Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zna li neko koliko godisnje u USA nestane dece?

Zivo me zanima, cuo sam svasta neprovereno.

 

Missing children in U.S. nearly always make it home alive

 

 

 

Each year, 800,000 children are reported missing in America, including some who are lost, injured, have run away from home or are abducted, according to the center, the nation's leading clearinghouse of information about missing children.

Link to comment

Potpisah peticiju za smrtnu kaznu u srbiji. nek bar zvanicnici vide da.ima ljudi koji bi podrzali.

 

U usa postoji amber alert, sjajna ideja i organizacija kaDa date nestane ili ga otmu. Na svim tv, radio stanicama, novinama prva strana, displejima, info displejima po putevima, socijalnim mrezama, svuda, svuda, svuda objavljuje se upozorenje da je amber alert. i mislim da u vecini slucajeva nadju dete otkako je to uvedeno. Amber je bila devojcica koja je oteta i ubijana u texasu.

Link to comment

Potpisah peticiju za smrtnu kaznu u srbiji. nek bar zvanicnici vide da.ima ljudi koji bi podrzali.

 

 

Ispod komentara gde se na B92 zahteva uvodjenje kazne oko 1200 je lajkova a tek cetrdesetak dislajkova. Znaju to politicari i ako nesto bude uvelo smrtnu kaznu u Srbiju bice to populizam a ne neka devojcica koja je ubijena pa zakopana.

 

Ja nemam jasan odnos prema smrtnoj kazni iz jednog jedinog razloga: moguce je osuditi nevinog coveka i onda je to dupli zlocin. 

Link to comment

Potpisah peticiju za smrtnu kaznu u srbiji. nek bar zvanicnici vide da.ima ljudi koji bi podrzali.

 

U usa postoji amber alert, sjajna ideja i organizacija kaDa date nestane ili ga otmu. Na svim tv, radio stanicama, novinama prva strana, displejima, info displejima po putevima, socijalnim mrezama, svuda, svuda, svuda objavljuje se upozorenje da je amber alert. i mislim da u vecini slucajeva nadju dete otkako je to uvedeno. Amber je bila devojcica koja je oteta i ubijana u texasu.

Smrtna kazna bi bila olaksavajuca okolnost

Cap i gotovo

 

ne ne.. dugo bih ga ja krckao..

 

Tijana je bila na sajtu http://amberalert.eu/

 

Neverovatan broj nestale dece u Madjarskoj

 

u poslednjih 10ak dana je nestalo 7-8 maloletnih osoba..

Link to comment

Ponovno uvođenje smrtne kazne je problematično u odnosu na članstvo u Savetu Evrope, tj. to nije baš samo interno pitanje.

 

Neša Slina održao KZŠ - u pitanju je neki Dragan Đurić, mesar iz Surčina. On ju je kolim udario na tom putu, bila je lakše povređena, potom ju je davio, skinuo odeću i zakopao. Još nije utvrđeno da li je bilo i silovanja. Priveden je u mesari, veoma miran, pao je na poligrafu, onda je priznao i odveo policiju na mesto gde ju je zakopao, bez znakova kajanja.

Link to comment

smrtna kazna u Srbiji to je kao nuklearni arsenal u Srbiji. nije primenjivo na Planeti majmuna.

 

+ toga nema nigde u EU a njeno ukidanje je i preduslov za ulazak u Savet Evrope.

Link to comment

vjerovatno da da i to, kad je vec kurir bez blama spekulusao da je mala oteta zbog ocevih kockarskih dugova. mogu da zamislim kakvih tek ogavnih traceva ima na terenu.

Link to comment

Oni koji podržavaju smrtnu kaznu u Srbiji, treba da znaju da jedini koji će da strada na električnoj stolici je atentator na nekog od sadašnjih ili budućih diktatora.

Link to comment

@morgana

 

da, prvo su bacali blato na njenu porodicu a sada ce da budu predvodnici moralne panike. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

... jedini koji će da strada na električnoj stolici je atentator na nekog od sadašnjih ili budućih diktatora.

 

Vidim, počeo je da se priziva i saraj lib bukur marseljski scenario... Zašto ste nervozni, gospodine Učitelju?

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...