joj briše dupe i menja pelene.
Ponela svu terapiju, pa i 4 kutije bendžosa da ima za ta tri meseca, da ne crkne tamo.

Na aerodromu, istrisanje, savesni službenik ženskog pola je odvaja iz reda, pojašnjava da je počinila krivično delo član trt i mrt ... Da skratim, žena dobija krivičnu prijavu posedovanje nedozvoljenih supstanci kurac palac, minimum zatvorska kazna 3 godine.
Imala izveštaj od doktora, ali po "zakonu" kod sebe može imati samo onoliko koliko je na izveštaju lekara - znači jedna kutija.

Mislim da je uspela nekako da se izvuče na oportunitet, platila kaznu šta ja znam 50-60.000 rsd i naravno Nemačku videla nije a sebi od stresa skratila život jedno 5 godine.

Tako vam je to prijatelji, nema zebancija sa pravnom državom i uređenim sistemom.



Sent from my MI 6 using Tapatalk



  • +1 3
  • Tužno 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...