Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Погрешно си чуо

 

Нова Демократска странка Србије скраћени назив: НОВИ ДСС датум оснивања: 23.07.1992. датум доношења решења о упису: 17.11.2009. седиште: Београд, Браће Југовића 2А заступник: Милош Јовановић

 

Само су променили име али не и правни субјективитет.

  • +1 2
Link to comment

Inace, tokom ove nedelje, pre 108 godina, od 15. do 24. avgusta odvijala se Cerska bitka...

Meni, ispodprosecnom pratiocu stampe, televizije i ostalih medija, promaklo je pominjanje, podsecanje na to desavanje iz nase istorije: po obicaju imamo pametnija posla, a pišanje po sopstvenoj istoriji smo vec savladali do savrsenstva...

 

WW1-Primirje-Proslava100.jpg

 

Srbija-Ku-K-Punch-Karikatura.jpg

 

 

 

Link to comment
On 19.8.2022. at 0:55, namenski said:

Inace, tokom ove nedelje, pre 108 godina, od 15. do 24. avgusta odvijala se Cerska bitka...

Meni, ispodprosecnom pratiocu stampe, televizije i ostalih medija, promaklo je pominjanje, podsecanje na to desavanje iz nase istorije: po obicaju imamo pametnija posla, a pišanje po sopstvenoj istoriji smo vec savladali do savrsenstva...

Palo obelezavanje, juce:

Darija-Tepavcevic.jpg

Bolje da nije... :isuse: 

  • Tužno 1
Link to comment

Vojska ima svecane uniforme za ovakve prilike. Sta ce im ove maskirane sa sve slemom na glavi kao da ce na vezbu ili ne daj boze na front? 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja bih rekao da su ovo obicni vojnici - oni nemaju svečane uniforme. To imaju samo oficiri. Mislim da ni podoficiri nemaju.

 

5 minutes ago, Bambula said:

Svecanu uniformu nose podoficiri i oficiri.Nzi cinovi nose ovo sa slike.Razlika izmedju svecane uniforme podoficira i oficira je u boji.

 

Nisam ovo znala. Mislila sam da je imaju svi ili bar neku za izlazak u grad. Mada kad razmislim ima smisla. Bilo bi preskupo.
Ranije se u ovim prilikama pojavljivala garda.

Edited by Moonwalker
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...