Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Policija još uvek ne da da se uđe u našu školu, sutra prepodne se ne ide u školu, ali se u školi upravo odvijaju treninzi. :blink: Sto posto potvrđeno. Samo ne unutra nego u dvorištu, ali wtf wtfovog wtfa za boga miloga...

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

26 minutes ago, foto said:

neko ga solidno kara.

za male pare i resurse.

 

najgora varijatna je da pocne da ignorise sve ove pretnje. nesto ce da pukne, nekada. a, onda vise nista nece biti isto.

 

Da, da. Toga je i mene frka. Nije da imamo na koga da se oslonimo. Ono što me još više razbesni je kurcoboljnost naroda, naime danas se spominje to svuda gde sam prošla, pekara, banka, posao, sve je to nekako eto kao neko dešavanje, sve se to racionalno razloži i objasni, ajmo dalje druga tema, dok ja ostajem u polustrahu, i mislim nemoj niko da mi govori "e ali nigde nIjE bIlO BoMbE", me ne seri, nisam znala to. Sedi ti mirno s pretnjom na institucije a deca ti sede u njima.

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Da, da. Toga je i mene frka. Nije da imamo na koga da se oslonimo. Ono što me još više razbesni je kurcoboljnost naroda, naime danas se spominje to svuda gde sam prošla, pekara, banka, posao, sve je to nekako eto kao neko dešavanje, sve se to racionalno razloži i objasni, ajmo dalje druga tema, dok ja ostajem u polustrahu, i mislim nemoj niko da mi govori "e ali nigde nIjE bIlO BoMbE", me ne seri, nisam znala to. Sedi ti mirno s pretnjom na institucije a deca ti sede u njima.

Pa to ti je ono... Šta ima veze što vozim 180, nisam nikog ubio... Šta ima veze što vozim pijan, nisam nikog ubio... Šta ima veze što krade, kad i gradi... Šta ima veze što ništa ne zna svoj posao, odradiće se nekako...  I onda logično bude i šta ima veze što neko preti bombom, neće od tog biti ništa...

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
28 minutes ago, radisa said:

Pa to ti je ono... Šta ima veze što vozim 180, nisam nikog ubio... Šta ima veze što vozim pijan, nisam nikog ubio... Šta ima veze što krade, kad i gradi... Šta ima veze što ništa ne zna svoj posao, odradiće se nekako...  I onda logično bude i šta ima veze što neko preti bombom, neće od tog biti ništa...

Pa dobro zaustavljeno je idenje u škole dok se škole ne provere, narod koupuje kako narod ume. Šta ja znam neko pošalje pretnje na adresu sto institucija, sve je stopirano dok se sve one ne provere, šta je drugo moglo da se uradi? Oće li biti neka situacija gde srpski mentalitet neće biti kriv? 

Edited by Hermetico
Link to comment
10 minutes ago, Hermetico said:

Pa dobro zaustavljeno je idenje u škole dok se škole ne provere, narod koupuje kako narod ume. Šta ja znam neko pošalje pretnje na adresu sto institucija, sve je stopirano dok se sve one ne provere, šta je drugo moglo da se uradi? Oće li biti neka situacija gde srpski mentalitet neće biti kriv? 

Govorimo o reakcijama naroda, vlast je za sad uradila šta treba...

Link to comment
Just now, radisa said:

Govorimo o reakcijama naroda, vlast je za sad uradila šta treba...

Pa ljudi se nose sa stresom kako ko ume, ne bih ja to toliko osuđivao ali samo napred

Link to comment
Just now, Hermetico said:

Pa ljudi se nose sa stresom kako ko ume, ne bih ja to toliko osuđivao ali samo napred

Pa ne osuđujem ja ništa, samo govorim kako je...

 

Meni se ne sviđa ta opuštenost, koja izbija iz ljudi i generalno i u ovoj situaciji... ALi, to je moje mišljenje, ne mora biti ispravno...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Pa ne osuđujem ja ništa, samo govorim kako je...

 

Meni se ne sviđa ta opuštenost, koja izbija iz ljudi i generalno i u ovoj situaciji... ALi, to je moje mišljenje, ne mora biti ispravno...

To je okej, ja samo ne mislim da je to opuštenost nego nemoć. Možda grešim ja možda grešiš ti :) 

  • +1 1
Link to comment

Da se podelimo što pre, da ne koukamo bespotrebno više.

Ko je za front, ko u skloništa, i uzviknimo ponosno °Živeo ....

Koj moj da se više za nešto pitamo, koji će nam to u ovako teškom trenutku?



Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Pa ne osuđujem ja ništa, samo govorim kako je...

 

Meni se ne sviđa ta opuštenost, koja izbija iz ljudi i generalno i u ovoj situaciji... ALi, to je moje mišljenje, ne mora biti ispravno...

 

Pa šta da radimo, da navučemo pancire i šlemove i tako se šetamo kroz grad? Nema ovde pojedinac šta posebno da uradi, osim nekih opštih mera opreza, tipa izbegavanja većih skupova, tržnih centara, javnog prevoza i ostalih mesta nekontrolisanog protoka većeg broja ljudi, a i tako možeš samo donekle da umanjiš rizik.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Tale said:

Niz:

 

Prilično jezivo...

 

Koliko vidim mejlovi su stizali direktno školama. Ili ne? Možda je još prerano da se govori sa koje lokacije je stiglo.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...