Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Verzija iz novina je da je devojka bila u lošem fizičkom stanju kad je policija došla na adresu,pa su morali da joj razvlajuju vrata.

 

A pojavljuje se i verzija,da je devojka bila pijana i da nije bila u stanju da otvori vrata i da je par puta menjala iskaze i da je na kraju imenovala samo jednog počinioca koji je valjda imao alibi.

 

Meni je jedna stvar čudna,sve i da je lažna prijava ovi lešinari od novinara bi svakako krenuli sa razapinjanjem te devojke koja eto lažno prijavljuje silovanje i zatrpava policiju dok je negde neko zaista doživeo silovanje,a jadna policija ne može da stigne na sve strane.

 

Svakako čista posla nisu.

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 hours ago, radisa said:

Ja kad čujem homeoptaija, izlazim iz prostorije, a za kvantnu medicinu počinjem da urlam na sagovornika... Jbt, meni je žena, obrazovana, završila ETF, objašnjavala da je bila na kvantnoj štogod sa tim uređajem... Nije očejana, nije glupa, nema nekih strašnih problema, ali veruje da je to ok, jer meri nešto, i onda ona vidi šta joj je... Zamili tek kako neukoj babi iz Prđilovaca kvanmtna medicina sa uređajima kao iz StarTrecka izgleda?

 

Govna jedna nadrilekarska...

solidna je šansa da će pomenuta baba da odjebe kvantnu u troskocima, posebno imajući u vidu koliko to prodavanje magle košta.

babe rasle na zemlji crnici i u direktnoj vezi sa prirodom imaju tendenciju da budu solidno zdrave pameti, i vrlo su čuvarne i nerasipne.

za razliku od školovanih dokonih budaletina koje plaćaju na drumu ono što nisu platile rešile na ćupriji.

 

ja u našoj sredini nisam uspela da uspostavim korelaciju između stepena obrazovanja i verovanja u bulšit.

zato što naše obrazovanje može da se izvede do pristojnih formalnih visina a da čovek ne nauči da misli, da kritički misli, i da bude svestan svog neznanja (u nekoj oblasti ili uopšte).

imam utisak da ni u drugim sredinama nije mnogo bolje...

 

rigorozno bih kažnjavala nadrilekarstvo. 

rigorozno.

  • +1 8
  • Wub 1
Link to comment
8 minutes ago, aram said:


leia bre, samo fali da napišeš "a gde su joj modrice, ako se opirala?"
da bi videla da li se neko nečim bavi, nije loše da pročitaš neki članak. a nema ih puno, što takođe nešto znači, kao što je više ljudi ovde primetilo. plus, silovanje spada u vrstu zločina gde se počinilac i žrtva obično poznaju, uopšte nije isključeno da su je silovali baš ti sa kojima je došla u kafić. i to se uopšte nije desilo na doček nove godine. 


Mozda bi mogao da se uzdrzis od pretpostavki i ucitavanja sta bih ja napisala?

Jer to svakako nije to sto si mi zlonamerno utovario.

Poenta je da nisam videla da se istrazuje bilo sta niti ispituje bilo ko, a valjda je to normalan deo nekakve istrage

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

solidna je šansa da će pomenuta baba da odjebe kvantnu u troskocima, posebno imajući u vidu koliko to prodavanje magle košta.

babe rasle na zemlji crnici i u direktnoj vezi sa prirodom imaju tendenciju da budu solidno zdrave pameti, i vrlo su čuvarne i nerasipne.

za razliku od školovanih dokonih budaletina koje plaćaju na drumu ono što nisu platile rešile na ćupriji.

 

ja u našoj sredini nisam uspela da uspostavim korelaciju između stepena obrazovanja i verovanja u bulšit.

zato što naše obrazovanje može da se izvede do pristojnih formalnih visina a da čovek ne nauči da misli, da kritički misli, i da bude svestan svog neznanja (u nekoj oblasti ili uopšte).

imam utisak da ni u drugim sredinama nije mnogo bolje...

 

rigorozno bih kažnjavala nadrilekarstvo. 

rigorozno.

 

Ja sam sigurna da u drugim sredinama nije mnogo bolje, a neke nadrilekare sa kojim je moja porodica imala iskustva bih onakou najmanju ruku rado videla u zatvoru... Naravno nista od toga.

Link to comment
14 minutes ago, Mel said:

 

Samo ponasanje policije govori da tu ima neceg vise od pukog 'foliranja' neke devojke. Ali kako god, ovo se nije razmotalo a vec je ugaseno sa svih strana tako da...


Da, izgleda da je po sredi rutinsko guranje pod tepih… ne znam samo sta onda ostaje da se preduzme, niti o cemu mi ovde mozemo da diskutujemo osim da to konstatujemo po ko zna koji put

 

Link to comment
3 minutes ago, Leia said:


Da, izgleda da je po sredi rutinsko guranje pod tepih… ne znam samo sta onda ostaje da se preduzme, niti o cemu mi ovde mozemo da diskutujemo osim da to konstatujemo po ko zna koji put

 

 

Pa mi manje vise samo i diskutujemo ovde a da nesto preduzmemo ovde... kao sto je aram i pominjao ima zasto se seksualni napadi ne prijavljuju po pravilu i to nije zato sto je osobu sramota nego zato sto sistem radi protiv zrtve (cak ne samo u Srbiji, to je bas ono world wide rasireno).
Zene su u sustini mnogo vise nego muskarci bukvalno u ruletu u zivotu da ne nalete na nasilnika. Ovoj devojci samo Bog ako nekako pomogne da se psihicki sastavi kolko tolko... kazem pod utiskom da ponasanje policije apsolutno govori da tu nesto jeste bilo i da su pocinioci delovi ove nase narko vlastele a zrtva je 'nebitna'.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Leia said:


…pritom je Nova godina, javno mesto, guzva, i nigde nikakvih svedoka, i niko s kim je ona bila tamo nije nista primetio (pretpostavljam da nije sama isla na docek)?

Mislim teoretski moguce je ali ne vidim da iko uopste postavlja ta neka pitanja?

 

 

Zapravo, utvrđeno je da nema svedoka, i da je izašla "kao da joj se ništa nije desilo" (piše u jednoj od vesti). I to je to.

U slučajevima silovanja bez svedoka i fizičkih dokaza, slučaj pada na sudu. Snažna stigma i za žrtvu i za nasilnike. Ovo, da se žena pojavi sutra u policiji ili pozove, pa posle nekoliko dana odustane, bilo je nebrojeno puta. Jer je prvi impuls da se obrati tamo gde treba, a onda kad to krene, shvati gde živimo - a ni van Srbije nije med i mleko.

 

@Frank Pembletonotelo se kontroli pa su neki saznali i počeli peticiju i tako se raširilo. Ne dluje da tu ima njenog predumišljaja, oni se na ovaj način ne rade. Ko zna koji je damage control urađen tu, a ona na kraju s koliko volje odlučila da izađe iz ovoga ovako, a možda ipak po nju najbezbolnije.

Edited by Svemir Zeka
  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Vaše reakcije o temi su jeziv dokaz toga koliko nam je društvo otišlo u ambis i koliko svi sedimo na (samo)detonatorima.

Ja ne znam šta je bilo u Nišu, pa mi - ukoliko nemam mogućnosti da sama kupim kartu i odem da istražujem - ostaje samo da verujem da je lažno prijavila jer, jebiga, tako piše u zvaničnim izjavama MUP na zvaničnim vestima na N1.

Sve drugo me nužno gura u paranoju i teorije zavere i potpuni antisistem.

 

Zbog ovakvih stvari nama nema spasa.

Ne znamo više čemu da verujemo i za šta da se uhvatimo.

 

  • +1 6
Link to comment

@Mel Ok, onda ja bezveze kontempliram kako bi trebala da izgleda istraga krivicnog dela, kad bi postojala volja i namera da se stvar zaista resi

Cisto da ubelezim da se neko ne istripuje da navijam za silovatelje JESUS :isuse::ph34r:

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Leia said:

@Mel Ok, onda ja bezveze kontempliram kako bi trebala da izgleda istraga krivicnog dela, kad bi postojala volja i namera da se stvar zaista resi

Cisto da ubelezim da se neko ne istripuje da navijam za silovatelje JESUS :isuse::ph34r:

 

 

Ja sam naivna pa bih i poverovala da je devojka nesto lazno prijavila da nema indikativnog ponasanja policije i stampe. A svakako da nema volje i namere da se ovo zaista resi, i da zivimo u svetu gde je smer da je kako odmice vreme sve zajebanije i bolesnije i 'samo' anonimnost i sreca/zdravlje na nasoj strani pa da se provlacimo nekako kroz zivot.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Mel said:

 

Ja sam naivna pa bih i poverovala da je devojka nesto lazno prijavila da nema indikativnog ponasanja policije i stampe.

 

Kakvog indikativnog ponasanja policije? To sto nisu objavili imena, detalje i ostalo publici gladnoj skandala dok traje istraga? O čemu vi pričate i imate li pojma kako se sprovodi istraga?

 

Nakon ove strane mi baš deluje da je jedan broj vas ovde siguran da je devojka silovana samo da eto, država je na strani nasilnika.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Leia said:

Cisto da ubelezim da se neko ne istripuje da navijam za silovatelje JESUS :isuse::ph34r:


ovo naravno niko nije ni pomislio, a naročito ne ja. niti sam ti išta zlonamerno učitavao, samo sam konstatovao da su "ta neka pitanja" postavljena i na njih je odgovoreno, kao i da si omašila datum na koji se to desilo.

Link to comment
Just now, JozoMujica said:

 

Kakvog indikativnog ponasanja policije? To sto nisu objavili imena, detalje i ostalo publici gladnoj skandala dok traje istraga? O čemu vi pričate i imate li pojma kako se sprovodi istraga?

 

Nakon ove strane mi baš deluje da je jedan broj vas ovde siguran da je devojka silovana samo da eto, država je na strani nasilnika.

 

Pa kao sto neko pomenu, to je praksa u skandaloznim slucajevima tipa onog nestalog deteta itd... ili ne?

Link to comment
2 minutes ago, aram said:


ovo naravno niko nije ni pomislio, a naročito ne ja. niti sam ti išta zlonamerno učitavao, samo sam konstatovao da su "ta neka pitanja" postavljena i na njih je odgovoreno, kao i da si omašila datum na koji se to desilo.


 Bas ti hvala

  • Wub 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...