Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 hours ago, James Marshall said:

u komentarima vele da jeste

 

pošto kupio po toliko prodao

Na N1 vestima rekoše da su iz crkve potvrdili da je ovaj njihov član koji nije uzimao terapiju. 

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 2.9.2022. at 13:34, Milosh76 said:

Jel pratite Baka Prase vs Zeljko Mitrovic?

 

https://nova.rs/zabava/sudbine/baka-prase-sada-optuzuje-mitrovica-da-duguje-velji-nevolji-pare-za-drogu/

 

Prase ima pola miliona pregleda za video gde napada Mitrovica :D

malopre u kolima ubodem Pink radio, kad ide ovo. Kaže mi drug, koji je radio u Meksiku da je tamo vrlo popularan taj pravi gangsterski rep, gde jedna banda pesmom poručuje da su sise i da će da ih sve poubijaju.

 

 

On 2.9.2022. at 13:53, gospa buba said:

tu i crkva mora da se umesha :lolol:

Jašta je

Oglasio se otac Bake Praseta o sukobu Željka Mitrovića i sina (blic.rs)

https://www.blic.rs/zabava/oglasio-se-otac-bake-praseta-o-sukobu-zeljka-mitrovica-i-sina/nkqv33l

 

Link to comment
On 3.9.2022. at 8:19, burekdzija said:

U proslosti je ovo bilo u trecem oku i na tv palmi. Sad ce da se uci u skolama. Meni se dakle ipak cini iskorak napred u svetlu i bolju buducnost.

 

Bas tako. Ovakvih bizara nije bilo na puskomet od (moje) skole tamo 90ih kad sam bila djak.

Ko je voleo imalo je tih drugih mesta za to.

Link to comment
On 6.9.2022. at 0:28, dvb-t manijak said:

malopre u kolima ubodem Pink radio, kad ide ovo. Kaže mi drug, koji je radio u Meksiku da je tamo vrlo popularan taj pravi gangsterski rep, gde jedna banda pesmom poručuje da su sise i da će da ih sve poubijaju.

 

 

Jašta je

Oglasio se otac Bake Praseta o sukobu Željka Mitrovića i sina (blic.rs)

https://www.blic.rs/zabava/oglasio-se-otac-bake-praseta-o-sukobu-zeljka-mitrovica-i-sina/nkqv33l

 

Aj gangsta rep nego sto imas Marijacije sa gangsterskim temama.Ti zoves radio Raka Eisinger iz Sinaloe i kaes,Bajo mi svercujemo to i to,Imamo od oruzija to i to,toliko nas ima malo preteras,furamo Rolexe i sta ja znam sta je moderno od krpica po Meksiku.I ovi ti naprave pesmu.Nesto poput maturanske pesme u Norveskoj ovde.I onda to vrti na radiju a ti siguramente placas po pustanju.Bilo na Netflix dokumentarac.

  • Hvala 1
Link to comment
On 19.4.2021. at 16:24, I*m with the pilots said:

 Danas brat mora da obilazi redovno vocke i njive da mu ne pokradu, i to ne iz drugih sela, nego naseg.

 

 

- Ponovo mu kradu kruške. :angry::sad:

Nisam pitala da li je ponovo isti lik, inače njegov poznanik iz druge ulice, kom pre dve godine nije polomio noge zahvaljujući prijateljima koji su ga urazumili.

 

Link to comment
On 3.9.2022. at 20:55, Midgeta said:

Kod mene u lokalnoj  tres radnjici ima opet šveps tonika :ziga:

Nemoj ti meni lokalna treš, tu je okupljalište kreme de la krema našeg kraja :angry:

Link to comment
4 minutes ago, Svemir Zeka said:

Nemoj ti meni lokalna treš, tu je okupljalište kreme de la krema našeg kraja :angry:

Ja se izvinjavam, realno jeste, mada nije isto od kad su zatvorili diskont i Pampur umro, maskota nasa

  • Tužno 1
Link to comment

Šesta gimnazija u Beogradu, drugi dan škole.

Profesorka matematike daje mali test đacima, da vidi kako stoje sa gradivom, da malo vidi šta je polazna pozicija.

 

Jedan zadatak niko nije uradio.  Tekst zadatka glasi: "Zbir dva broja je 27. 2/3 prvog broja je za 1 manje od 3/5 drugog broja. Koji su to brojevi?"

 

30 đaka. I baš nijedno dete nije umelo. Bazične 4 računske operacije, malo razlomaka.
Mnogo mi je to tužno. U toj gimnaziji poslednji upisani je imao 88 poena na prijemnom. Sutra ćete otići kod nekog od njih da vam popravi zub, da vam premeri parcelu, da vam overi ugovor, obačuna penziju. Ili nećete otići, nigde.
 

  • +1 3
  • Tužno 9
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...