Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 hours ago, arheolog1981 said:

Kažu 720s spider, da. Koliko to zadovoljstvo košta, 300-400K eura minimum za osnovni model? Počeće da nas gaze na ulici u skupim kolima a mi ćemo da im se izvinjavamo... oh wait to je već počelo davnih dana. I odmah se pojavilo nekoliko gorila da brane snimanje, šta ti je Vučićeva SA... radi kao sat
 

 

720s je oko 310k sa osnovnom opremom. Po tamnocrnim retrovizorima liči na carbon paket, znači još 20k...

Link to comment
5 hours ago, Leia said:


Skliznu ili jer su se zamerili nekom vecem Jupiteru od sebe, ili zato sto su bas nepojamno preterali i to javno i otvoreno te bi time mozda podbunili neku brojniju raju i ne daj boze ugrozili jupiterstvo kao takvo.

Da skliznu zbog samog sagresenja to naravno ne biva.

da, tako nekako, i ovaj lik se praktichno (svojim nekim neuobichajenim sposobnostima) popeo iz volova u jupitere, bilo je logichno da ce iz tolike mreze prvi da leti, ono sve drugo su bash bash jupiteri :isuse:

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, gospa buba said:

da, tako nekako, i ovaj lik se praktichno (svojim nekim neuobichajenim sposobnostima) popeo iz volova u jupitere, bilo je logichno da ce iz tolike mreze prvi da leti, ono sve drugo su bash bash jupiteri :isuse:

Ucenjivao je svoju poremećenu klijentelu. To je zapravo dosta pametno, tako bi i ja da vodim international sex trafficking ring.

Nema dokaza za tu teoriju ofc ali ona lepo objašnjava zašto sad svi ćute i prave se mrtvi/yo no hablo ingles/etc.

Sećaš se kako je Daško opisao jednom SNS, "kriminalna organizacija gde svi onog do sebe drže čvrsto za jaja za slučaj da hoće da se otme i usere ostalima u život", e tako i ovo :D

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Patty Lee said:

Ucenjivao je svoju poremećenu klijentelu. To je zapravo dosta pametno


Pa sad, izgleda da ipak nije bas najbolje procenio koga sme da ucenjuje.
Zasto li je to radio djavo bi ga znao, umesto da dovijeka domacinski mlati pare od njihove bolestine ako je vec to izabrao za zivotni poziv :ph34r:

Ja sam eto uvek pre za taj neki sustainability over extra profit :fantom:

Link to comment

u prvoj logici je morao da ih pritiska da ga brane, kad je vec sistem pocheo da pochinje da mu se mesha u posao, to je mogao da reshi ucenom. opet, on ima predistoriju prethodnih, chisto berzanskih i srodnih prekrshaja, iz kojih se isto kraljevski izvlachio, nejasno je da li se i tada bavio ovom glavnom delatnoshcu.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

Ne, on se ucenom (između ostalog) obogatio. A zglajznuo je iz nepovezanih razloga, mnogo su brljali on i Gilejn. Кlijentela ga jeste štitila, up to a point, jer je bio nevidljiv i nedodirljiv bar 20 godina. Onda je počeo da privlači previše pažnje i u nekom trenutku je samo pušten niz vodu. Sve legit, ako posmatraš iz ugla klijentele.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Patty Lee said:

A zglajznuo je iz nepovezanih razloga, mnogo su brljali on i Gilejn.


A sta su to radili crni oni, ni taj vise nego solidni biznis trafikinga i pripadajucih ucena im nije bio dosta?! Neki ljudi bas pogube svaki kompas :wacko:

Link to comment

@Leia Lejo, jesi gledala onaj Netflix doc Filthy Rich o Džefriju i Gilejn? Imaš dva dela, jedan je posvećen njemu, drugi njoj. Ako nisi gledala, baci pogled na ovaj prvi (njegov), dosta solidno su na osnovu onoga što definitivno znamo (jer mnogo toga je u domenu pretpostavke, npr. ova prvobitna akumulacija kapitala koju pominje Buba) objasnili šta gde ko kako zašto… na ovaj drugi (njen) nemoj da gubiš vreme, tragično je amaterski urađen. Jedino što se ne pominje ni u jednom delu je ko su famozni klijenti iz tz. Black Book. :dry:
 

edit: u principu može i taj drugi deo da se gleda ali tu je jedino zanimljivo (ako i to) što ti donekle boje sliku njenog života pre Džefrija. Pokušavaju da objasne kako jedna bogata žena sa konekcijama sa Royal porodicom uopšte dođe u situaciju da slobodno vreme provodi šetajući u blizini njujorških srednjih škola ne bi li regrutovala tinejžerke voljne da njenom 50-godišnjem dečku "daju masažu", ali na kraju se nekako sve svede na rich people doin' rich people shit...

Edited by Patty Lee
Link to comment

Hvala @Patty Lee :heart: Zbindzovala nocas, moram priznati da mi je ceo taj skandal sasvim bio prosao ispod radara, ja sam njega nekako upamtila kao pimp to the celebrities i to je to, kad ono ispade da mu to nije bio cak ni side job nego onako hobi za svoju dusu :ph34r: Fascinantno u kakvom blazenom neznanju se moze proziveti ovaj zivot, a jos fascinantnije koliko i od nekog saznanja nemamo bas nista. 

 

  • +1 3
Link to comment

isto hvala biggrin.png
u ovom shto sam ja gledala (a sad moram i te druge) ima jedan segment pri kraju, sa bbc intervjuom princa endrjua, ono kao planirani i dizajnirani demidj kontrol u ozbiljnom mediju, skockan kako obe kuce zahtevaju, u kom se bukvalno vidi da je chovek treniran kako da govori (mada ne sumnjam da je i vec prethodno vaspitan, iz takve je kuce) tako da istovremeno i laze i govori istinu o istim stvarima i tu se tachno ne moze nishta, chovek je izuzet iz zivota i realnosti. pa sad zamisli 500 nekih takvih lovatora sa vezama, one dede dileje iz victoria secret su garantovano sitna boranija za glavnu ekipu, ono, sitni distributeri blink.png

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





  • +1 1
Link to comment

Joj da princ Endrju koji samo trepce i ponavlja ja se niceg ne secam, dok u bekgraundu idu njegove fotke s tom klinkom :lolol::ph34r: U fazonu, mene ovde poslalo da vam ovo napricam, dajte ljudi nemojte mi sad i vi komplikovati situaciju tim vasim ociglednim dokazima

Isto i rumeni Bil koji bez i najmanjeg blama napismeno izjavi da on nikad nije bio na tom ostrvu, a fotke samo sevaju, Maja u privatnom avionu, Maja na Dzefovoj verandi i tako dalje, dakle sve je to jezivo na toliko nivoa da covek ne zna odakle da pocne da se prestravljuje

Serija naravno obradjuje samo ovu nekolicinu sto su nahvatani i ulepljeni u katran i perje, Vajnstin, Kevin Spejsi, Bili boj, i muceni Vudi ozenio-sam-cerku-pa-sta Alen, nekakva lista seze ko zna dokle i ko zna sve do koga

Ali tako mi je bio dirljiv onaj nesretnik modni peder sto ga je Dzefri lozio da je biseksualac pa mu oladio neke silne milione, i u tom nasem svetu where nothing is real iskreno covek iznenadjen sta ga je snaslo :wacko:

 

Link to comment

@Patty Lee lepse sazme od mene sve, pa cu ja samo da dodam da je ćale od Gilejn isto zanimljivatm faca bio.

Ima BBC-jev dokumentarac House of Maxwell o njima trodelni, zanimljivo je (ima i film o ćaletu bas glumi ga David Suchet aka Poaro, ali to je nebitno za ovu pricu)

  • +1 1
Link to comment

@Leia ima malo više o Robertu Maksvelu u drugom, “njenom” delu. Budu neke anegdote iz njenog odrastanja, kako je ceo njen život ispitivanje granica i koliko daleko može da ide… i kako ljudi ugl ne kažu ništa da ne bi ispali nepristojni/pravili scenu, kako je njen ćale superiornija verzija Džefrija…

 

Meni je od te klijentele, od ovih što su isplivali, iznenađenje Alen Deršovic, mislim da je čak i tužio (i dobio!) tu klinku koja tvrdi da mu je podvođena jer je bila Danijela Štajnfeld situacija gde je ona pomešala datume tj. on je tog dana bio na drugom mestu + ona jednostavno nema načina da dokaže bilo šta. Ovo za Endrjua je čista sreća da postoji makar ta fotografija jer da je nema i tu bi bilo “luda, oće pare, izmislila sve”…

  • +1 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...