Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Mel said:

 

Koje novcanice? Napisa covek da je otisao u drugu bolnicu.

 

Mislim sad se svi iscudjavamo da postoji korupcija u zdravstvu...

A tek socijalna sluzba, lekari bar ako su iole dobri kad traze novac traze ga da obave posten posao, a ovi su ono human trafficing itd...

 

Ja sam samo napisao kakva je procedura kada se prijavi da lekar traži pare.

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, dùda said:

elem, ja kada sam imala moždani udar, koji sam imala zbog neke mane na srcu, ne zbog zakrčenih krvnih sudova, trebalo je da čekam da me pet puta, jeste, dobro ste pročitali, PET PUTA  zvekne moždani (kakva bih izašla i da li bih izašla iz toga, nije ni bitno :wacko:) da bih redovnom procedurom mogla na intervenciju kojom bi mi tu manu popravili

 

i šta sam drugo mogla da uradim nego da se ''snađem'' :dry:

 

ovde neki ljudi zbilja kao da su pali iz la-la-lenda

 

 

 

Kojih bre pet puta? :blink:
Jel bio blazi mozdani ako nije too much da pitam...

Link to comment
1 minute ago, Mel said:

 

Kojih bre pet puta? :blink:
Jel bio blazi mozdani ako nije too much da pitam...

dobro si pročitala

 

imala sam blaži moždani, ''vratila'' sam se posle nekih 24 sata, skoro pa u normalu

 

pa kada su me istrkeljisali i konačno utvrdili šta mi se i zbog čega dogodilo, ja ono naivno upitam ''pa hoćete li me sada poslati na to zatvaranje te rupe na srcu'', na šta mi je mladi lekar (zbilja dobronameran), rekao da nema šanse da dobijem uput, da u proseku taj uput dobijaju ljudi koje 5 puta zvekne . ja se na to kao pobunim, jer ko mi garantuje da će sledeći put biti isto ovako, može da me udari kakogod, on kaže,. pa jeste, ali imate i alternativu da pijete ceo život lekove za razređivanje krvi. što ja narano nisam htela

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

elem, ja kada sam imala moždani udar, koji sam imala zbog neke mane na srcu, ne zbog zakrčenih krvnih sudova, trebalo je da čekam da me pet puta, jeste, dobro ste pročitali, PET PUTA  zvekne moždani (kakva bih izašla i da li bih izašla iz toga, nije ni bitno :wacko:) da bih redovnom procedurom mogla na intervenciju kojom bi mi tu manu popravili

 

i šta sam drugo mogla da uradim nego da se ''snađem'' :dry:

 

ovde neki ljudi zbilja kao da su pali iz la-la-lenda

 

 

ok,uzas zivi! nazalost nepostojanje sistema i drzave.

Link to comment

 

 

10 hours ago, JozoMujica said:

 

Ne ide to baš tako, policija u tom slučaju preuzima, daju se obeležene novčanice.

Ovo polako i lagano, ako ti se ne žuri, a nije ti baš bitno kako će intervencija da završi. Sve lepo po proceduri, s verom u policiju i sistem generalno. Tastu uvališ da prijavljuje i nosi novčanice, pa nek se on povlači po sudu. Smestiš šefu organizovane kriminalne grupe i pošalješ taštu kod pomagača. :evil:

Ako ti je ipak hitno i bitno teško da ćeš raditi tako. Ostaje ti, ili da nađeš alternativu, ili da platiš. 

Link to comment
10 minutes ago, duma said:

 

 

Ovo polako i lagano, ako ti se ne žuri, a nije ti baš bitno kako će intervencija da završi. Sve lepo po proceduri, s verom u policiju i sistem generalno. Tastu uvališ da prijavljuje i nosi novčanice, pa nek se on povlači po sudu. Smestiš šefu organizovane kriminalne grupe i pošalješ taštu kod pomagača. :evil:

Ako ti je ipak hitno i bitno teško da ćeš raditi tako. Ostaje ti, ili da nađeš alternativu, ili da platiš. 

 

Naravno, pisao sam vec o tome, retko ko pristane da saradjuje sa policijom, i  to ne samo ako im se zuri, vec i zato sto se esnaf drzi, pa kad se procuje da je neko (uspesno) prijavio lekara, muka ce biti da dodje do drugog.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Znam jednu koja je tako uhapšena, ali i dalje se bavi svojim poslom...na drugom mestu. 

 

Znam za nekoliko koji su tako uhapseni i i dalje se bave svojim poslom. Na istom mestu.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

 

Znam za nekoliko koji su tako uhapseni i i dalje se bave svojim poslom. Na istom mestu.

 

Da, hm...ali jeste bila priča da je neko od rodbine pacijenta namestio, baš tako, bio neko od rođaka, izašao, koverta, uđe policija, šta ima u fijoci i navataju je. Bilo je to i medijski propraćeno, bila je visoka pozicija, nije baš prošlo bez posledica. Ali ovde nije bilo hitnoće jer nema intervencija...psihijatrija.

Link to comment

Ovo su već nove strategije.

 

https://rs.n1info.com/vesti/mediji-vozac-automobila-pucao-na-pesake/

Mediji: Vozač automobila pucao na pešake u Somboru

 

Quote

 

U Somboru je došlo do pucnjave večeras oko 21 sat, a policija je privela izrgrednika, saznaje Telegraf.rs.

 

 

Kako nezvanično saznaje Telegraf.rs vozač putničkog automobila nije propustio pešake na pešačkom prelazu, nakon čega su ga oni navodno opsovali. On je potom izašao iz vozila i pucao u njihovom smeru nekoliko puta, ali ih je, srećom, promašio.

 

Vozač je potom seo u automobil i pobegao u nepoznatom pravcu.

 

Policija je na licu mesta izvršila uviđaj, a nešto kasnije vozač je identifikovan i priveden. Utvrđuju se okolnosti konflikta.

 

 

Link to comment

izgleda da i nisu lutalice, kako je prvo javljeno

 

Quote

po izveštaju Veterine psi su izašli iz dvorišta kroz otvorenu kapiju i napali Vladana i suprugu koji su samo prolazili tuda. I svi su bili sa vlasničkim pločicama sa telefonima vlasnika. Staford, mešanac staforda i pit bula i mešanac "nejasnog porekla."

 

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...