Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

4 minutes ago, Sandradjer said:

Matematiku. Dobra je matematika, tu se brzo sve vidi 

 

Da, kladila sam se na matematiku. Mada se tesko cupa i ko je nepismen. I tu nema neke popravke, ako se linije u mozgu za to nisu razvile do 15te, posle ni ne mogu. Malo je interesantno onda videti kakvi su to kontrolni bili gde je dete dobijalo peticu do petice.

 

Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Mel said:

 

Da, kladila sam se na matematiku. Mada se tesko cupa i ko je nepismen. I tu nema neke popravke, ako se linije u mozgu za to nisu razvile do 15te, posle ni ne mogu. Malo je interesantno onda videti kakvi su to kontrolni bili gde je dete dobijalo peticu do petice.

 

Normalni kontrolni ciji su se zadaci znali unapred (isti zadaci, isti brojevi). To im je prvi sok u srednjoj kad pitaju sta ce da bude na kontronom i ne dobiju odgovor na kakav su navikli 

Link to comment
31 minutes ago, Sandradjer said:

Matematiku. Dobra je matematika, tu se brzo sve vidi 

meni nije bilo normalno da na pismenom bude polovina sa kečevima. to je ili do kriterijuma ili do predavanja.

 

isto, i kada su svi odlikaši.

Link to comment
25 minutes ago, Sandradjer said:

Normalni kontrolni ciji su se zadaci znali unapred (isti zadaci, isti brojevi). To im je prvi sok u srednjoj kad pitaju sta ce da bude na kontronom i ne dobiju odgovor na kakav su navikli 

 

I dete od svega 15 mislilo da nema nikakvih problema znanjem iako zadatke ne kapira sama da uradi nego iskopira sa papira na kojoj joj je neko drugi resio??
Da je znala sama da resi pa sve i da se zadaci daju unapred, sad ne bi imala jedan.

Pa tu su problemi siri nego samo nekapiranje matematike...

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Mel said:

 

 

Pa tu su problemi siri nego samo nekapiranje matematike...

Da, problemi su u svemu, dete je na kraju samo proizvod te gomile problema...

 

 

Edited by radisa
  • +1 5
Link to comment
On 9.3.2023. at 17:51, zmanic said:

Da je samo jedan slučaj....
Pre tridesetak bio još monstruozniji, pa....
Te ranije žrtve sam poznavao, nije me bilo briga šta se uokolo priča.

 

Verovatno se sećaš

 

Pre dvadeset godina neki lokalni dripac ubio je izuzetno lepu devojku nasred ulice.

 

Devojka je bila moja sestra(ne rođena), s kojom sam odrastao, majka devetogodišnjeg dečaka, Nikad nije imala ništa s njim, gotovo da ga nije poznavala. Proganjao je godinu dana, imao je zabranu prilaska. Bila je mesec dana pred događaj kod mene i pričala mi da hoće da se vrati u Bgd. Tog jutra joj je ponovo pretio, ona je ponovo bila u policiji; kratak razgovor i preduzimanje ničega. Onda je on pronašao u gradu. 

 

Znaš kako su reagovali sugrađani? Glasinama. 

Sredina je osudila nju.

 

Jer jebiga, bila je razvedena i bila je direktor i bila je natprosečno lepa, sasvim dovoljno da se ispiraju usta o svemu drugom sem o tragediji njenog sina i njenih roditelja. Nisu imali nikakvih obzira.

 

Situaciju sam rešio tako da nikad više nisam otišao tamo. Svašta sam doživeo od ljudi koje sam poznavao, njeni roditelji su umrli prerano i shvatio sam da je bolje da obilazim oko grada koji sam jako voleo, nego da nekom otvaram lobanju. 

  • Tužno 27
Link to comment
9 hours ago, Mel said:

 

Pisala sam vec, jedan nas rodjak je svojevremeno u kraljevoj Jugi gadjao nastavnika prackom u glavu, bio je izbacen iz svoje skole i istovremeno mu je bilo zabranjeno da nastavi skolovanje bilo gde u tadasnjoj Srbiji. Molim lepo.
To mu je kasnije verovatno spasilo zivot u WWII...

jbt kako je svet mali

pa taj tvoj rodjak je clan foruma

i sam nam je nekoliko puta pricao tu pricu o zabrani

a i po godinam se uklapa :fantom:

  • Haha 3
Link to comment

Ovo je više bizar nego doom, ali nemam gde drugde

 

https://www.vreme.com/vesti/prokuplje-opljackana-prodavnica-sa-vencanicama/

 

Quote

Prokuplje: Opljačkana prodavnica sa venčanicama

U centru Prokuplja opljačkan je i demoliran salon venčanica, ukradeno je 39 haljina vrednosti od oko 30.000 evra. Materijalna šteta nastala u lokalu procenjuje se na 15.000 evra

Vlasnica opljačkane prodavnice sa venčanicama Dragica Pavlović izjavila je da je, pored toga što su odnete venčanice, čitav lokal upropašten jer je po zidovima i tepihu prosuto mašinsko ulje koje je teško oprati, a ostalo je samo nekoliko venčanica koje su oštećene i uprljane, javlja RTS.

 

"Bile su nam ženice iz Prokuplja, Niša, Kuršumlije. Salon je lepo krenuo da radi. Mi nemamo neprijatelja, nemamo ni sa kim sukob. Časno smo stekli sve ovo. Šteta u venčanicama je više od 30 hiljada evra jer su to dizajnerske haljine, a šteta oko salona se procenjuje na 15 hiljada evra“, istakla je Pavlovićeva.

To je prvi salon venčanica koji je posle četiri godine otvoren u Prokuplju i nije imao konkurenciju. Salon je počeo da radi pre 12 dana i za to vreme kaparisano je i spremljeno 10 venčanica. Salon se nalazi u zgradi na prvom spratu u centru grada, zgrada i stan imaju blindirana vrata koja se otvaraju pod šifrom, a nepoznati počinioci nisu obijali brave. Policija se još nije oglasila o ovom slučaju.

 

Link to comment

ali blindirana vrata koja nisu obijana, pa koliko je teško onda pronaći nekoga ko je još mogao da ima ključ ili da zna šifru ?

ili, ako je prostor ranije  pripadao nekom drugom, a nisu promenili bravu, onda su zbilja teška naiva

ili ako ne menjaju šifru barem svakih 7 dana, ili, ili 

ili, neki dobar bravar ???

prokuplje nije nevjork, ne bi trebalo da bude neki problem za policiju, pod uslovom da hoće, naravno

  • +1 1
Link to comment

mashinsko ulje ukazuje na ubicu. ili skrece paznju sa njega. tako je na televizoru.

nadam se da su osigurali taj biznis :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

mashinsko ulje ukazuje na ubicu. ili skrece paznju sa njega. tako je na televizoru.

:D

 

ili su samo ono baš neprijateljski nastrojeni, pa hteli da naprave što veću štetu

 

đe ćeš mašinskim uljem na venčanice , stoko  :ph34r:

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...