Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 6.10.2022. at 9:22, Svemir Zeka said:

To je sigurno trans rasprava, već vidim.

 

Ja sam isto smatrala™ da je rod konstrukt, ali ako biolog kaže da je urođen, svakako bolje zna, pa ću da prihvatim. 

Inače, u knjizi iz koje predajem za 2.razred gimnazije piše isto jasno i lepo (niko se ne buni) 


Ako pitas geneticara reci ce ti da to urodjeno ima sto nijansi i nije uopste crno bela podela xx/xy. Ljudi se zapravo radjaju neretko sa drugacijim rasporedom hromozoma vs. “spoljni organi”. 
Probacu da nadjem tekstove koje sam citala. Jedan je o zeni koja nema receptore za bol, kad su poceli da kopaju po njenoj genetici nasli su da ima xy kombo ali ima sve fizicke karakteristike zene, rodila je i decu. Sto se bola tice tu su utvrdili da joj nedostaju neki delovi koda za bol, i da su njena deca nasledila delimicno isti gen.

Kapiram da sam sad napisala salatu necega izvinjavam se.

 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, mraki said:

Samo jedan oglas za posao

 

moj trominutni video bi imao ovako neke detalje

 

Dejane ..

Trenutno moj ... i ja rastemo NEVEROVATNO brzo i tražimo našeg sledećeg saradnika za blowjob poslove

Ako imate jake blowjob veštine i neverovatno ste organizovani, vođeni procesima i dobri sa rukama i jezikom... ovo bi mogao biti vaš posao iz snova.

 

VAŽNO*: Morate posvetiti veliku pažnju detaljima i razumeti sisteme/procese. Veliki deo ovog posla je da uvek budete spremni za akciju i promene.

 

Kompenzacija:
Na ovoj poziciji je 50.000 dinara. 

 

Ako ste došli do ovog dela teksta, to znači da ste i dalje zainteresovani za ovu poziciju.

AKO budem zadovoljan dobicete i podsticajne bonuse koji će povećati vaš prihod za 10-30 hiljada dinara, kao i preporuku drugim klijentima.

 

 

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
5 hours ago, Time Crisis said:

Lično ne bih ni želeo da preživim "pravi" atomski rat, za potpuni oporavak će ionako biti potrebni vekovi


Zamisli prezivis, krenes okolo da vidis sta ima, kad ono Dod'k i dalje vlada 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Direktor Dejan se oglasio i uputio izvinjenje :D 

 

Aj što mu je izvinjenje u stilu sorry you were offended/sorry I got caught, ali nigde ni reči o poslovnoj praksi opisanoj u onom oglasu, kao da to zapravo nije bio glavni problem, nego što se digla kuka&motika na društvenim mrežama :dry:

  • +1 8
Link to comment

meni ovo deluje kao lose preveden zapadnjacki oglas. da li je neki veselnik otvorio neki americki/uk sajt pa krenuo da prevodi od reci do reci ili su ga provukli kroz neki prevodilacki program, nije bas najjasnije al to je to. jadno al bolje da se navikavamo jer ce za koju godinu svi oglasi ovako izgledati kako god nakaradno i rogobatno delovali. tako smo se i mi prvo cudili pa zajebavali a sad niko ne trepne na ove budalastine. a mladji i ne znaju za drugacije.

 

  • +1 3
Link to comment
40 minutes ago, adam said:

meni ovo deluje kao lose preveden zapadnjacki oglas. da li je neki veselnik otvorio neki americki/uk sajt pa krenuo da prevodi od reci do reci ili su ga provukli kroz neki prevodilacki program, nije bas najjasnije al to je to. jadno al bolje da se navikavamo jer ce za koju godinu svi oglasi ovako izgledati kako god nakaradno i rogobatno delovali. tako smo se i mi prvo cudili pa zajebavali a sad niko ne trepne na ove budalastine. a mladji i ne znaju za drugacije.

 

Ma jok, 100% domaći mozak sastavljao, gazda lično.

  • +1 2
Link to comment

Dramatična scena desila se jutros u blizini Manastira Jovanje u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, kada je pukao viseći mostić dok su ga prelazili posetioci koji su krenuli ka manastiru. Čak 20 osoba je upalo u nabujalu reku, a u toku je akcija spasavanja.

:ph34r:

  • Tužno 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...