Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Just now, Meazza said:

 

A u moju teoriju se ne uklapaju slicne akcije u CG.

 

I zasto bas Srbija i CG? Ako je tako lako paralisati jednu zemlju laznim dojavama zasto Rusi to ne urade recimo Poljacima ili Cesima? I obrnuto, zasto Poljaci i Ukrajinci to ne urade Rusima?

 

Ovo stvarno nema mnogo smisla.

 

mozda im odgovara da destabilizuju srb i cg

 

nema mi puno smisla da su ovo ukrajinci s visokog nivoa bar, kalja im obraz pa im ne ide u prilog osim ako ne ocekuju da glas ne ide daleko van srbije

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, morgana said:

Kako se navodi, među lokacijama su Brankov most, Most Gazela, Novi železnički most, Most na Adi, Pančevački most, Narodni muzej, Delta Citi, TK „Zmaj“, Ada Mall, Tržni centar Stadion, Tržni centar Konjarnik, Beogradski zoološki vrt, Javni akvarijum i tropikarijum, McDonald’s Bežanijska kosa (Partizanske avijacije, Beograd), Evrodom beogradski aerodrom, Glavna stanica Beograd, Predsednikova kuća, Gradsko veće, Svaka elektrana, Svaki objekat za prečišćavanje vode, ruska ambasada.

 

 

super... e gde je sada hebeno odeljenje za visokotehnoloski kriminal, ova osoba, koliko god godina da ima treba da ozbiljno zaglavi ćorku, par godina po pretnji, tipa 150 godina robije, može free posle 100, ako se dobro vlada

 

  • +1 4
Link to comment
Just now, morgana said:

 

mozda im odgovara da destabilizuju srb i cg

 

nema mi puno smisla da su ovo ukrajinci s visokog nivoa bar, kalja im obraz pa im ne ide u prilog osim ako ne ocekuju da glas ne ide daleko van srbije

 

Pa odgovara im destabilizacija Poljske, Rumunije, Finske ili Ceske jos vise.

Eh, "kalja im obraz" :D Ne vidim da bi to ikog sprecilo, pogotovo uz medijsku podrsku koju imaju na zapadu.

 

Moci cemo da zakljucimo vise o tome ko je u pitanju iz sledecih informacija:

 

- Kako o tome izvestavaju strani mediji

- Sta ce uciniti nase rukovodstvo da dojave prestanu

Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

mozda im odgovara da destabilizuju srb i cg

To im izvesno odgovara, ali mi je način nekako pogrešan i sa velikim rizikom da bude kontraproduktivan.

 

Sa druge strane, da random ludak tako precizno navede sve toponime, i da ih istražuje - i to mi je malo heavy. Sadržaj mejla koji kruži upućuje na ludaka ili na neku wannabe terorističku organizaciju. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Pa odgovara im destabilizacija Poljske, Rumunije, Finske ili Ceske jos vise.

Eh, "kalja im obraz" :D Ne vidim da bi to ikog sprecilo, pogotovo uz medijsku podrsku koju imaju na zapadu.

 

Moci cemo da zakljucimo vise o tome ko je u pitanju iz sledecih informacija:

 

- Kako o tome izvestavaju strani mediji

- Sta ce uciniti nase rukovodstvo da dojave prestanu

 

ma za ukrajinu to sad jeste faktor, zasto bi svoju realnu poziciju zrtve i veliku naklonost koju ima ikako ugrozavala? ne mislim na finocu ovdje nego na cost benefit analizu.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Vapad said:

 

 

super... e gde je sada hebeno odeljenje za visokotehnoloski kriminal, ova osoba, koliko god godina da ima treba da ozbiljno zaglavi ćorku, par godina po pretnji, tipa 150 godina robije

Citiraću ti moju koleginicu, tri meseca pre nego što je dala otkaz i otišla sa mužem za Nemačku: “Mi ne postojimo, samo nas o tome još niko nije obavestio.”

Mislila je na raspad u mojoj firmi, ja ti kažem da vredi za gotovo sve institucije u zemlji. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

To im izvesno odgovara, ali mi je način nekako pogrešan i sa velikim rizikom da bude kontraproduktivan.

 

Sa druge strane, da random ludak tako precizno navede sve toponime, i da ih istražuje - i to mi je malo heavy. Sadržaj mejla koji kruži upućuje na ludaka ili na neku wannabe terorističku organizaciju. 

  

ne mislim da je ludak, ne bi drzava tj dvije, ukljucujuci i cg, u tom slucaju imala motiva da ne kaze javnosti ama bas nista. ovo drugo, teroristi amateri, mi ima vise smisla ako se nasloni na politiku. 

 

edit, ne mislim da drzava nista ne zna tj ne radi, nego da nece da kaze u javnosti

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment

@morgana

 

Zato sto je ne bi time ugrozili, kao sto je nisu ugrozili dojavama o letu Beograd-Moskva. Strani mediji ih ne bi okrivili ili ne bi pisali o tome dovoljno da im ugroze imidz. Plus mozda se radi o slobodnim anonimnim sajber teroristima i nema dokaza da se okrivi ukrajinska drzava.

  • +1 1
Link to comment
Kako se navodi, među lokacijama su Brankov most, Most Gazela, Novi železnički most, Most na Adi, Pančevački most, Narodni muzej, Delta Citi, TK „Zmaj“, Ada Mall, Tržni centar Stadion, Tržni centar Konjarnik, Beogradski zoološki vrt, Javni akvarijum i tropikarijum, McDonald’s Bežanijska kosa (Partizanske avijacije, Beograd), Evrodom beogradski aerodrom, Glavna stanica Beograd, Predsednikova kuća, Gradsko veće, Svaka elektrana, Svaki objekat za prečišćavanje vode, ruska ambasada.

Predsednikovu kucu ne cuva niko ko bi mogao da primeti postavljanje eksplozivne naprave? :unsure:


Sent from my iTelephone using Tapatalk
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

@morgana

 

Zato sto je ne bi time ugrozili, kao sto je nisu ugrozili dojavama o letu Beograd-Moskva. Strani mediji ih ne bi okrivili ili ne bi pisali o tome dovoljno da im ugroze imidz. Plus mozda se radi o slobodnim anonimnim sajber teroristima i nema dokaza da se okrivi ukrajinska drzava.

 

to je naravno moguce, ali ja bih opet, imajuci u vidu i cg, tipovala na nekog drugog. ne znam.

 

efit, @jms_uk, carski :D

bili su na pauzi

Edited by morgana
Link to comment
9 minutes ago, jms_uk said:


Predsednikovu kucu ne cuva niko ko bi mogao da primeti postavljanje eksplozivne naprave? :unsure:


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

a kucu tome grobara ni ker da zapisa 

Link to comment

Jako se bojim da će na nekom od tih mesta zaista i da pukne nešto (nadam se ne prejako), pa će onda AV moći da odigra svoju  ulogu do kraja i imati opravdanje za naredne "poteze" (nemam pojma koji su to potezi).

 

 

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...