Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ma sve ovo mi je kao da jedem veliku cokoladu sa ljeshnjacima :D Vi ste mlade pa ne pamtite reklamu za Cokolino ali to je to, poslastica samo takva

Uglavnom bar nemamo vise nikakve dileme da postoje paralelne realnosti, i postojace i dalje makar se ponekad i davalo boraniji da gvirne preko plota

Imali smo uostalom i mi onog Keksija na forumu koji i nije bio neki ekstra visoko pozicionirani igrac pa se oko njega diglo prasine samo tako

A cuj onaj prefrigani advokat svakolikom polusvetu - pa laze, neverovatno! :lolol: Svet je njihov playground bukvalno…

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    774

  • radisa

    721

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Patty Lee said:

Meni je od te klijentele, od ovih što su isplivali, iznenađenje Alen Deršovic...

dada, on se i ovde pojavljuje, deda gnom, da je znao kakav chovek je epstajn, ne bi mu oraj iz ruke uzeo, a kamoli sve ostalo :lolol:

 

bash se zgranuo chovek :mellow:

 

 

edip. mislim, jeste negde sushtina da je taj epstajn niza klasa, nastavnik matisha i fizike sa sela, strano telo, da oni medju sobom sve to mnogo elegantno reshe kad im se plebs ne mesha, ma koliko talentovan bio i sa nadnaravnim sposobnostima :unsure: 

 

samo mi je nejasno, mislim jasno je, platio je da ga peru, pa se prao donacijama univerzitetima, pochasnim doktoratima i konferencijama, to ga je mozda najbrze koshtalo, shto je pocheo da se pojachano pojavljuje u neprirodnoj sredini :unsure: i kako to na kraju priche svi posegnu za akademskom nishom, kao da su tamo bash neke budale chobani, koje nece na prvi pomen nekog sranja isto reci iju nismo ga nikad videli mi smo samo prolazili, biciklom :lolol:

 

shto se na kraju i desilo, ne poznajemo vas, pare smo vam potroshili, iskreno sazaljevamo sluchaj.

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

U drugom delu Filthy Rich, tom o Gilejn, se kao advokat jedne od trefikovanih devojaka pojavljue Dejvid Bojs. Mlati neke fraze, kako žrtve zaslužuju pravdu, bla bla... isti lik je u peak predator godinama bio advokat Harvija Vajnstina. Svako zaslužuje adekvatnu odbranu pred sudom, ofc, ali nemoj da mi Dejvid Bojs brine za žene pls, lik joji je neke druge žene lično ućutkivao. Zato mi se i ne sviđa taj drugi deo, ima mnogo sagovornika koji nemaju čime da doprinesu priči, nemaju nikakva inside znanja samo lične impresije, ispaljuju neke opštemestaške krilatice "strašno je da se ovo dešavalo, ovo je nedopustivo, nije lepo zlostavljati ljude". No shit da nije lepo da zlostavljaš ljude! Ima i razgovora sa nekolicinom žrtava ali praktično se samo ponavljaju priče iz prvog dela. Ima i nekih mega krindž momenata u rangu Lajftajm filmova.

Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

mislim, jeste negde sushtina da je taj epstajn niza klasa, nastavnik matisha i fizike sa sela, strano telo


Ali to mi je bio stvarno jedan od jacih wtf momenata, i to u onakvoj wtf prici :lolol: Da je frajer krivotvorio diplomu da bi se zaposlio kao profa fizike u skoli i da mu je to bila odskocna daska za sve one ludacke mahinacije po Wall streetu od kojih se inicijalno i obogatio. Nas Sinisa Mali je barem plagirao doktorat, a ovaj svetski maher nije ni osnovne studije krsteno zavrsio, sta ima da gubi vreme na takve trivijalnosti

Mislim da nije  i bilo toliko vazno sto je startovao kao niza klasa, ipak je to Amerika, self-made man je tamo nesto kao pocasna titula, nema tamo skorojevica :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment
Mali grad, mnoge face sa novinskih slika prepoznajem, mada i poznajem neke od svedoka. Sramota me bilo da ih pitam bilo šta. Izbegavam ih i kad ih slučajno sretnem.
Celi grad zveči teorijama i nagađanjima.
Siguran sam da je mnogo gore i složenije od onoga što je stvarni uzrok. Ovo je samo delić onoga što se valja po pirotskim kuloarima:
 
https://www.republika.rs/hronika/hronika/418561/pirotske-vesti-ubistvo
 
https://www.republika.rs/hronika/hronika/418582/ubistvo-u-pirotu-najnovije-vesti
.... 
još ružnije i strašnije je šta se priča oko mene .....
 
 
 
 
Verovatno se sećaš istog takvog slučaja u Pirotu pre 20-ak godina, samo još tragičnijeg?

Šta se tad pričalo... izbegavam da se sećam.
Link to comment

 

Epilog nasilja nad nastavnicom u Trsteniku: Učenici dobijaju ukore :

 

 

Quote

 veći deo profesora je konstatovao da su se učenici popravili nakon produženog vaspitno-pedagoškog rada

 

:riba:

  • Tužno 3
Link to comment
30 minutes ago, munze said:

 

Epilog nasilja nad nastavnicom u Trsteniku: Učenici dobijaju ukore :

 

 

 

:riba:

Do kraja godine ce vladanje biti primerno(5)

  • +1 3
  • Tužno 3
Link to comment
On 8. 3. 2023. at 12:58, Leia said:

Ma sve ovo mi je kao da jedem veliku cokoladu sa ljeshnjacima :D Vi ste mlade pa ne pamtite reklamu za Cokolino ali to je to, poslastica samo takva

Uglavnom bar nemamo vise nikakve dileme da postoje paralelne realnosti, i postojace i dalje makar se ponekad i davalo boraniji da gvirne preko plota

Imali smo uostalom i mi onog Keksija na forumu koji i nije bio neki ekstra visoko pozicionirani igrac pa se oko njega diglo prasine samo tako

A cuj onaj prefrigani advokat svakolikom polusvetu - pa laze, neverovatno! :lolol: Svet je njihov playground bukvalno…

 

čokolešnik reklama je to bila,  i mnogo bolje od čokolina

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
13 hours ago, Sandradjer said:

Do kraja godine ce vladanje biti primerno(5)

 

Pisala sam vec, jedan nas rodjak je svojevremeno u kraljevoj Jugi gadjao nastavnika prackom u glavu, bio je izbacen iz svoje skole i istovremeno mu je bilo zabranjeno da nastavi skolovanje bilo gde u tadasnjoj Srbiji. Molim lepo.
To mu je kasnije verovatno spasilo zivot u WWII...

Link to comment
20 minutes ago, Mel said:

 

Pisala sam vec, jedan nas rodjak je svojevremeno u kraljevoj Jugi gadjao nastavnika prackom u glavu, bio je izbacen iz svoje skole i istovremeno mu je bilo zabranjeno da nastavi skolovanje bilo gde u tadasnjoj Srbiji. Molim lepo.
To mu je kasnije verovatno spasilo zivot u WWII...

Iz tog ekstrema u ovaj smo uleteli.

 

Prosecno dete danas je naviknuto da uz minimalni trud ostvaruje maksimum i misli da ie zivot bajka.

 

Meni je bio jedan tata cije dete ima kod mene jedinicu (citaj pojma nema) i covek je skroz u pravu. Dete je imalo 5 u osnovnoj, poruka joj je poslata (i ucenici i roditeljima da je sve ok).

 

E kako od petice do jedinice. 

 

Oni moraju da odluce (potraze neko trece misljenje) da li sam ja problem ili OS. Ako je OS trebalo bi tu skolu roditelji da tuze jer su gotovo trajno upropastili dete.

 

Mozda nije bas ova tema, vezana za fizicko nasilje, ali eto morala sam da podelim

 

  • +1 8
Link to comment
3 minutes ago, Sandradjer said:

Iz tog ekstrema u ovaj smo uleteli.

 

Prosecno dete danas je naviknuto da uz minimalni trud ostvaruje maksimum i misli da ie zivot bajka.

 

Meni je bio jedan tata cije dete ima kod mene jedinicu (citaj pojma nema) i covek je skroz u pravu. Dete je imalo 5 u osnovnoj, poruka joj je poslata (i ucenici i roditeljima da je sve ok).

 

E kako od petice do jedinice. 

 

Oni moraju da odluce (potraze neko trece misljenje) da li sam ja problem ili OS. Ako je OS trebalo bi tu skolu roditelji da tuze jer su gotovo trajno upropastili dete.

 

Mozda nije bas ova tema, vezana za fizicko nasilje, ali eto morala sam da podelim

 

 

Jel matematiku predajes, jezik? Ovo ostalo bi se u srednjoj mozda i dalo nadomestiti...

 

Slazem se da smo u ekstremu sad. Nije dobro i to je prosto tako.

Link to comment
18 minutes ago, Mel said:

 

Jel matematiku predajes, jezik? Ovo ostalo bi se u srednjoj mozda i dalo nadomestiti...

 

Slazem se da smo u ekstremu sad. Nije dobro i to je prosto tako.

Matematiku. Dobra je matematika, tu se brzo sve vidi 

  • +1 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...