Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

41 minutes ago, SNARC said:

 

Neko prodavanje magle..dormeo, time share apartmani, izmisljene deonice u izmisljenim investicionim fondovima. Verovatno besomucno telefoniranje u cilju da nekog zajebes da te saslusa duze od 5 sekundi..a onda pokusaj primena "tehnika prodaje". 

 

Imam kolegu koji se bavio time, neprijatno mi bude kad prica sta i kako je radio i kako to sve izgleda.

Sto je dormeo u toj grupi ?

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Ajd napisi malo da i nama bude neprijatno.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Mogao bih ali ne zelim :( 

 

1 hour ago, Lezilebovich said:

Sto je dormeo u toj grupi ?

 

Ne dovodim u pitanje korisnost i nivo kvaliteta proizvoda..moja mater prezadovoljna njima ali su u pocetku imali kampanje pozivima na gajbu pa zvali na promotivne veceri, promitivne vecere..i onda spopadali narod da kupe njihove stvari..a nakon odbijanja krenulo bi javno prozivanje tipa "Pa nije valjda da ti nemas para da platis ovo". 

 

GoMna.

Link to comment

Ne znam da li je sad on tema, ali ima i pojasnjenje oglasa

https://www.linkedin.com/posts/pedjajovanovic_obzirom-da-je-tekst-koji-sam-napisao-uz-oglas-activity-6890916778537795584-G88Z

 

i jedan tipican pobornik tog stava

Nenad Maverick Popovic  2nd 
I Create Resilient Mindsets 🧠 Mindset, Habits & Behaviour Coach 💫 - Transform Yourself ❤ - Recovered Compulsive Gambling Addict, PTSD Survivor ➡️ Helping Others Overcome Adversity

 

 

Link to comment

Čitam nekoliko puta, i iz sledećeg

 

Quote

Tako da naš idealni kandidat u potpunosti preuzima odgovornost za svoj razvoj, a od firme traži da obezbedi uslove za isti.   - Zašto sam naglasio šta je posao a šta strast? Zato što želimo da budući kolega stvarno voli razvoj, a da u startu razume da ukoliko aktivno ne komunicira sopstvenu ekspertizu niko za njega neće znati. Svi znamo ljude koji mnogo znaju ili su dobri u nečemu ali niko za njih ne zna, i obratno. Zato nam je važno da pre bilo kakve interakcije ovo podvučemo.  

 

razumem "tražimo od budućeg kolege da zna da radi", uz niz proser izraza koji ničemu ne služe :fantom:

  • +1 1
Link to comment



Recovered Compulsive Gambling Addict


Ovo neki moj pali brat kockar, samo sto se ja jebavam sa prodajom polovnih kola a on se uzdigao dosta jace u ove ozbiljne biznise. Sudeci po ovim opisima delatnosti i koliko to sve zvuci gej, mislim da ga prima.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

situacioni lider 😆

šta li je to?


Jetza Djokovic lingo, moras da prajoritajzujes.

Najjace kad sam jednom naisao na FB profil drugara iz osnovne koji je moler - kaze Dekorater zidni povrsina.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:


Jetza Djokovic lingo, moras da prajoritajzujes.

Najjace kad sam jednom naisao na FB profil drugara iz osnovne koji je moler - kaze Dekorater zidni povrsina.

Baba sera - Menandžer održavanja sanitarnog čvora...

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
25 minutes ago, Plajvi said:


Jetza Djokovic lingo, moras da prajoritajzujes.

Najjace kad sam jednom naisao na FB profil drugara iz osnovne koji je moler - kaze Dekorater zidni povrsina.

ništa plafoni?

  • Haha 2
Link to comment

Pa dobro jebemu mater, može li dan proći u ovoj usranoj državi bez nekakve tragične vijesti ovog tipa, pa jebote život, ono, voze te da te spasavaju i stradaš zbog požara sanitetskih kola, ovo je vrhunac besmisla života ovdje

  • +1 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...