Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

IDK, tragovi guma mogu nešto da potvrde, ne mogu direktno da odvedu do nekog mesara u Surčinu. To da je neko video auto ne razumem, zar ljudi imaju običaj da zapisuju registracije onako bezveze, za svaki slučaj?

 

Da su ga lokalci prijavili zvuči mi najverovatnije.

 

U krajnjoj liniji, kakve veze ima? On ih je lično odveo do mesta gde je zakopao telo, a preko kojeg je prethodno prešla potraga i nije ništa primetila. Sigurno nije u pitanju nedužni grmalj ograničene inteligencije i predobre duše kojem sad neko hoće da napakuje otmicu i ubistvo deteta.

Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

Npr. neko od meštana vidi kola iz drugog grada, uz malo truda utvrdi se broj tablice, odatle se uz malo sreće stigne do vlasnika, onda uz još malo truda do vlasnikovog broja mobilnog, onda zapisi sa baznih stanica pokažu gde je sve vlasnik telefona i automobila bio u noći otmice...

 

govno piše da su ga baš tako i našli ali neću da linkujem :fantom:

Link to comment

IDK, tragovi guma mogu nešto da potvrde, ne mogu direktno da odvedu do nekog mesara u Surčinu. To da je neko video auto ne razumem, zar ljudi imaju običaj da zapisuju registracije onako bezveze, za svaki slučaj?

 

Da su ga lokalci prijavili zvuči mi najverovatnije.

 

 

Ma ne, naravno, ali možda su po opisu automobila suzili izbor. Pošto je malo mesto u pitanju, slutim da su mnogi uočili auto koji ne pripada nikome od meštana.

 

edit: beowl brži.

Edited by Turnbull
Link to comment

jeste off ali - ubica se vrati kuci, sutradan stavi na cover fb fotku sebe i male rodjake

 

jel moguce da takav neko zivi u drustvu i nikom ne deluje kao 'cudak'  :ph34r:

Link to comment

moguce je, vjerujem, sto da ne. sasvim sigurno ima monstruma koji su makar elementarno socijalizovani, a sa dtuge strane, okolina je ponekad zdravo neparanoicna pa ne zaoaza sitnije ispade u ponasanju. nekad, doduse, ne zapazi ni ocigledno, a nekad nema kako da reaguje.

znam za slucajeve etabliranih dobrih gradjana koji su porodicni nasilnici npr.

Edited by morgana
Link to comment

Inace, "stavljanje na mesto oca" je najocekivaniji moguci poriv kod svakog empaticnog bica. 

 

nije.

 

ono strašno što je neko rekao je bilo kad je vasa rekao da zna ljude koji imaju decu i ne reaguju onako, a ti si ga ironicno pitao da li je tim ljudima ubijeno petnaestogodišnje dete pa znaju kako bi reagovali.

kako ne razumeš, tebi nije ubijeno petnaestogodišnje dete da bi znao kako bi reagovao, a vasinim prijateljima mora da bude ubijeno petnaestogodišnje dete da bi znali kako bi reagovali.

fuj.

Link to comment

moguce je, vjerujem, sto da ne. sasvim sigurno ima monstruma koji su makar elementarno socijalizovani, a sa dtuge strane, okolina je ponekad zdravo neparanoicna pa ne zaoaza sitnije ispade u ponasanju. nekad, doduse, ne zapazi ni ocigledno, a nekad nema kako da reaguje.

znam za slucajeve etabliranih dobrih gradjana koji su porodicni nasilnici npr.

 

I ja, ali to su već po pravilu opaki kameleoni.

Link to comment

Ok, prvo sam na njih pomislio, ali ne mogu da nađem to o istrazi.

 

Inače, kakva blentava izjava ministr:

 

Ministar Stefanović je rekao da mu je žao što je u Srbiji ukinuta smrtna kazna i da je očigledno da ovaj slučaj govori da mi još nismo spremni za praćenje tekovina EU.

 

 

Ovakvi zločini nisu nikakva mentalitetska stvar, i ima ih svuda, uključujući i najrazvijenije zemlje EU. Kakva minusinteligentna izjava.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...