Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Diskusija o autu i Borkovićevoj vožnji u emisiji Sat sa foruma Garaža:

 

Quote

- Ovaj je na domace table?

 

Quote

- Da. BG table ima.
Vlasnik Nikola Petrović, Vučićev kum, bar se tako priča.
Mada, sad i ja videh da je Duca "vlasnik". Ko zna šta se tu dešava.

 

Quote

- Pa preko Duce je uzeo i GTR Nismo, pokriva ga verovatno.

 

Quote

- Pokriva ga naravno...a i vidi se da uopšte nije srođen s autom kao da je prvi put seo u njega. Ispromašivao je dva puta krivine debelo, suvišne korekcije...i to je samo ono to vidimo na izmontairanom prilogu. Pri tome, i on ovu stazu jako dobro poznaje.
Uvodna priča glupa do bola...dali mu da privatno testira auto koji će možda voziti za dve godine.... :isuse:

https://forum.garaza.rs/viewtopic.php?f=37&t=4552&start=45#p937777

Edited by vememah
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

verujem da neće, kao što ne žive ni miloševićeva deca

 

 

biće to njegov/njihov izbor. ne našeg pravosuđa.

  • +1 4
Link to comment

sve nešto mislim da ovo je sa tužiteljkama i lopovlukom u eps moglo da dovede do Kumovog zahvatanja u kasu. da je ova "nemačka" firma mala maca.

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gledam onu vukanovu čestitku koju sam okačio na topiku o žvalavom

 

on je bukvalno svestan da to dete neće moći da živi u beogradu

Kao da je neka posebna privilegija živeti u Beogradu, pa je to sada problem, a posebno ovoj ekipi koja iz keša može da kupi zamak u Engleskoj ili penthaus na Menhetnu. Ja da mogu iselio bih se juče iz Beograda.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

Kao da je neka posebna privilegija živeti u Beogradu, pa je to sada problem, a posebno ovoj ekipi koja iz keša može da kupi zamak u Engleskoj ili penthaus na Menhetnu. Ja da mogu iselio bih se juče iz Beograda.

Dođi u Zemun....

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Naravno da je njima posebna privilegija. Ovde su nedodirljivi bahati bogovi.

Tamo negde morali bi da budu u okviru sistema, zakona i poreza. 

 

Misliš da ako Vučićevi sinovi odu sa milijardama da žive u npr. Dubai, tamo neće biti nedodirljivi bahati bogovi? Ne bih se baš kladio na to, i to ne samo za Dubai - kada imaš milijarde za tebe važe drugačija pravila, od Aljaske do Indije. Quod licet Iovi, non licet bovi. 

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, igoraki said:

Dođi u Zemun....

 

Dolazim redovno, jer mi ćale živi u Zemunu. Ipak bih neko mesto sa više zelenila, a manje ljudi i saobraćaja... 

Link to comment
2 minutes ago, Ayatollah said:

 

Dolazim redovno, jer mi ćale živi u Zemunu. Ipak bih neko mesto sa više zelenila, a manje ljudi i saobraćaja... 

Zajebavam se, naravno

Link to comment
7 minutes ago, Ayatollah said:

 

Misliš da ako Vučićevi sinovi odu sa milijardama da žive u npr. Dubai, tamo neće biti nedodirljivi bahati bogovi? Ne bih se baš kladio na to, i to ne samo za Dubai - kada imaš milijarde za tebe važe drugačija pravila, od Aljaske do Indije. Quod licet Iovi, non licet bovi. 

Ne znam koliko novca oni imaju, ne mogu opušteno da se frljam milijardama.

Znam kakve mozgove će vaspitanjem da dobiju. Danilo je nesposobni, neobrazovani mali kreten kome su drugari iz krimi navijačke ekipe.

Vukan se možda izvuče iz tog paterna, ona špicasta snajka iz MSP deluje dosta ambiciozno, pa ga možda i ugura u neko stvarno obrazovanje.

I prilično sam sigurna da je njima takvima najbolje u sredini u kojoj im je tatica bog i batina.

  • +1 1
Link to comment

mislim ono, gledala sam sad za vikend dokumentarac ko je ubio dzefrija epstajna, jedna revija ne preterano raznovrsnih mehanizama kako se ljudi sa novcem izvlache bukvalno iz bilo chega bilo kad. pretpostavljam ekstreman primer, ali se lepo vide i jupiteri i volovi i kako i jupiteri ako se zanesu mogu, posle duzeg niza sukcesivnih peripetija, da skliznu u volove and so on. ekipa sa velikim novcem je nezamislivi drugi svet :unsure:

Edited by gospa buba
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

skliznu u volove and so on.


Skliznu ili jer su se zamerili nekom vecem Jupiteru od sebe, ili zato sto su bas nepojamno preterali i to javno i otvoreno te bi time mozda podbunili neku brojniju raju i ne daj boze ugrozili jupiterstvo kao takvo.

Da skliznu zbog samog sagresenja to naravno ne biva.

 

  • +1 7
Link to comment
3 hours ago, Ayatollah said:

Kao da je neka posebna privilegija živeti u Beogradu, pa je to sada problem, a posebno ovoj ekipi koja iz keša može da kupi zamak u Engleskoj ili penthaus na Menhetnu. Ja da mogu iselio bih se juče iz Beograda.

Bolje biti prvi u selu, nego drugi u Rimu

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...