Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 minutes ago, Orle Zmajević said:

Ti ljudi oko prve familije su ukrali doslovno milijarde.Cudi me da ne voze Nevere po Bgu.

Nece srbin u 'rvatska kola... :fantom:

Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, Orle Zmajević said:

Ti ljudi oko prve familije su ukrali doslovno milijarde.Cudi me da ne voze Nevere po Bgu.

gledam onu vukanovu čestitku koju sam okačio na topiku o žvalavom

 

on je bukvalno svestan da to dete neće moći da živi u beogradu

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

Pakao, jebeno tuzilastvo ( c&p je sa kurira pa ipak treba dodatno opreza)

Istine radi, ovde je tužilaštvo radilo kako treba, zakazao je sud.

Link to comment
43 minutes ago, arheolog1981 said:

Kažu 720s spider, da. Koliko to zadovoljstvo košta, 300-400K eura minimum za osnovni model? Počeće da nas gaze na ulici u skupim kolima a mi ćemo da im se izvinjavamo... oh wait to je već počelo davnih dana. I odmah se pojavilo nekoliko gorila da brane snimanje, šta ti je Vučićeva SA... radi kao sat
 

pre par dana mi neki kolega, ložana, a i sam u auto moto sportu pričao da jedini meklaren u srbiji ima onaj sns-ovac duca borković, sad dal je njegov ili od kuma manje je bitno. cenim da je petrović seo i naložio se, a kako pretpostavljam nije baš obučen za vožnju ovako nečega lagano se zakucao u korsu pa u ogradu/banderu

 

nadam se da su te povređene devojke ok, a ovom je mogla i glava da otpadne

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pre par dana mi neki kolega, ložana, a i sam u auto moto sportu pričao da jedini meklaren u srbiji ima onaj sns-ovac duca borković, sad dal je njegov ili od kuma manje je bitno. cenim da je petrović seo i naložio se, a kako pretpostavljam nije baš obučen za vožnju ovako nečega lagano se zakucao u korsu pa u ogradu/banderu

 

nadam se da su te povređene devojke ok, a ovom je mogla i glava da otpadne

Kompleksi koje uzgaja ekipa su za neke buduće udžbenike iz psihologije.

Volela bih da su fatalni ali avaj.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, papapavle said:

Moći će, i dlaka s glave mu neće faliti, naprotiv, kao što nikom iz devedesetih nije. Nismo mi Rumuni, ješćemo ista govna još trideset godina i pitaćemo da li može repete.

verujem da neće, kao što ne žive ni miloševićeva deca

 

 

Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

re par dana mi neki kolega, ložana, a i sam u auto moto sportu pričao da jedini meklaren u srbiji ima onaj sns-ovac duca borković, sad dal je njegov ili od kuma manje je bitno. cenim da je petrović seo i naložio se, a kako pretpostavljam nije baš obučen za vožnju ovako nečega lagano se zakucao u korsu pa u ogradu/banderu

 

Njegov je auto.

Link to comment

Članak iz feb. 2020:

Quote

Luksuz, keš, automobili, satovi, kuće, sve to poseduje Nikola Petrović, kum Aleksandra Vučića. A, osim što sedi za volanom "meklarena 720s", koji košta 300.000 evra, Direktno.rs je došao i do saznanja i koji još automobili čine vozni park ovog visoko pozicioniranog naprednjaka.

https://direktno.rs/vesti/drustvo-i-ekonomija/251820/kiosk-sa-andrejem-pa-vozni-park-od-700000-evra-video.html

 

 

(od 21:57)

 

Edited by vememah
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...