Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

49 minutes ago, Svemir Zeka said:

Fala za ovo, skratila si mi obuku :lolol:

uvek draga. ti me ispravi slobodno kad prodjesh obuku, mozda sam smuljala neshto.

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    774

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, gospa buba said:

uvek draga. ti me ispravi slobodno kad prodjesh obuku, mozda sam smuljala neshto.

 

Joj ja ne znam više kako da izbegnem da pogledam po stopedeseti put godinu za godinom onaj video, sad si mi rekla koje su izmene, jer sam ga danas dijagonalno gledala, a moram da pređem test 100%/100% :isuse:

Znači radi se o 10 minuta ali ja sam lenja do besvesti

Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

Ima nas koji smo neopevane seronje.

 

Red u prodavnici ne mogu da izdrzim, a kamoli u banci ili tako nesto.

 

Pukli smo sa zivcima, jedini spas je u vinjaku.

To ti je zbog škorpije u mesecu.

Link to comment
19 minutes ago, Milosh76 said:

Mozda su ti poslali mail sa rasporedom?

Not. Sad ću da pitam na poslu :lolol:

Obuku još nisam uklavirila. Možda ide tako 😱

Link to comment

Pitala. Po starom običaju, krivim sebe, a u stvari niko ništa ne zna. Ni gde ko ni kako ni šta. Svi su zbunjeni i nagađaju. Tako da mi ništa nije promaklo :dry:

  • +1 1
Link to comment

to je vjerovatno najučaurenija i najretrogradnija katedra na BU, uključujući i čuvene istorije i sociologije na FF i komplet PBF. Tri godine šilje patku oko pitanja ženskih varijanti zanimanja. Ta uska ekipa međusobnih drkača je ubila interesovanje svakog zainteresovanog za srpski jezik, a dosta njih koji su ipak upisali i otjerala. 

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment
32 minutes ago, James Marshall said:

to je vjerovatno najučaurenija i najretrogradnija katedra na BU, uključujući i čuvene istorije i sociologije na FF i komplet PBF. Tri godine šilje patku oko pitanja ženskih varijanti zanimanja. Ta uska ekipa međusobnih drkača je ubila interesovanje svakog zainteresovanog za srpski jezik, a dosta njih koji su ipak upisali i otjerala. 

Slusala sam na seminaru neku profesorku Dragicevic (poznata je siroj javnosti po nekom pismu podrske svojim studentima). Jos uvek pamtim to dobro iako je bilo pre 7-8 godina. Da neko javno govori toliku kolicinu gluposti nisam imala prilike da cujem. Upakovano lepo izlaganje sa sve ja pa ja 

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Sandradjer said:

Slusala sam na seminaru neku profesorku Dragicevic (poznata je siroj javnosti po nekom pismu podrske svojim studentima). Jos uvek pamtim to dobro iako je bilo pre 7-8 godina. Da neko javno govori toliku kolicinu gluposti nisam imala prilike da cujem. Upakovano lepo izlaganje sa sve ja pa ja 

 

 

 

 

O da, taština praznine, Rajna Dragičević i njeno čuveno patetično pismo koje odlično odslikava tu samozaljubljenost te vrste akademaca 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

O da, taština praznine, Rajna Dragičević i njeno čuveno patetično pismo koje odlično odslikava tu samozaljubljenost te vrste akademaca 

Tema je bila Nove tendencije u obrazovanju. Ona zena ne zna. Ajd sto nema pojma i ajd sto su je pozvali na seminar nego je uspela da prica praznu pricu 45 minuta, popljuje svasta i uzdigne sebe strucnjaka.

Da da Rajna Dragicevic 

Edited by Sandradjer
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...