Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, vememah said:

 

 

Ali ove lične drame po twitteru :puke:

 

Sve razumem, i stres i brigu, ali čini mi se da deca ovakvih roditelja imaju većih problema od pešačenja u koloni (Ej!) 1200 metara :isuse: i polaganja u drugoj školi :cry:.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, vememah said:

 

 

 

ova mi je stalno iskakala na tviteru, morao sam da ju blokiram, njene kuknjave na sve moguce teme su nepodnosljive. i evo je sada na ppp :D cisto da se uverim da nisam pogresio sto sam ju blokirao.

Edited by Nikodije
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

ova mi je stalno iskakala na tviteru, morao sam da ju blokiram, njene kuknjave na sve moguce teme su nepodnosljive. i evo je sada na ppp :D cisto da se uverim da nisam pogresio sto sam ju blokirao.

Koji joj je nik?

Link to comment
21 minutes ago, Valkyrie said:

I ja gledam ovo zapomaganje na Twitteru i grozim se ovakvih roditelja koji bukvalno prave decu na nesposobne za hodanje a kamoli nešto složenije. Čuj, ne može da prošeta kilometar sa drugarima ali zato za dve godine od sad može da polaže vozački i aj da se kupi detetu auto da ima nešto da se kotrlja.

Jadna deca jesu, ali zbog takvih roditelja a ne organizacije polaganja testa. Bukvalno bi neki izgleda hteli sa se to i ukine, pošto ne može da se polaže "bez stresa po dečicu". 

ja ne vidim nikakvu svrhu ovog testa. al, dobro, ne vidim svrhu za polovinu stvari koje se rade u osnovnoj skoli.

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

jeste, morace da ustanu pola sata ranije.

 

Ovi što polažu u svojim školama moraju tamo da budu u 8?

  

2 hours ago, gospa buba said:

jeste neki ce i da hodaju.

 

...jer ne mogu da se angažuju busevi da razvezu par tura kako bi se smanjila startna prednost onih koji polažu u svojim školama.

Edited by vememah
Link to comment

u 8 u 15 moraju svi da udju. identifikuju se, uparuju brojeve lokacija, lichne id brojeve, popunjavaju prvu stranu, sve se proverava u nekoliko nivoa i dobijaju instrukcije. tako su rekli.

moje dete ce hodati 10 minuta duze, sve ukupno 20 minuta, po ravnici urbanog predela. iz duchica i radoja da dodju do laze, ili gundulica i ratka do dushka, to je tachno svuda po jedan blok hodanja, takva je situacija kod nas.ne znam kako ce biti svuda po srbiji, sigurno komplikovanije, neke ce sigurno morati i da razvezu.

nemojte da zaboravljamo, sve je posledica nasheg nechinjenja deceniju i duze. i histerisanja oko zdrave dece koja probleme realno nemaju.



sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 3
Link to comment
56 minutes ago, munze said:

ja ne vidim nikakvu svrhu ovog testa. al, dobro, ne vidim svrhu za polovinu stvari koje se rade u osnovnoj skoli.

Nema to sad veze, da nije mala matura bilo bi nešto drugo. Prijemni za srednju, faks, kontrolni/pismeni, polaganje vožnje... Šta god

  • +1 1
Link to comment
Nema to sad veze, da nije mala matura bilo bi nešto drugo. Prijemni za srednju, faks, kontrolni/pismeni, polaganje vožnje... Šta god
apsolutno. sve je problem.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
18 minutes ago, vememah said:

 

Ovi što polažu u svojim školama moraju tamo da budu u 8?

  

 

...jer ne mogu da se angažuju busevi da razvezu par tura kako bi se smanjila startna prednost onih koji polažu u svojim školama.

Pa ne trče na 100 m pa će imati startnu prednost.

  • +1 1
Link to comment
Pa ne trče na 100 m pa će imati startnu prednost.
nema startne prednosti, u 8 su u dvorishtu svi, u 8 i 15 su unutra svi. nekima je tudja shkola i bliza od svoje, blokovi su to, mnogo shkola, bilo je izbora pa se i birkalo.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • Hvala 1
Link to comment

Ma normalno da nema, neko živi prekoputa škole, neko na drugom kraju grada.

 

Svi počinju u isto vreme i imaju isto vreme na raspolaganju. I to je jedino bitno.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...