Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad je pravi momenat da se ubaci prica o redovnom sluzenju vojnog roka koji ce da smiri ove male jajare..pa da se o tome vrti jedno 3-4 dana..Ovu zenu ce do tada taman svi da zaborave i koga boli za nju Qrac dok nam otimaju tablice za Kosovo ili sta vec rade tamo a svakako je protiv Vucica koga svakodnevno vise puta ubijaju.

 

 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, SNARC said:

Sad je pravi momenat da se ubaci prica o redovnom sluzenju vojnog roka koji ce da smiri ove male jajare

 

Jeste secam se odlicno kako su ih smirivali i ranije. Takve jajare samo dobiju priliku da rashoduju belu tehniku nekim drugima i probaju jos nesto, ne treba im redovni vojni rok za to. A pedigrirane jajare budu zgodno izmestene i na kraju se vrate da dele lekcije o patriotizmu i koje cemu svima drugijancima. Ne resava ovo vojska i vojna disciplina.

 

A osim toga ovaj teror je pusten namerno. Da se onda trazi "tata" aklamacijom.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

 

Jeste secam se odlico kako su ih smirivali i ranije. Takve jajare samo dobiju priliku da rashoduju belu tehniku nekim drugima i probaju jos nesto, ne treba im redovni vojni rok za to. A pedigrirane jajare budu zgodno izmestene i na kraju se vrate dele lekcije o patriotizmu i koje cemu svima drugijancima. Ne resava ovo vojska i vojna disciplina.

 

A osim toga ovaj teror je pusten namerno. Da se onda trazi "tata" aklamacijom.

 

Bejah ironican...kakav bre vojni rok. Ovim bilmezima nema pomoci. To manje vaspitavaju izbezumljeni i preplaseni roditelji a vise baka prase i slicna idiotska tik tok bulumenta. 

Radim sa nekolicinom malo starijih, 23-30 godina, ni za krivi nisu. Ovi mladji su jos gori. 

Sve dobijamo kako zasluzujemo..i vlast i vazduh i nove generacije..nista nije slucajno.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Bejah ironican...kakav bre vojni rok. Ovim bilmezima nema pomoci. To manje vaspitavaju izbezumljeni i preplaseni roditelji a vise baka prase i slicna idiotska tik tok bulumenta. 

Radim sa nekolicinom malo starijih, 23-30 godina, ni za krivi nisu. Ovi mladji su jos gori. 

Sve dobijamo kako zasluzujemo..i vlast i vazduh i nove generacije..nista nije slucajno.

 

Tacno. Za sve te nove generacije su zasluzne... prethodne generacije..

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Pre 15 godina kad nas 25/30 dobija keceve iz matematike, fizike i biologije je profesor bio u pravu a mi narkomani svi

Oh well :fantom:

 

Pa kao nije bio u pravu? :fantom:

 

Mislim da sam pisao, ali ponoviću, oko kriterijuma i svega u školama, mi koji smo 90ih išliu školu, bukvalno mso mogli uživo da pratimo pad kriterijuma...

 

Moj brat od tetke, koji je 60ih išao u "elitnu" NS gimnaziju, mi je pričao da nije bilo odličnih u razredu u sve 4 godine... Dobro, ovo deluje malo nenormalno, ali...

 

U mojoj generaciji je bilo u prvoj godini u 1990/91 sezoni, u celoj gimnaziji 5 odličnih, jedan sa 5.00...

 

U sezoni 1993/94, četvrta godina, 17 odličnih samo u mom razredu, od 32 đaka...  Za celu gimnaziju ne znam ststistiku...

 

Naučila deca u ove 4 godine da uče, ha?

 

Samo u jednom predmetu je sve 4 godine držan isti kriterijum, u prvoj godini dve petce u drugj, traćoj i četvrtoj 3 petice... U celoj goimnaziji!... Kontam da sad kad bi se tako nešto dešavalao, izbila bi roditeljska revolucija...

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Pa kao nije bio u pravu? :fantom:

 

Mislim da sam pisao, ali ponoviću, oko kriterijuma i svega u školama, mi koji smo 90ih išliu školu, bukvalno mso mogli uživo da pratimo pad kriterijuma...

 

Moj brat od tetke, koji je 60ih išao u "elitnu" NS gimnaziju, mi je pričao da nije bilo odličnih u razredu u sve 4 godine... Dobro, ovo deluje malo nenormalno, ali...

 

U mojoj generaciji je bilo u prvoj godini u 1990/91 sezoni, u celoj gimnaziji 5 odličnih, jedan sa 5.00...

 

U sezoni 1993/94, četvrta godina, 17 odličnih samo u mom razredu, od 32 đaka...  Za celu gimnaziju ne znam ststistiku...

 

Naučila deca u ove 4 godine da uče, ha?

 

Samo u jednom predmetu je sve 4 godine držan isti kriterijum, u prvoj godini dve petce u drugj, traćoj i četvrtoj 3 petice... U celoj goimnaziji!... Kontam da sad kad bi se tako nešto dešavalao, izbila bi roditeljska revolucija...

 

to su krivi profesori

mozda je tacnije reci, najkrivlji, posto kolaps drustva ciji su i oni deo ne moze da se ne oseti svuda

obrazovanje je moralo da se koliko/toliko sacuva, a dozvoliti da moje dete na cetvrtoj godini gimnazije (da kazemo najjace skole) kao najtezi zadatak ima ono sto sam ja imao za dvojku je ubistvo sa umisljajem

nikada se iz ovoga necemo izvuci jer je nemerljivo veliki broj kvaliteta otisao i odlazi

ostace oni koji dozvoljavaju da im deca setaju po ucionici i iza ledja na casu

Link to comment

Jbg, kad moraju profesori da vijaju normu, ako nemaju dovoljno časova nema % od plate (a ionako je bedna), ako nema dovoljno dece ukinu im razred.

 

Mislim da nikad nisam intenzivnije nego na nekom kursu gde nas je bilo četvoro u grupi, a ovde umesto da zaposle još profesora i naprave kvalitetnije razrede, oni gledaju i to malo da razj**u. Naravno kad državi ni ne treba neko ko sam zarađuje, ko ima mišljenje i ne zavisi od knjižice

  • +1 2
Link to comment
53 minutes ago, SNARC said:

 

Bejah ironican...kakav bre vojni rok. Ovim bilmezima nema pomoci. To manje vaspitavaju izbezumljeni i preplaseni roditelji a vise baka prase i slicna idiotska tik tok bulumenta. 

Radim sa nekolicinom malo starijih, 23-30 godina, ni za krivi nisu. Ovi mladji su jos gori. 

Sve dobijamo kako zasluzujemo..i vlast i vazduh i nove generacije..nista nije slucajno.

 

Opet ja dosadjujem, ali gde su bila ova misljenja kad se nesto pricalo pre mesec dva i zakljucilo da su deca ista i nista im ne fali sa njihovim instagramom i tiktokom ili kako vec. I ja dramim i ne znam sta da kvalitet /znanje opada.

 

Ovi to nece moci nikad da nadoknade, ne moze sa 40 da se formatiraju sinapse koje se prave sa 10 i 12 i 14.

  • +1 4
Link to comment
Just now, Mel said:

 

Opet ja dosadjujem, ali gde su bila ova misljenja kad se nesto pricalo pre mesec dva i zakljucilo da su deca ista i nista im ne fali sa njihovim instagramom i tiktokom ili kako vec. I ja dramim i ne znam sta da kvalitet /znanje opada.

 

Ovi to nece moci nikad da nadoknade, ne moze sa 40 da se formatiraju sinapse koje se prave sa 10 i 12 i 14.

 

Verovatno misle svi isto ali nece da se isticu..plus, vazda je bilo vazilo "Vi mladi, vi ste govna" . 

 

Meni je tinejdzera i ovih malo starijih zaista zao ali mi se cini da su oni nepovratno ubijeni u pojam. To je tiktok uzeo pod svoje i nema nazad. 

Za godinu i dve cu kupiti lepu torbu, napuniti je alatom i oglasavacu da idem po kucama i radim sitne popravke. Promenu sijalice naplacivacu 20 eura, sredjivanje slavine 50..i usracu se od para jer ni to mucenici nece umeti. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Verovatno misle svi isto ali nece da se isticu..plus, vazda je bilo vazilo "Vi mladi, vi ste govna" . 

 

Meni je tinejdzera i ovih malo starijih zaista zao ali mi se cini da su oni nepovratno ubijeni u pojam. To je tiktok uzeo pod svoje i nema nazad. 

Za godinu i dve cu kupiti lepu torbu, napuniti je alatom i oglasavacu da idem po kucama i radim sitne popravke. Promenu sijalice naplacivacu 20 eura, sredjivanje slavine 50..i usracu se od para jer ni to mucenici nece umeti. 

 

 

Sounds like a plan. Obavezno lepu torbu da im bude estetski prihvatljiva kad ulazis u kucu.

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

 

Verovatno misle svi isto ali nece da se isticu..plus, vazda je bilo vazilo "Vi mladi, vi ste govna" . 

 

Meni je tinejdzera i ovih malo starijih zaista zao ali mi se cini da su oni nepovratno ubijeni u pojam. To je tiktok uzeo pod svoje i nema nazad. 

Za godinu i dve cu kupiti lepu torbu, napuniti je alatom i oglasavacu da idem po kucama i radim sitne popravke. Promenu sijalice naplacivacu 20 eura, sredjivanje slavine 50..i usracu se od para jer ni to mucenici nece umeti. 

 

a nisu mladi govna i nisu nista losiji od nas

kriv je novac

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...