Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, foto said:

ceo problem!

da se to nije pravilo kao skadar na bojani, dodju 2 radnika, rade 2 sata prepodne pa ih onda nema nedelju dana, i ostale preduzimacke fore. da se to napravilo celom sirinom za 2-3 dana svi bi pevali od srece. svi bi bili zadovoljniji sa gumificiranom rampom umesto stepenista.

postali smo mnogo pokvareni, zavidni i zli. losi. bas losi ljudi.

 

Da li smo rođeni zli

ili na putu to postali ? 

Link to comment
25 minutes ago, djeneralche said:

U Maksiju teraju ljude da potpisu anekse ugovora i smanjuju ima plate. Tesko da u ovoj drzavi ima ljudi koji rade teze poslove od tih ljudi za kasama.

 

Svi poljoprivrednici, rudari i svo medicinsko osoblje iz kovid bolnica zbunjeno ceka da editujes ovaj post :)

 

  • +1 8
Link to comment
U Maksiju teraju ljude da potpisu anekse ugovora i smanjuju ima plate. Tesko da u ovoj drzavi ima ljudi koji rade teze poslove od tih ljudi za kasama.
Pri tome, oni ne rade samo za kasom, nema praznog hoda, ako nema nikog na kasi, slaže se roba...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Pri tome, oni ne rade samo za kasom, nema praznog hoda, ako nema nikog na kasi, slaže se roba...







... Shiit has hit the fan

dovoljno je da samo jedno jutro nema nikog ni ja jednoj kasi ni u jednom maksiju u drzavi. ali to ne mozemo mi, moraju oni.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 9
Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

 

Svi poljoprivrednici, rudari i svo medicinsko osoblje iz kovid bolnica zbunjeno ceka da editujes ovaj post :)

 

Uz svo postovanje prema poljoprivrednicima, rudarima i medicinskom osoblju mislim da su radnici za kasama, bez obzira bilo to u Maksiju, Idei, trafikama itd ipak najnize placeno osoblje u Srbiji u odnosu na obim posla.

Edit

Ti ljudi bukvalno finansiraju Delezovo ulaganje u Srbiju, i ostali isto tako. Mada ne bi me cudilo da ovo nije neka ideja lokalnog menadzmenta.

Edited by djeneralche
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
37 minutes ago, djeneralche said:

mislim da su radnici za kasama, bez obzira bilo to u Maksiju, Idei, trafikama itd ipak najnize placeno osoblje u Srbiji u odnosu na obim posla.

 

 

45 minutes ago, SNARC said:

 

Svi poljoprivrednici, rudari i svo medicinsko osoblje iz kovid bolnica zbunjeno i dalje ceka da editujes ovaj post :)

 

 

Link to comment
34 minutes ago, djeneralche said:

Uz svo postovanje prema poljoprivrednicima, rudarima i medicinskom osoblju mislim da su radnici za kasama, bez obzira bilo to u Maksiju, Idei, trafikama itd ipak najnize placeno osoblje u Srbiji u odnosu na obim posla.

Edit

Ti ljudi bukvalno finansiraju Delezovo ulaganje u Srbiju, i ostali isto tako. Mada ne bi me cudilo da ovo nije neka ideja lokalnog menadzmenta.

 

Pa necemo se bas sloziti..jer iz prve ruke znam koliko rade i koliko zaradjuju oni koji imaju manje od 20 hektara zemlje u Srbiji..a takvih je mnoooogo. 

 

A propos radnika u Maxiju..neka se organizuju, pobune, stisnu. Ja mogu da razumem da su ljudi u manjim mestima bukvalno taoci svojih "gazda" ali zasto je to u vecim gradovima tako, to ne razumem. 

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, SNARC said:

ali zasto je to u vecim gradovima tako, to ne razumem. 

 

Zato sto ako jedan hoce da se buni i preti, ima drugih 5 koji su spremni da dodju na njegovo mesto i rade za te pare i sa tom mukom. 

  • +1 5
Link to comment

Mislim da više nema 5 drugih, odavno je problem nedostatak (kvalitetne i iole normalne) radne snage. To bi trebalo neko da došapne tim radnicima u Maxiju i da odjebu to revidiranje ugovora.

  • +1 6
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...