Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

a jaslice su uvek na spratu svuda.

ne. 

ja išla u jaslice od 6 meseci - prizemlje.

moj 14 godina mladji brat išao u jaslice - prizemna zgrada, prizemlje.

njegov sin trenutno ide u jaslice - prizemna zgrada, prizemlje.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Tihajeza said:

Koleginica predaje sadnju kupusa?

Preneto je do reči, i nas sedmoro je na licu mesta rešilo zadatak, bez te imaginarne jednačine "koja nedostaje".

Ok, zeko, ne znaš matiš iz osnovne, big deal. Ti ne znaš, neko drugi zna.

Meni je bilo za doom što NIJEDNO dete iz random gimnazijskog odeljenja nije znalo.

 

Колегиница предаје математику. Постајеш малкице безобразна, канда. :D

Јебига, мора неко да укаже и на ружни шејминг деце, знам да није пријатно.

 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

 

Колегиница предаје математику. 

 

:blink::blink:

Onda joj nisi lepo pročitala zadatak. 

 

Nije šejming dece. Ja zaista mislim da deca treba ovo da znaju i da je to dobro za njih. Ne rugam se deci; volela bih da ovo znaju. Ako neko dete ne zna, bože moj. Ali ako niko ne zna, loše je za celo društvo, za zemlju, onako, u celini. 

Probaj da ne posmatraš kroz ličnu prizmu, "meni ne treba i skroz mi dobro ide život"

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Tihajeza said:

 

:blink::blink:

Onda joj nisi lepo pročitala zadatak. 

 

Nije šejming dece. Ja zaista mislim da deca treba ovo da znaju i da je to dobro za njih. Ne rugam se deci; volela bih da ovo znaju. Ako neko dete ne zna, bože moj. Ali ako niko ne zna, loše je za celo društvo, za zemlju, onako, u celini. 

Probaj da ne posmatraš kroz ličnu prizmu, "meni ne treba i skroz mi dobro ide život"

 

 

Можеш и ти да пробаш шта пишу и други људи овде, осим да се бавиш мојом личном призмом, што све време и радиш.

Ја сам потпуно неважна за дискусију.

 

Колегиница је села и погледала шта сте писали. Јебига, ви боље знате од ње шта је то. 

Link to comment
18 minutes ago, pt 2.0 said:

ne. 

ja išla u jaslice od 6 meseci - prizemlje.

moj 14 godina mladji brat išao u jaslice - prizemna zgrada, prizemlje.

njegov sin trenutno ide u jaslice - prizemna zgrada, prizemlje.

vidish ti to. novi beograd obrnuto. osim tamo gde je sve prizemlje, ali to je bash retko...

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ja sam samo jednom preskocio krevetac otprilike tako sa oko godinu dana. I onda sam od svoje sobe, puzao skroz okolo kroz predsoblje, dnevnu sobu sve do staklenih vrata od trpezarije na koja sam onda lupao. Cale koji je u kujni spremao rucak u cudu kako sam se tu stvorio (valjda sam osetio miris hrane pa ogladneo :D). Posebno je bio u rebusu kako sam uspeo da preskocim krevetac a da ne zveknem na parket i povredim se (nije bilo vidljivo da sam se udario, niti sam plakao). Pa me odveo nazad u krevetac i gestikulirao mi da mu pokazem sta sam uradio, ali ga ja samo belo gledao. To se posle prepricavalo kao malo cudo..

slichno. i kod nas se preprichava. beba komandos. imamo i foto dokumentaciu :lolol:

Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

Колегиница је села и погледала шта сте писали. Јебига, ви боље знате од ње шта је то. 

 

Evo vratila sam i našla svoj prvi post da nađem kako je bilo tačno napisano. I da, to je to. To je tekst zadatka.

Možda još i da napišeš ime škole gde predaje matematiku. Da ne upišem dete tamo.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Tihajeza said:

 

Evo vratila sam i našla svoj prvi post da nađem kako je bilo tačno napisano. I da, to je to. To je tekst zadatka.

Možda još i da napišeš ime škole gde predaje matematiku. Da ne upišem dete tamo.

 

Чиме се ти бавиш, опрости?

Link to comment
4 minutes ago, Svemir Zeka said:

Друга, није трећа

ovaj, ima dve jednačine. napisalo ih je jasno nas nekoliko, Djura prvi, pa onda i ostali... koleginica ili nema pojma ili nije dobro pročitala. ili joj nije bilo do kačenja s tobom pa ti sve vreme govori "jeste, jeste, u pravu si"

Edited by aram
  • +1 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...