Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 hours ago, gospa buba said:

pa ovaj pjenis u beogradu na vodi pocheo da baca plave i zelene lasere u snopovima blink.png

koji je to olosh, majci u kucu da sijash idiote ph34r.gif

mislila jebena invazija vanzemaljaca, indipendens dej. valjda nece i da peva po mraku unsure.gif

 

pa mora Mitrovićev dron u mraku nekako da zna da je kulčina tu kako se ne bi zakucao.

što ste hejteri toliki :dry:

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, gospa buba said:

pa ovaj pjenis u beogradu na vodi pocheo da baca plave i zelene lasere u snopovima blink.png

koji je to olosh, majci u kucu da sijash idiote ph34r.gif

mislila jebena invazija vanzemaljaca, indipendens dej. valjda nece i da peva po mraku unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

ovo noćas  je bilo pakao, probija kroz zavese i roletne

Link to comment
 
Pa bogami jeste 
Da nisu potplaceni, kukavice, nesposobni, polupismeni nikakva drzava im ne moze stati na put. 
 
Oni političarima daju krila da se tako ponasaju. Oni daju kriminalcima krila da rade sta hoce. Dno dna vecina pravnika/tuzioca/branioca/sudija.
 
Dno dna. Nisu ni skupi sto je najgore.
 
1% pravnika posten i zna sta radi.
 
 
Ajde ne lupetaj...
Ne mogu ni da dokučim koliko široko zahvataš termin "pravnici", ali ovo nema veze sa realnošću.
A da ne pričam o razumevanju ustrojstva države i društva.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

@JozoMujica

po ovome šarić jeste prvostepeno osuđen i čekao je drugostepenu odluku u pritvoru

Quote

Po nalaženju Apelacionog suda osobite okolnosti koje su opravdavale zadržavanje okrivljenih u pritvoru, protekom vremena provedenog u pritvoru (Šarić duže od sedam godina i devet meseci, a prvostepenom presudom osuđen na 15 godina zatvora, Vujanović skoro 12 godina (uključujući i kućni pritvor), a prvostepenom presudom osuđen na 14 godina zatvora, te Sretenović i Obradović duže od četiri godine, a prvostepenom presudom Obradović osuđen na 11 godina zatvora, a Sretenović na 10 godina zatvora) s obzirom i na fazu u kojoj se postupak nalazi, izgubile na svom intenzitetu i pritvor više nije nužna mera za obezbeđenje njihovog prisustva pred sudom i nesmetano vođenje ovog krivičnog postupka, te su se stekli uslovi da se odredi blaža mera – zabrana napuštanja stana u kome će okrivljeni boraviti, a radi čije kontrole se ima primeniti elektronski nadzor“,

tako da, za čuđenje je puštanje iz pritvora.

Link to comment
On 23.12.2021. at 17:25, gospa buba said:

........

 

josh bolje pitanje: da li sa zivim muzevima imate identichne poglede na politiku zivot i svet? od kad i zashto? (pitanje pitanja radi, nishta vishe)

malo kasnim za bubinim pitanjem. pardoniram auditorijum.

 

sve sto je bilo veza pa kasnije i brak imali smo iste stavove po tim stvarima. u vezama i braku ipak i komuniciras sa partnerom i trazis nekoga za prijatan razgovor. suceljavanje politickih stavova narednih xy godina me nije nikada privlacilo. zaista, za vezivanje sa nekim mi je to uvek bilo veoma vazno. to mu dodje nekako slicno sa tim kako mi devojka izgleda nenasminkana i u mom duksu/kosulji, bez stikli i pratece opreme. nije mi bilo bitno da smo u zapetu isti sa stavovima ali suprotnosti se privlace na veoma kratko vreme. bez obzira na estetiku.

 

 

On 23.12.2021. at 21:49, aram said:

 

Stoji sve osim ovog za Branku i Bekima, ja lično slušao od Branke rečenice tipa "pa kako ne bi, pa i ja bih na njegovom mestu". Nikad ljubomorna nije bila, uvek je znala da nju voli i da će se njoj vratiti. Oni su ipak jedna druga generacija, mnogo više seksualnih sloboda je bilo u njihovo vreme...

 

 

Zadužbina MM je čista da ne može biti čistija, sve vode Milanova majka i nekadašnja devojka uz pomoć nekoliko vrlo poštenih ljudi. Autorska prava je kršio Loka iz Mascoma, ali izgubio je na sudu.

 

nisamo ovo znao i mnogo mi je drago zbog loke mascoma. ulepsao si mi vece, arame.

 

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...