Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

43 minutes ago, morgana said:

gdje je bio tropikarijum i neko da mi javi da postoji kad sam zbog korone obilazila muzeje i sl onoliko, umjesto da idem po koncertima. thanks for nothing :dry:

 

s druge strane gledajuci, da nije korone i sad dojava o bombama ja pola toga ne bih obisla

Tropikarijum je u zgradi bivse MZ 4 jul na Topciderskom brdu. To je ona MZ gde je Milosevic glasao. Opstina je dodelila negde 2014 celu zgradu tropikarijumu uz uslov da ulaz bude besplatan. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Tropikarijum je u zgradi bivse MZ 4 jul na Topciderskom brdu. To je ona MZ gde je Milosevic glasao. Opstina je dodelila negde 2014 celu zgradu tropikarijumu uz uslov da ulaz bude besplatan. 

zasto otkrivas tajnu lokaciju?

  • Haha 6
Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Tropikarijum je u zgradi bivse MZ 4 jul na Topciderskom brdu. To je ona MZ gde je Milosevic glasao. Opstina je dodelila negde 2014 celu zgradu tropikarijumu uz uslov da ulaz bude besplatan. 

 

hvala, ici cu da ga obidjem cim prije

Link to comment

e, moj hamlete ako si i ti glasao na istom mestu velika je mogucnost da se vrtis po mrezi kao 'unidetified serbian voter'.

izvini al jebigica, cekao se sloba...

Link to comment

Kad sam dobio notifikaciju da me neko u roku od par minuta kvotovao na dumu, mislio sam da sam započeo neki ozbiljan fajt :naughty:

 

Kad ono medjutim

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, foto said:

e, moj hamlete ako si i ti glasao na istom mestu velika je mogucnost da se vrtis po mrezi kao 'unidetified serbian voter'.

izvini al jebigica, cekao se sloba...

E nisam. Moja adresa pripada toj MZ. Ali glasam u školi na Autokomandi. 

Link to comment

Offtopic: Mi smo tamo vodili klince dva puta, pre pandemije. Malo je ali fino, i nema džinovskog akvarijuma za razliku od onog u Budimpešti. Al sve mi se čini da se plaćao ulaz.

 

Ontopic: Pita stariji klinac da li će i sutra biti bombi. Jer treba da ima test iz fizike, a za koji su trebali da vežbaju juče ali, jelte, nastave nije bilo. Njemu ozbiljno frka, plus uvek gleda da se izvuče nekako, a meni onako jadno smešno to što mu se dešava.

Edited by Svarog
Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Kad sam dobio notifikaciju da me neko u roku od par minuta kvotovao na dumu, mislio sam da sam započeo neki ozbiljan fajt :naughty:

 

Kad ono medjutim

 

3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

E nisam. Moja adresa pripada toj MZ. Ali glasam u školi na Autokomandi. 

e, siguran si. tamo nije niko cekao nekog bitnog

Link to comment
5 minutes ago, Svarog said:

Offtopic: Mi smo tamo vodili klince dva puta, pre pandemije. Malo je ali fino, i nema džinovskog akvarijuma za razliku od onog u Budimpešti. Al sve mi se čini da se plaćao ulaz.

 

Ontopic: Pita stariji klinac da li će i sutra biti bombi. Jer treba da ima test iz fizike, a za koji su trebali da vežbaju juče ali, jelte, nastave nije bilo. Njemu ozbiljno frka, plus uvek gleda da se izvuče nekako, a meni onako jadno smešno to što mu se dešava.

Jbg, ja odgovaram za do 2106...

Link to comment
34 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Kad sam dobio notifikaciju da me neko u roku od par minuta kvotovao na dumu, mislio sam da sam započeo neki ozbiljan fajt :naughty:

 

Kad ono medjutim

a ti poznati fajter :rolf:

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...