Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ali kako im bre smanjuju plate kad ih ionako nema dovoljno?

Svi ti trgovinski lanci su od dolaska Lidla malo po malo povećavali plate ne bi li privukli nove radnike. 

Koliko znam i Delez sasvim dobro posluje, i daje ipak malo bolje uslove nego Merkator S, Univer itd…
Jedino ako je plan neka prodaja, pa da se malo napumpa profit, ali ni to nema logike.

 

Edited by mraki
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

I na prethodnom poslu i na trenutnom sam tako radio ( jednostavno ne prihvatam da neko osim na pauzi hvata zjale). U Maxiju i ostalim trgovinama meni više smeta 6-dnevna radna nedelja, na to već ne  pristajem.
Nije to "hvatanje zjala", taj posao je dovoljno ozbiljan da se ne dodaje još jedan.
A ti uzmi sebi još jedan posao slobodno.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

sledeći korak su one nocashier kase, a kako je rekla baba u years and years onda će nam doći kraj

 

 

 

To su već uveli kod mene, 4 kase gde sam skeniraš i plaćaš karticom, ali svejedno uvek stoji neko da pomogne/kontroliše kupce. Isto radi neka bakica pred penzijom na delikatesu. Ekipa zaposlenih se skroz promenila u poslednje dve godine.

Link to comment
21 hours ago, Frank Pembleton said:

Nije to "hvatanje zjala", taj posao je dovoljno ozbiljan da se ne dodaje još jedan.
A ti uzmi sebi još jedan posao slobodno.







... Shiit has hit the fan
 

Ne tražim ja sebi još jedan posao, već je posao koji radim takav da ga uvek ima, pola sata pauze i pstalo rad, jbg, nije državni .

Link to comment
Quote

Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, otkrio je danas da se preselio iz Srbije zbog pretnji, koje je dobio nakon smrti Kristine Kike Đukić.

On je na svom Instagram profilu rekao da je "verovatno trajno otišao iz Srbije".

"Dobijao sam pretnje od toga da će me prebiti do toga da će me ubiti. Jednostavno nisam mogao da se nosim sa tim pritiskom. Preselio sam se u Amsterdam. Trenutno sam u stanu kod mame i tate. Prodao sam Ferarija, kupio sam stan u Amsterdamu. Dok mi se stan ovde sređuje živim kod mame i tate", rekao je Ilić.

/YT video/

Dodao je da više neće snimati za Jutjub jer, kako kaže, ne zarađuje ništa zbog toga što više nemam sponzore.

"Gde god idem ljudi me gledaju, ko zna šta ko misli zbog svega što je bilo. Ljudima nije bitno da li sam kriv ili ne za bilo šta, samo žele da me napadaju i optužuju. Ne znam šta će dalje da bude. Nemam nikakav plan. Ne znam da li ću snimati za Jutjub. Ne osećam se više kao da želim da snimam, drugo moram da počnem da radim neki posao običan i da zaradim za život ovde, pošto je ovde živeti skupo", rekao je u videu na Jutjubu Bogdan Ilić. /.../

https://www.euronews.rs/srbija/aktuelno/31524/jutjuber-bogdan-ilic-napustio-srbiju-preselio-sam-se-u-amsterdam-pretili-su-mi-ubistvom/vest

 

Odliv mozgova

  • +1 1
Link to comment
Ne tražim ja sebi još jedan posao, već je posao koji radim takav da ga uvek ima, pola sata pauze i pstalo rad, jbg, nije državni .
Gledaj ovako, ja hoću da kad god dođem do kase kasirka odmah krene da "kuca robu".
A ovi mudraci kad pošalju kasirku da slaže robu ja onda čekam nju da dođe na kasu da bi radila posao za koji je prevashodno zaposlena.
To što neko "stalno radi" na svom radnom mestu, a nekome je ritam drugačiji, to nije opravdanje za ovakvo izrabljivanje.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Dok god bude mogao jedan jedini cent da iscedi kreveljeci se pred kamerama, pokusavace..Nije to sorta za smenski rad.

 

No, stize ga uskoro i "Slavko Stimac" efekat..bice mu tesko.

 

Ljubi ga tata.

Link to comment
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, otkrio je danas da se preselio iz Srbije zbog pretnji, koje je dobio nakon smrti Kristine Kike Đukić.
On je na svom Instagram profilu rekao da je "verovatno trajno otišao iz Srbije".
"Dobijao sam pretnje od toga da će me prebiti do toga da će me ubiti. Jednostavno nisam mogao da se nosim sa tim pritiskom. Preselio sam se u Amsterdam. Trenutno sam u stanu kod mame i tate. Prodao sam Ferarija, kupio sam stan u Amsterdamu. Dok mi se stan ovde sređuje živim kod mame i tate", rekao je Ilić.
/YT video/
Dodao je da više neće snimati za Jutjub jer, kako kaže, ne zarađuje ništa zbog toga što više nemam sponzore.
"Gde god idem ljudi me gledaju, ko zna šta ko misli zbog svega što je bilo. Ljudima nije bitno da li sam kriv ili ne za bilo šta, samo žele da me napadaju i optužuju. Ne znam šta će dalje da bude. Nemam nikakav plan. Ne znam da li ću snimati za Jutjub. Ne osećam se više kao da želim da snimam, drugo moram da počnem da radim neki posao običan i da zaradim za život ovde, pošto je ovde živeti skupo", rekao je u videu na Jutjubu Bogdan Ilić. /.../
https://www.euronews.rs/srbija/aktuelno/31524/jutjuber-bogdan-ilic-napustio-srbiju-preselio-sam-se-u-amsterdam-pretili-su-mi-ubistvom/vest
 
Odliv mozgova
Otišao kod ćaleta popa da se ogrebe za smeštaj. Naći će mu matori šljaku...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Verovatno se ne vraćam znači da se vraća. A ovaj ostatak deluje kao najava za serijal Baka Prase radi obične poslove. Jeda dan na građevini, jedan dan dostavljač, jedan dan vozi Uber...

 

Taman da gledaju i koji ga vole i koji ga mrze.

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...