Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Vlasnički psi koji su usmrtili novinara Vladana Radosavljevića u Velikoj Ivanči, početkom novembra prošle godine napali su devojčicu u selu Nemenikuće, koja je srećom prošla sa lakšim povredama.

 

Više javno tužilaštvo u Beogradu dalo je nalog Osnovnom javnom tužilaštvu u Mladenovcu da odredi zadržavanje do 48 sati Violeti M, zbog sumnje da je izvršila krivično delo Teška dela protiv opšte sigurnosti.

Violeta M. je bila zadužena da u Velikoj Ivanči, u dvorištu kuće M.S, koja boravi u inostranstvu, hrani tri psa.

 

Pomenuti psi su, kako se sumnja, 3. januara napali V.R. (62) i izujedali ga. V.R. je od posledica ujeda preminuo, a ujede je zadobila i njegova supruga koja je pokušala da ga odbrani.

Vlasnik pomenutih pasa je A.S. koji je u zatvoru od septembra, a psi su povereni na čuvanje M.S., navodi Više javno tužilaštvo.

Inače, protiv M.S. je već u toku krivični postupak pred Osnovnim javnim tužilaštvom u Mladenovcu zbog sumnje da je izvršila krivično delo Izazivanje opšte opasnosti, odnosno jer su isti psi napali devojčicu i naneli joj lake telesne povrede 1. novembra 2022, u selu Nemenikuće u Sopotu.

Zašto samo žena koja ih hrani, a ne i vlasnica koja je u Francuskoj?
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, April said:
2 hours ago, 3opge said:

Vlasnički psi koji su usmrtili novinara Vladana Radosavljevića u Velikoj Ivanči, početkom novembra prošle godine napali su devojčicu u selu Nemenikuće, koja je srećom prošla sa lakšim povredama.

 

Više javno tužilaštvo u Beogradu dalo je nalog Osnovnom javnom tužilaštvu u Mladenovcu da odredi zadržavanje do 48 sati Violeti M, zbog sumnje da je izvršila krivično delo Teška dela protiv opšte sigurnosti.

Violeta M. je bila zadužena da u Velikoj Ivanči, u dvorištu kuće M.S, koja boravi u inostranstvu, hrani tri psa.

 

Pomenuti psi su, kako se sumnja, 3. januara napali V.R. (62) i izujedali ga. V.R. je od posledica ujeda preminuo, a ujede je zadobila i njegova supruga koja je pokušala da ga odbrani.

Vlasnik pomenutih pasa je A.S. koji je u zatvoru od septembra, a psi su povereni na čuvanje M.S., navodi Više javno tužilaštvo.

Inače, protiv M.S. je već u toku krivični postupak pred Osnovnim javnim tužilaštvom u Mladenovcu zbog sumnje da je izvršila krivično delo Izazivanje opšte opasnosti, odnosno jer su isti psi napali devojčicu i naneli joj lake telesne povrede 1. novembra 2022, u selu Nemenikuće u Sopotu.

Zašto samo žena koja ih hrani, a ne i vlasnica koja je u Francuskoj?

 

mislim da i nju 'gone'

 

Link to comment

ko da je bitno, zene malo pizde, daju sebi na znachaju, kad se stisha ne bude nishta, ni crva ne bude, klasika. samo treba strpljenja.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Braća Strugacki said:

Biće uskoro, no worries, smučava mi se sve više smrad ovog foruma.

 

Braćo, izvini što smrdim, ne streljam niti vešam nijednog muškarca, dapače, komentari su mi upućeni na vest i nikome direktno; čak i imam citat u postu. Na vest ili prenos o mogućem laganju i objašnjeju zašto se smatra takvim, u momentu dok još traje istraga. 

 

Imala sam tu mogućnost da se iznagledavam izbliza postupak, pa sam smatrala da treba da izložim.

Ne isključujem da će se jednom u x slagati za seksualno nasilje, ali na osnovu svega što mi je prezentovano iz bliske blizine, jednostavno znam da to ne ide onako kako se to stereotipno veruje, i korak po korak u svem tom užasu.

 

Izvini ako ti smrdi. Meni sve to mnogo više smrdi. A muškarci, pa ne, nekad su na forumu više korektni od mene prema ženama. Ne sudi.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, radisa said:

jebeš mu mater, ovakj narod je glup kao tocilo, treba biti pizda i to iskoristiti...

 

Ću naručim jedno po tri ovaka sa slike, pa u biznis... Nudim i mobilno i u ordinaciji, uposlim i ženu i žerku da lažemo zajedno...

 

Nek idu u kurac i skrupule i moral, kad je narod glup ko kurac, treba to iskoristiti... :fantom:

 

 

Excellent-918-Quantum-Resonance-Analyzer

 

Quantum Body Scanner/quantum Resonance Magnetic Analyzer/ Body Diagnosis  Equipment Vt-q16 - Tool Parts - AliExpress

 

 

 

 


Pre vise od deset godina, tamo negde kad je Nole poceo da reklamira kvantnu medicinu, nasla sam se neocekivano u prisustvu ove masine sa druge slike i bila pocascena “pregledom”. :fantom:
Bili smo kod nekih prijatelja od prijatelja i snimili nepoznato sokocalo pored kompa, i fala bogu radoznali pitali cemu to sluzi. Domacica je dobila na zajam masinu od nekih opet prijatelja, ne secam se razloga, te ponudila da se svi ispregledamo kad smo vec tu. Bio je fazon ‘ajd bas da vidimo sta ce da ispadne. Svi smo dobili rezultate na emajl, moguce da jos uvek stoji negde.

Ne secam se da je bilo nekih znacajnih ‘otkrica’ iz toga, samo dobro zezanje na temu posle.

 

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...