Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, Arkadija said:

Da , izgleda da je vest potvrđena i da ih je nastavničko veće šutnulo.

hvala partenonu.

 

sad mogu npr i da se sude sa obrazovnim sistemom. za ta neka svoja prava da budu idioti. npr dok ne ostare :s_w:

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

E pa dobro, super. To je u stvari najvažnije, u ovom slučaju, a i u mnogim drugim jeste ili bi bilo najefikasnije.

Samo bi bilo dobro da je uvremenjeno, tj. da su odmah otišli malo da popričaju, a ne sad da se lepo spreme s advokatima, itd.

 

Bas tako.

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

za ta neka svoja prava da budu idioti

Ima, ima, al' kod brace Grima...:cry:

Саће у чаршији, а Трстеник је чаршија да им скочи мангупски рејтинг :isuse:, шепуриће се около, обашка што од полиције, још ако су тата и мама иоле нештотм, а јавља ми се да јесу, вајде нема...

Професорки у року од пар дана следује реакција типа ето, подигла фрку за ситниу, упропастила младе животе, а жив нисам да неће да јој се, сами или преко делегиранихтм окаче и наставе да јој се усеравају у живот, овај пут ванинституционално...

Знаш их, знам их... :sleep:

Link to comment
6 minutes ago, namenski said:

Ima, ima, al' kod brace Grima...:cry:

Саће у чаршији, а Трстеник је чаршија да им скочи мангупски рејтинг :isuse:, шепуриће се около, обашка што од полиције, још ако су тата и мама иоле нештотм, а јавља ми се да јесу, вајде нема...

Професорки у року од пар дана следује реакција типа ето, подигла фрку за ситниу, упропастила младе животе, а жив нисам да неће да јој се, сами или преко делегиранихтм окаче и наставе да јој се усеравају у живот, овај пут ванинституционално...

Знаш их, знам их... :sleep:

 

I ja imam taj neki strepnja mi je dublja od nade momenat oko ovoga.

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

svi sve znamo, ali ovaj ishod, ukoliko se zaista i realizuje, jeste 1 jebeni presedan u srbiji, od slobodana miloshevica naovamo.

 

oni moraju u neku drugu shkolu. mozda tamo niko nece biti odushevljen da ih vidi. mozda nece biti za rajka kapa, pa ce morati i u neki drugi trstenik. tamo mozda isto niko nece biti srecan shto ih vidi. shta ako nabasaju na neke shto ne jebu zivu silu.

 

a za tu zenu je sad esencijalno da bustuje samopouzdanje i digne nos. ne samo ona, nego svi iz sistema koji su prizeljkivali ovakav ishod. ona je prva osoba na chiju stranu se stavio srpski obrazovni sistem. to jeste pobeda, pa kako bude.

Ma sve se slazem, i formalnotm jeste k'o sto kazes, pozdravljam, ali boldovano, bojim se zanemari: takvi se uzajamno prepoznaju i priznaju, a tesko da ce se danas naci neko ko ne jebe zivu silu i koji bi ih doveo u red zarad toga sto su uradili.

Tamo gde dodju, slizace se sa sebi slicnima, a glas koji ih je dopratio slobodno moze da se ubraja u priznanja i odlikovanja medju slicnima...

A odnos izmedju onih koji su prizeljkivali ovakav ishod i onih koje zabole i koji ce koliko za par dana da ih zale :isuse:, otprilike je isti kao odnos izmedju vucicevih glasaca i ostalih, nevidljivih...

Sve je to, sto se Trstenika tice, izaslo iz Ракиног sinjela, a ne treba zaboraviti da je - ziv je sloba umro nije - Srbija puna Raka, zaboravljenih, a zivih svilajnackih Bidza, taj rad, nisu zatuceni kad su bili mali i jebiga...:sad:

  • +1 2
Link to comment

a ja ne mislim na njima slichne nego na sve ostale. ne postoji uglavu zdrav chovek bilo kog uzrasta koji je video taj video a da mu nije jasno da to nije uredu, na koliko hocesh nachina. u smislu ponizavanja drugog ljufskog bica, bolje da su je istukli :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

 

E pa dobro, super. To je u stvari najvažnije, u ovom slučaju, a i u mnogim drugim jeste ili bi bilo najefikasnije.

Samo bi bilo dobro da je uvremenjeno, tj. da su odmah otišli malo da popričaju, a ne sad da se lepo spreme s advokatima, itd.

Ako odu u policiju bez advokata, ne računa se to sto su rekli. Ako ih pozovu kao okrivljene svakako odlaze sa advokatom. Čak i da su ih odmah zadržali, opet bi imali pravo na poverljiv razgovor sa advokatom pre prvog saslušanja. Pri tome, maloletnik uvek mora da ima advokata, a dvojica su maloletni 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

S obzirom na godine, a i nevezano, da se ovo tumači kao treći stepen nasilja gde se aktiviraju institucije, a ne samo školske mere (izbacivanje iz škole), a uzevši u obzir i godine, trebalo je prijaviti policiji pa da ih pozovu na razgovor. Iz mog iskustva, kod nasilnika to daje najbolje rezultate,

ono u subotici, jes' da je bio osnovnoškolac ali su povrede bile ozbiljne. i, reakcija direktora da "ne može to tako".

drago mi je što su dripci izbačni iz škole, druge kazne im nema. ni jedna škola u srbiji nema obavezu da ih primi, neka roditelji stave prst na čelo. žao mi je profesorke kojoj će da se desi u čaršiji upravo ono što je kolega forumaš napisao.

 

nadam se da će oni koji rade u školi da reaguju ovakvim odlukama pa do štrajka kada se bude desilo bilo šta što im ruši ličnost, status, .........

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

svi sve znamo, ali ovaj ishod, ukoliko se zaista i realizuje, jeste 1 jebeni presedan u srbiji, od slobodana miloshevica naovamo.

 

oni moraju u neku drugu shkolu. mozda tamo niko nece biti odushevljen da ih vidi. mozda nece biti za rajka kapa, pa ce morati i u neki drugi trstenik. tamo mozda isto niko nece biti srecan shto ih vidi. shta ako nabasaju na neke shto ne jebu zivu silu. u vashu shkolu od sutra krece debil koji je svalio profesorku sa stolice iz chista mira, slikao se na inter-netu i najebo. ooo, radujemo se, napravite nam dan™ :hihi:

 

a za tu zenu je sad esencijalno da bustuje samopouzdanje i digne nos. ne samo ona, nego svi iz sistema koji su prizeljkivali ovakav ishod, dajte da vidimo noseve! ona je prva osoba na chiju stranu se stavio srpski obrazovni sistem. to jeste pobeda, pa kako bude.

 

 

Uopšte ne moraju u drugu školu. Kod nas srednja nije obavezna još uvek, tako da mogu i svi da ih odbiju i da lepo imaju osnovnu školu, ko 50% zemlje.

  • +1 4
Link to comment
 
Uopšte ne moraju u drugu školu. Kod nas srednja nije obavezna još uvek, tako da mogu i svi da ih odbiju i da lepo imaju osnovnu školu, ko 50% zemlje.
nemam protiv.

edip. a to da ce na profesorku da svale, oni koji su se radovali njenoj nevolji, sad ce da se raduju njihovoj. njih takve stvari raduju :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

a ja ne mislim na njima slichne nego na sve ostale. ne postoji uglavu zdrav chovek bilo kog uzrasta koji je video taj video a da mu nije jasno da to nije uredu, na koliko hocesh nachina. u smislu ponizavanja drugog ljufskog bica, bolje da su je istukli :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 


E ali onda ne bi moglo da se podvede pod “igrala se deca” :dry:

A ostali cute i tihuju u svakom slucaju :dry:

Link to comment

sve sve, al stvarno mi je nadrealno o cemu se prica ovih dana, cuj izbacivanje iz skole, pa u moje vreme su jednom dnevno nekog izbacivali i nikom nista :fantom:

elem, jasno je bilo da u toj skoli vise nema mesta i za nastavnicu i za malisane, tako da sam zbilja verovao da ce ovo da se dogodi.

nikakva kazna za mali otpad, ali jebiga, kapiram najbolje sto moze u ovom momentu.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

a ja ne mislim na njima slichne nego na sve ostale. ne postoji uglavu zdrav chovek bilo kog uzrasta koji je video taj video a da mu nije jasno da to nije uredu, na koliko hocesh nachina. u smislu ponizavanja drugog ljufskog bica, bolje da su je istukli :dry:

E, blago i meni i tebi i nama dok nas ima dok mislimo boldovano, ovo bez zezanja....:)

Samo, bice da ono nije uradjeno, jos manje postavljeno na mrezetm zarad pokazivanja kako ne treba i kako se ne sme, nego zarad uveseljavanja publike...

A sto se ostalog tice, ti kako 'oces :), tek zdravih i pravih :isuse: tog tipa imao koliko 'oces: eno ih sede u vladi, skupstini, institucijama, novinama, televizijama..., glasaju, kunu se u vucica, zasejani su vecinski po zemlji Srbiji i - mozes da se kladis da im - gledajuci video ponizavanje drugog ljudskog bica im na pamet nije palo...

 

I, da, bolje da su je istukli: u/iz Beograda imaju smisla price o advokatima, psiholozima, policijama, u nekim tamo trstenicima ta zena ce koliko sutra tek da bude ponizavana prekornim pogledima, ako ne i jace sopstvenih sugradjana kao krivac za upropastavanje mladih zivota...

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...