Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

gledam ovo i množe mi se pitanja. video sam most uživo, nikad prešao istim al mi je nestvarno po xy osnova da neko ko ima pola zdrave vijuge u mozgu može da se odluči na prelazak istog kada je na njemu više od dve osobe. pa jbt to je jasno kao što je jasno da je trenutno noć.

više ni ne vredi ono što su nas roditelji, valjda, učili kad smo bili mali da budemo pažljivi, da gledamo oko sebe, tamo gde treba da budemo oprezni, sad sve to treba da paziš i na rendom ljude oko sebe pošto je očigledno da su svi, ili bar velika većina kompletno odlepili i da je recionalno rasuđivanje oko elementarnih stvari koje nas okružuju i paralelno sa tim disanje nemoguća misija za dobar deo populacije

 

 


Vojska ne marsira preko mosta. 
 

https://sr.m.wikipedia.org/wiki/Rezonancija_(fizika)

 

Quote

Npr. u mehanici se rezonancija uočava kod vibriranja tela oko njegove vlastite vibracione frekvencije. Mala i ponavljana pokretna sila proizvodi vibracije većih amplituda. 


 

  • +1 5
Link to comment

Letos na pisti aerodroma u Zakintosu...izasli iz satl busa i ukrcavamo se u avion.

 

Tri lika se odvojila na stranu pored stepenica i pale pljuge. Pus pauza. Grk im mase iz busa, ja u fazonu - jbt koji vam je kurac?

 

Ozbiljno glupi, bahati i zadrti ljudi zive u ovoj zemlji.

 

Preko tog mosta sam presao. Jedva me zena ubedila da predjemo.

 

50 ljudi odjednom je ozbiljno glupa grupa ljudi.

 

 

  • +1 4
Link to comment

@Moonwalker

to znamo mi titovi vojnici

:s_p:

 


ovaj most je dovoljno bilo videti i slep bi shvatio da je vrlo rizično da se u isto vreme na njemu nađu više od dve osobe.
 

rezonancija je svemirska kvantna mehanika, ovo je na nivou zdarvog razuma sedmogodišnjaka, bukvalno

 

evo kako je most izgledao

 

6-BF2-E3-E7-795-B-4-DAA-BF6-C-E811-FB016

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 3
Link to comment

Ne mogu da se setim kad se to uci iz fizike, ali znam da se uci i u osnovnoj skoli u nekom obliku.
 

Realno ja bih se pre skinula i plivala u oktobru nego da predjem preko toga. Bez reci sam.

Edited by Moonwalker
  • +1 4
Link to comment
Just now, Moonwalker said:

Ne mogu da se setim kad se to uci iz fizike, ali znam da se uci i u osnovnoj skoli u nekom obliku.
 

 

8 razred...

 

Ja preko ovog mosta ne bi smeo da pređem ni sam, a ne sa još nekim...

  • +1 2
Link to comment

glede nuklearnih stvari, da mi se ne uchitava zlonamernost, ja znam ko zna i smatram da je to pola puta do nekog reshenja problema, sachekati autoriteta biggrin.png

umem lichno dizrachunam tu i tamo neshto oko atoma, al kad mi dodje na vrata, nisam nachisto shta bih hihi.gif

ima ko zna i to je sjajno. sad samo treba da imamo srece, a onda i pameti, tim redosledom, poshto kontrasmer neshto zakrchen sad.gif


edip. evo sad mater kaze da pre ne znam kolko godina decenija nije htela da predje preko tog mosta. da vidimo shta ima. bash me briga shta ima ph34r.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto







Link to comment

Isuse. Preko ovoga njih 50 istovremeno... pa dal je moguće da su ljudi postali ovoliki idioti. Ajde jedan, ajde pet, ajde 10 ali da od tolikog broja ljudi niko ne koristi mozak mi je potpuno neverovatno

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

neko je posao prvi, ovaj iza je mislio da je u redu cim ih vode tuda, neki je pop isao napred pa su mislili da on zna da je bezbedno... neko je sigurno rekao "idemo u manastir, nece valjda, bog nas cuva". ostali su se zapricali i nisu ni gledali dok nisu vec dobro zagazili. ima niz psiholosjih objasnjenja kad su ljudi u grupi.

svejedno, to nase kurcenje uvek zavrsi isto, na mikro i makro planu. jedna je od nasih najgorih osobina, uz stalno vracanje u proslost i trazenje krivca za losu srecu.

bar da je darvinova nagrada u pitanju, nego i kad neko strada zbog sopstevene gluposti, mi uradimo nesto jos gluplje i pogubnije.

 

svejedno, ljudi cesto rade glupe stvari, zato su tu drzave/uredjena drustva tu da ih sprecavaju, jer se drzavi ne isplati da gubi svoje gradjane u gomilama. drzave nema, te tako... ali zaista nema. 

odnosno, ima. juce gledam grupe u kojima sam clan na fb (na koji jedva i svratim) - svaka druga se zove odbranimo... pse lutalice, potok, planinu, levac, kalemegdan, dete od bolesti... jedina drzava koju prepoznajemo je ona od koje se branimo.

 

 

  • +1 9
Link to comment

da proste i mrtvi i zivi, ali zdravog razuma masovno nema ni u tragovima vec neko vreme.

onog shto se nekad zvalo zdrav razum, da budem precizna.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 9
Link to comment
3 minutes ago, Aleksija said:

 neko je sigurno rekao "idemo u manastir, nece valjda, bog nas cuva".

 

Možda bi sad malo mogli da razmisle, ovi što su preživeli, o tome kako i koga bog čuva... :fantom:

 

Rekao bih da bog čuva samo zakone fizike... A ostali kako se snađu...

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...