Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, Bojan said:

Prilično jezivo...

 

Koliko vidim mejlovi su stizali direktno školama. Ili ne? Možda je još prerano da se govori sa koje lokacije je stiglo.

 

Direktno školama.

 

..

U tržne centre ne moramo, u škole i vrtiće moramo.

  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1840

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    773

  • radisa

    720

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, zmanic said:

Svaki čečenski terorista drži u bookmarku spisak beogradskih škola, ma daj bre....

 

Kome se ti tačno obraćaš?

Link to comment
1 minute ago, zmanic said:

Svaki čečenski terorista drži u bookmarku spisak beogradskih škola, i vrtića, ma daj bre....

potrebno je tačno 60 sekundi da ukucaš šta treba u gugl i dobiješ spisak SVIH sajtova SVIH naših škola.

uradila sam to danas.

  • +1 1
Link to comment

Stvar koja mi se izuzetno ne svidja je sto mislim da bi bilo kakva stvarna eksplozija dala mogucnost sajku da dalje odugovlaci sa stvarima koje se od njega traze. Ovo je takav preloman istorijski trenutak da mislim... bolje da ne kazem sta mislim.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Malvo said:

Stvar koja mi se izuzetno ne svidja je sto mislim da bi bilo kakva stvarna eksplozija dala mogucnost sajku da dalje odugovlaci sa stvarima koje se od njega traze. Ovo je takav preloman istorijski trenutak da mislim... bolje da ne kazem sta mislim.

Isto sam pomislio...

 

21 minutes ago, Ayatollah said:

 

Pa šta da radimo, da navučemo pancire i šlemove i tako se šetamo kroz grad? Nema ovde pojedinac šta posebno da uradi, osim nekih opštih mera opreza, tipa izbegavanja većih skupova, tržnih centara, javnog prevoza i ostalih mesta nekontrolisanog protoka većeg broja ljudi, a i tako možeš samo donekle da umanjiš rizik.

Pa građenin ne treba ništa, ali ne treba ni da kaže, ma lažu, nema od tog ništa, smao prave sranja i zjebavaju... Prosto, ni to nije dobar stav (iako je verovatan 99% u ovoj siztuaciji)...

 

Ovo nije sama pretnja bombom, iza ovih pretnji najverovatnije stoje neke druge stvari i ovo je pritisak na Srbiju kao državu... Iz kog ugla mi ne znamo, ali je definitivno, ovo je samo neki vid specijalnog rata... Čak i da se utvrdi da je neka budala to slala, nije ta budala sama došla na ideju, a lako je naći budale koje su psremne da se budalesaju, ne shvatajući šta rade, zaista... A, kao što rekoh, ovo je smao jedna od pritisaka, ko zna kakva nas još sranja mogu čekati...

  • +1 1
Link to comment

Navodno su locirali da je doslo iz Poljske ali ne znači puno jer Poljaci ne sarađuju.

 

U svakom slučaju sve ovo deluje kao topla proba za F4 u Beogradu.

Link to comment
19 hours ago, copkillah said:

pod jedan, zašto bi bilo ko vršio pritisak na Srbiju zbog Rusije, kao da smo mi bilo kakav bitan faktor bilo gde?

 

Zamisli!

Link to comment

„Neko je gledao šta bi sve mogle da budu turističke atrakcije. Kod nas je tropikarijum mali i većina i ne zna za njega, to vam pokazuje da je neko planirao i da to dolazi iz inostanstva, jer da su to smislili neki iz Srbije, nikada ne bi poslali dojavu u tropikarijum“, objasnila je Brnabić.

 

Šerlok Holms :laugh:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

mejlovi su po svim elementima za koje javnost zna pisani kao da su iz inostranstva, namjerno, slucajno, sta god. i sta nam to govori, ne mnogo. naravno da drzava zna vise nego sto zna javnost, a vjerovatno slucaj ne procjenjuje samo kroz porijeklo mejlova nego i neke druge obavjestajne podatke. ne ucitavam joj time benevolentnost niti bih vjerovala procjeni koju brnabic izgovara. 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

ne ucitavam... niti bih vjerovala...

 

morgana, izvini, tvoj post mi je samo šlagvort, pre svega jer sebe hvatam kako krećem da, kad hoću nešto da napišem u severnom delu, dodajem ograde u post, pa na kraju odustanem i da napišem išta.

elem: jebem ti forum kad neko mora da post završava disklejmerima koji bi trebalo da se podrazumevaju

  • +1 4
Link to comment

Pa trebalo bi svakako sravniti listu mejl kontakata koje su dostupne online (recimo spisak škola na e upravi) sa mejlovima na koje su poslate pretnje. Druga stvar je što u školama verovatno ne postoji neka izvesnost u koje vreme će primalac/rukovalac nalogom pročitati mejl. Mejlovi sa inostranih servera odlaze, kroz filtere, u junk ili spam. Tamo se možda ne gledaju odmah. Takođe, u školama postoje više i manje važni nalozi, a neki od manje važnih su možda dostupniji u pretrazi. Onda i to da li je pretnja stizala na jednu ili više adresa u istoj školi. Moguće je da je pošiljalac gađao široko i nasumično u smislu da nije mogao imati izvesnost kada će ti mejlovi biti pročitani. A slao ih je oko 5 ujutru. Tako su neke škole koje su ranije videle sadržaj uspele da organizuju da deca uopšte ne dolaze na nastavu.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...