Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 hours ago, Ayatollah said:

Izvor svog ovog sranja je Ministarstvo obrazovanja koje je dovelo do potpunog raspada državnog sistema školstva. I niko drugi.

 

Kažete, deca su kriva, ne može im stati u kraj, snimaju sve telefonima, šetaju se po časovima, roditelji jebavaju na Viber grupama, dolaze u školu sa advokatima. Mislite li da se to dešava u nekoj Francuskoj školi, Nemačkoj, Internacionalnoj, Chartwellu i ostalim privatnim školama po BG-u? Pa ne dešava se

Desava se jos kako. Zena mi radi u jednoj takvoj skoli i sve ovo sto si nabrojao da se ne desava, desava se svakog dana vise puta. Ne moze da se deli po skolama, u drzavnim haos, u privatnim med i mleko i sve profi ni po babu ni po stricevima. Pogotovo kad neko skupo placa, mora da mu se titra malo, pa se mesaju u izbor nastavnika, necemo ovog ocemo onog, mozemo mi i tuzbu da podignemo, zivkanja u 9 uvece zasto nije valjao red reci u recenici na pismenom, polasci u skolu 15.09. jer se islo po letovanjima, znate tata i mama su u australiji dete zivi ovde sa nepokretnom babom, naslusao sam se svega i mogu samo da zakljucim da je sve individualno, neki su ok, neki nisu, kao i inace u zivotu ili bilo kojoj drugoj delatnosti.

 

I da, krivo je ministarstvo tj drzava. 

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

"OTVORIĆU TI LOBANJU!" Brutalno vršnjačko nasilje u Školi za dizajn, učenica pretukla drugaricu iz odeljenja "jer je odličan đak"

 

Quote

- Vajber grupe odeljenja su najveće zlo, preko kojih pojedini učenici vređaju i psihički zlostavljaju drugu decu. Ispada da su nasilnicima najčešća meta dobri i povučeni đaci, kao što je bila i ova devojčica. Najgore od svega je to što su nam deca rekla da su dečaci iz drugih odeljenja, koji podržavaju ovu tinejdžerku-nasilnicu, rekli da je najbolje da se žrtva ispiše iz škole jer će njihova "drugarica doći u školu već sutra i otvoriti joj lobanju"!

 

Link to comment

kako je to lepo napishesh nasilje u shkoli za dizajn..., a onda otvorish... dizajn koze na vozdovcu. polovina beogradskih klikova otvara misleci da je shkola za dizajn i vichu eto! eto! i u elitnim shkolama otvaraju lobanje, shta si srbijo dochekala [emoji38]ol:



i ja kliknula, koji smer? koji smer? s_w.gif realno za ovo mogu i da tuze. tamo pp sluzba surovo zaradjuje svaki dinar, bukvalno! dry.png sad.gif


btw. nasha drzava i ministarstvo, kao i nasha druga drzava, unicef, koji je kao majka nashim malim nasilnicima, vidim chekaju limun da se izjasne. da aleksandar zada pravac, a on ko zna kad ce da nam se obrati? cry.gif shta ako zaboravi aleksandar? mozda chekaju da saznaju sve podatke? da chujemo i drugu stranu? s_w.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



















  • Tužno 1
Link to comment

Prijateljica mi radi ko nastavnik srpskog u jednoj niškoj OŠ. Old school type, malo tvrđa na ocene. Jedno dete, sedmi razred, onako, ne baš zainteresovano za školu, dvojka zaključena, ne ide da ga tera u avgust, a bilo je i pritisaka od direktora.

Da ih skine s kurca, zaključi detetu trojku i to je to, ni za jotu više.

Prilazi fizičarka na nastavnom veću i kaže joj : Jel si luda, što ne daš detetu peticu, znaš li da mu majka medicinska sestra !!!

Nema nama spasa
Tamni vilajet
Aukurac

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Prilazi fizičarka na nastavnom veću i kaže joj : Jel si luda, što ne daš detetu peticu, znaš li da mu majka medicinska sestra !!!

Ovo na wtf topik opušteno.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Mel said:

Svaka cast svima vama koj iste imali srece, pameti, konekcije, stagod da vam se deca provuku kroz ovo sad kako je u psiho-fizicki ok stanju. Ovo ko neko ratno stanje.

 

 

Nismo se jos izvukli zato sto cak i kada se cini da su deca jaka i da hendluju sve sto im se desava, da smo imali srece, stagod.. ipak moze da ostavi posledice za neko kasnije doba i svi da gledamo sta je sad i kakvi su to sada problemi odjednom, vec je dovoljan alarm sto neka nisu izdrzala, njihovi roditelji su isto radili sve sto su mogli da ih spasu ali je ta vrsta nasilja cesto izvan roditeljskog dometa, pa i kvalifikovani a predani ljudi imaju ozbiljan zadatak da im pomognu a sve vreme su ta deca nevina i nepripremljena nasilnici su jaki i u coporu, svet je postao isti kao sto su ovi divljaci u skupstini, nema niko da zalegne, odrasli imaju probleme da shvate sta se desava a ne klinci koji imaju onolike oci i sve im je bitno. To je ono sto su neke nase generacije izrasle u sve ove probleme ovih decenija a nismo smeli da pogledamo mrko nastavnike. Sta od ovog divljastva moze da izraste nemamo pojma, al neka bude sto bolje, ja odavno nemam poverenja i to samo kopni

Edited by villiem
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
29 minutes ago, villiem said:

 

 To je ono sto su neke nase generacije izrasle u sve ove probleme ovih decenija a nismo smeli da pogledamo mrko nastavnike. Sta od ovog divljastva moze da izraste nemamo pojma, al neka bude sto bolje, ja odavno nemam poverenja i to samo kopni

 

Pa sta znam, cvece kad stavis u saksiju pa ne zalivas kako treba pa redovno pa prihrana pa ne bude Ok, a ne dete. Generalno govoreci.

 

  • +1 3
Link to comment
On 18.11.2022. at 8:39, kud u maglu Simoviću said:

kako i kada je uopšte do toga da đak ne može na kraju godine da bude nedovoljan i da ponavlja razred?

kada žena predsednika republike pozove direktora telefonom. bilou susjedstvu nedavno. doduše samo jedna ocena. i ne nedovoljno (1)

Link to comment
On 18.11.2022. at 13:43, Mel said:

Svaka cast svima vama koj iste imali srece, pameti, konekcije, stagod da vam se deca provuku kroz ovo sad kako je u psiho-fizicki ok stanju. Ovo ko neko ratno stanje.

 

moja deca su '82 i '83 godište. pubertetlije devedesetih. žena je mogla da dopunjuje časovima,ja radom po kućama. nismo. trudili smo se da sačuvamo decu. da ne bude kao što je bilo u "ranama" i sličnom. pamet, trud, posvećenost. sada smo ponosni na njih i njihove izabranike.

 

što se tiče stresnosti. kada je žena radila u "20 oktobru", radila je i u mašinskoj školi preko puta rode na novom beogradu. 3 dana sa klincima od 12 -14 godina, dva sa momcima 17 - 19 godina. naizmenično. dva direktora, dve zbornice ..........(gde da staviš dnevnik, kojim hodnikom da ideš, koji prevoz da koristiš, kakva ti je satnica........). da im se svima skine kapa.

  • +1 4
Link to comment
moja deca su '82 i '83 godište. pubertetlije devedesetih. žena je mogla da dopunjuje časovima,ja radom po kućama. nismo. trudili smo se da sačuvamo decu. da ne bude kao što je bilo u "ranama" i sličnom. pamet, trud, posvećenost. sada smo ponosni na njih i njihove izabranike.
 
što se tiče stresnosti. kada je žena radila u "20 oktobru", radila je i u mašinskoj školi preko puta rode na novom beogradu. 3 dana sa klincima od 12 -14 godina, dva sa momcima 17 - 19 godina. naizmenično. dva direktora, dve zbornice ..........(gde da staviš dnevnik, kojim hodnikom da ideš, koji prevoz da koristiš, kakva ti je satnica........). da im se svima skine kapa.

Eheee G. Đorđe išao sam u obe škole, u "mašinac" 2 god



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
On 19.11.2022. at 22:18, djordje geprat said:

kada žena predsednika republike pozove direktora telefonom. bilou susjedstvu nedavno. doduše samo jedna ocena. i ne nedovoljno (1)

 

Zvala je za peticu, ne za jedinicu.

(edit: tacnije - ne za dvojku)

Edited by Djuro
  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...