Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Sara said:

Ja se svaki dan pitam, kako je ovo moguce? Kako smo stigli dovde, kako?    Kako je moguce da nam takve njuske budu elita i da nam kroje sudbinu? 

 

Decenije negativne selekcije + jedan od najvećih odliva mozgova izgleda daju rezultate

  • +1 7
Link to comment
11 hours ago, JozoMujica said:

Evo, "čovek" objasnio ko je kriv. Pajtić, pošto je Đilas lego na rudu pa sad više nije on dežurni.

 

 


Crko da bog da u najgorim mukama. 11, 12 godina na vlasti i neko drugi mu kriv, sve mu jebem odvratno. 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Decenije negativne selekcije + jedan od najvećih odliva mozgova izgleda daju rezultate

Ako si u pravu mozemo samo da ugasimo svetlo. Nikakve nade za bolje nema

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, cartman said:

La

LabAratorijama... Dalje od toga ne mogu 

Mi smo jedno bezmudo društvo kada dopuštamo da nas ovakve covekolike spodobe jašu celu deceniju. 

 

20672630035f0788f9c89a7908549247_v4_big.

 

 

istorijska prilika je propuštena

 

 

  • +1 1
Link to comment

Šapić ustvrdio da opasni tereti ne prolaze kroz centar Beograda.

 

 

Dušan Blagojević, licencirani konsultant za procene rizika od katastrofa kod tehničko-tehnoloških nesreća bio na N1 (od 26:42):

 

 

 

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Sara said:

Ja se svaki dan pitam, kako je ovo moguce? Kako smo stigli dovde, kako?    Kako je moguce da nam takve njuske budu elita i da nam kroje sudbinu? 

 

Tako što smo to mi. Nema tu neke filozofije, ovaj narod ili to podržava ili mu ne smeta. To je to, tu smo svi. 

  • +1 4
Link to comment
14 hours ago, mustang said:

 

Jebote, teraju ljude koji su normalni da budu drski i bezobrazni, a u prirodi im nije da su takvi kako bi mogli sa ovakvom stokom da izadju na kraj.  

 

 

Najtacniji opis snsa i onoga sto ce da napravi od svih nas konkretno, da se kaze da je njihovih ruku delo, ono sto ce da stoji u stranim knjigama za 1K godina. Jedna recenica, jer je u tim knjigama uvek guzva pa biraju najbolje koncentracije, a da se pomene.

Edited by villiem
Link to comment
2 hours ago, Malvo said:

 

Tako što smo to mi. Nema tu neke filozofije, ovaj narod ili to podržava ili mu ne smeta. To je to, tu smo svi. 

ja sve mislim da nije do nas nego da ima neka kvaka

kad bismo nju rešili sve bi bilo drugačije

Link to comment
2 minutes ago, Sara said:

ja sve mislim da nije do nas nego da ima neka kvaka

kad bismo nju rešili sve bi bilo drugačije

 

Nismo reagovali na vreme, ne znam kako smo dobili dva rata i dva ustanka, ove nismo smeli pustiti 91/92 ali je problem bio jaci jer su i drugi imali debile. Minut do 12 je bio pre trideset godina, sa ovim incidentom od dve godine dok nisu sredili problem snajperom. Mi smo u onom vremenu posle 12, ovako to izgleda, sada opet samo vreme moze da okrene nesto da bude drugacije. 

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...