Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 minutes ago, morgana said:

^^sjecam se fiksacije na crnogorske otpadne vode, ok, trebalo je upozoriti turiste da nisu preciscavane (tj sad jesu, ima skoro 10 godina, mislim na citavoj obali mada nisam 100% sigurna za bar i ulcinj), a istovremeno grad od 1.2 miliona stanovnika ispusta kanalizaciju direktno u savu i dunav  i to pitanje ne dolazi na tapet. 

 

 

Teska tema, nije prilagodjena ljudima, koji znaju samo da ispaljuju parole, zato se i mole bogu da Kosovo i dalje bude srce Srbije.

  • +1 7
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbg. ne vidi se golim okom, a kao takvo potpuno neinteresantno za sadasnju vlast

 

 

podavicemo se u govnima?

sta ima veze, navikli smo

valja se malo i zrtvovati za otadzbinu. a vi sto pricate drugacije ne mislite dobro srbiji 

Link to comment

Pokrivaju se sve opcije, voda, zemlja, vazduh, slučajno, namerno, nemarno, vozovi, kamioni, fabrike..

 

Još samo fali da počnemo neki nuklearni otpad iz Vinče da rasipamo iz aviona. 

Edited by Profesionalac
  • +1 1
Link to comment

Bila ovih dana da je u Australiji Rio Tinto zagubio neku radioaktivnu kapsulu veličine 8 x 6 mm

 

Budale je tražile danima u onim nedođijama, kod nas bi se samo doneo ukaz da je otpad  samo preko minimalne dimenzije 1 cm :covid19:

  • +1 7
  • Tužno 2
Link to comment
58 minutes ago, morgana said:

istovremeno grad od 1.2 miliona stanovnika ispusta kanalizaciju direktno u savu i dunav  i to pitanje ne dolazi na tapet.

 

Ne možemo tamo o nekoj vodi dok nam otimaju kolevku™

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ne možemo tamo o nekoj vodi dok nam otimaju kolevku™

 

sta bi s kolevkom na kraju danas, jel oteta ili nonpejperovana?

stigla sam do zuti su je prodali.

Link to comment
9 hours ago, munze said:

 

Lepo, poruka je poslata. Pojacan vaspitni rad po proceduri sa takvom vrstom nasilnika. Oni bi trebalo da lete iz skole i da ih preuzmu neke institucije da poprave ako sta moze da se popravi.

Svaka skola bi trebalo da unajmi pravni tim profesionalaca

Link to comment
19 minutes ago, ToniAdams said:

meni su iskreno utisak nedelje prosvetari koji sve to posmatraju cutke i cekaju da na njih dodje red

Da, i svi ce doci na red. Eto u ovoj skoli je receno ucenicima da se nista nece desiti ako uradis ovo sto se desilo. Znaci, maltretiranja obicna prolaze glatko, kad za ovo ne bi nista. Ostalih 500-600 ucenika te skole je to primilo.k znanju (a i ostatak u Srbiji takodje posto se za slucaj sire zna)

Edited by Sandradjer
  • +1 9
Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

''Prema zvaničnim podacima, u Dunav je 2020. godine ukupno ispušteno 138 miliona kubika otpadnih voda, od čega je neprečišćeno 130 miliona kubika, dok je osam miliona kubika prečišćeno.''

 

Kakvi crni Srbi, mi smo Bordzije.

 

a ti brate, nece ljudi valjda da depiliraju crknutu svinju pre nego sto je bace u Dunav

  • Wub 1
Link to comment
18 minutes ago, ToniAdams said:

meni su iskreno utisak nedelje prosvetari koji sve to posmatraju cutke i cekaju da na njih dodje red

 

Ja sam primetila neke promene, malo dolazi iz dupeta u glavu...

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Bila ovih dana da je u Australiji Rio Tinto zagubio neku radioaktivnu kapsulu veličine 8 x 6 mm

 

Budale je tražile danima u onim nedođijama, kod nas bi se samo doneo ukaz da je otpad  samo preko minimalne dimenzije 1 cm :covid19:

 

Nasli su je juce.

  • +1 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...