Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jadni nastavnici. Mala govna neprestano snimaju, odrasla govna neprestano dave u Vajber grupama, govna iz ministarstva samo gomilaju administrativne poslove, a plate bedne. Nije ni čudo što fali nastavni kadar u svim školama.

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, djordje geprat said:

s druge strane, ispričala mi je nešto iz svog nastavnikovanja u OŠ 20 oktobar. da je imala koleginicu kojanaprosto nije mogla da smiri đake i održi normalno čas. da je i ona odlazila u odeljenje i presedela čas u poslednjem redu klupa. da su to radili i pedagog, psiholog, razredni. bilo je to devedesetih. za razliku od mene smatra da škola mora da ima i vaspitnu komponentu. sve manju od prvog osnovne do četvrtog srednje. ja , pak, da vaspitavanje treba svaliti na grbaču roditeljima sa - tražili ste, dobili ste. moja žena je, inače, matematičarka pa je uvek svaćana ozbiljno

 

Moja osnovna :heart:

 

Uvek je bilo mangupa, ali nikad takvi nisu cinili vecinu. Moj razredni bas iz osnovne (isto matematicar) je umeo da kaze da su to sve mangupcici i da jos nije sreo pravog mangupa.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Mi smo imali nastavnika fizickog koji je basketom nogom napucavao ko ne slusa :laugh: 

Ajde frajeru, brani!

Malo morgen ce kod takvog uneti mobilni :D

mi dečaci u "tesli" smo imali fiskulturnika koj nas je naterao na crne šorceve i bele atlet majice a u svlačionicama je vladalo "cipelke pod klupče". trčao se za kaznu krug oko igrališta. ono malo devojčuraka bilo je pod okom mire bilić, gimnastičarke. njima je bilo lako. period '64- '67.

Link to comment

ajde kada vec pricamo

prica ide ovako ... 

 

deco, znate li tko su spomenicari ...

ne znamo

to su ljudi koji su svojim zivotom/svojim zaslugama zaduzili ovu nasu zemlju toliko da su zasluzili da im se ona posebno zahvali

aha ... ok

e ... ucite i budite fini jer u suprotnom cete ostati u skoli toliko dugo da ce vam skola na kraju dati spomenicu

to je bio najstrozi, a ujedno i najpravedniji nastavnik koji mi je i ulio ljubav ka tom pozivu

Link to comment
14 minutes ago, Braća Strugacki said:

sve je ovo posledica toga što su profesori slabo plaćeni i time im je srušen sav autoritet

 

tako da je za sve kriv kapitalizam

nema veze s kapitalizmom. samo sa platama. žena mi je rekla da je prednost bivanja tehnološkog viška i seljakanja po školama što je godinama nošena garderoba u novoj školi smatrana novom. jasno, ona koja je bila očuvana.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Svemir Zeka said:

Reci to kumsu :fantom:

 

@kud u maglu Simovićuda ne propusti slučajno

škola je precenjena, ionako za motanje kablova nije potrebna tablica množenje

 

 

a ko hoće da se obrazuje nađe načina

:fantom:


 

 

ionako srljamo u propast ne vezano sa stanjem u prosveti

  • +1 1
Link to comment

pa nije samo plata problem, mada nije nebitna.

 

početak devedesetih: 

jedan moj prijatelj, matematičar, otišao iz zemlje jer "kako ja njima da objasnim da treba da uče, kad oni vide da ovi koji nikad učili nisu imaju sto puta više od mene?"

drugi, profesor fizičkog, pukao kad su mu učenici kupili patike jer je mesecima išao u pocepanim, otišao u Saudijsku Arabiju da trenira rukometaše

  • +1 4
  • Tužno 3
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

škola je precenjena

 

ko hoće da se obrazuje nađe načina

 

ionako srljamo u propast ne vezano sa stanjem u prosveti


boldovano se piše spojeno  :fantom:

  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, napadaj said:

Koje su pičkice svi ti klinci koje štite roditelji. Nekada nisi smeo da zucneš da si napravio neko sranje u školi, jer si znao da ćeš tek da najebeš kod kuće ako se to sazna, sad mame i tate napadaju nastavnike umesto svoje imbecilne dece. Obične ništarije.

F5706DE3-7771-4FA9-9E49-E0A03E596AC7.thumb.jpeg.86c67842efc1a1bc1723ab000f04c307.jpeg

  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...