Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Quote

Republički zavod za statistiku saopštio je danas da je u periodu januar–novembar 2021. godine, broj živorođenih u Srbiji iznosio 56.648, dok je 123.492 preminulo.

 

U odnosu na isti period prethodne godine, kada je broj živorođenih iznosio 56.587, beleži se rast od 61 odnosno za 0,1 odsto.

Broj preminulih, u odnosu na isti period prethodne godine (97.633), beleži se rast od 25.859 ili za 26,5 odsto.

 

U novembru 2021. godine je preminulo 15.113 osoba, što je za 50 odsto više nego u istom mesecu prošle godine.

Broj živorođenih u novembru ove godine je iznosio 5.874, što je za 1.040 više nego u istom periodu prethodne godine.

 

Reklo bi se da džabe razbijamo glavu oko promene vlasti, izbora itd, kako je krenulo priroda će se pobrinuti da do kraja veka neće ostati stanovnika ni za onu čuvenu šljivu™

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobro, sad malo kontriras radi kontre, tri za javnost visokoiritirajuca slucaja su u istom danu rijesena tako da iritiraju javnost koja je do juce bila na ulici. to je suvisan rizik, koliki god da je.

 

nemam teoriju o ovome btw, samo je preraslo bizarnost.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
On 23.12.2021. at 16:28, dùda said:

ne znam 

ali (zovite me snobom, ne mari), u konkretnoj situaciji bih volela da vidim jedno aristokratsko, a ne malograđansko ponašanje (blejanje u čizme nepoznate osobe, u meri da toj osobi već postane neprijatno) , protok vremena je zapravo nebitan 

 

Možda je bila drogirana i onda taman ovo što Živana kaže. Ne zezam se, ako sam dobro skapirao tvoj post poenta je da se fiksirala u nešto, tako meni jedna mama kad dođe odvaljena na razgovor o sinu gleda šolju na stolu ja joj pričam on je agresvan tamo vamo ona kaže jufff što su vam dobre šolje... Ne može da skine pogled. A šolja neka obična skroz

Edited by Hermetico
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

slušam od jutros vesti, ovo ko neki zatvorski bilten.

Nema u zatvoru biltena, veruj mi na rec... :D 

 

Mozemo samo da pocnemo vezbanje sporazumevanja kuckanjem o zidove, onim robijaskim...:cry:

  • Haha 1
Link to comment
18 hours ago, morgana said:

dobro, sad malo kontriras radi kontre, tri za javnost visokoiritirajuca slucaja su u istom danu rijesena tako da iritiraju javnost koja je do juce bila na ulici. to je suvisan rizik, koliki god da je.

 

nemam teoriju o ovome btw, samo je preraslo bizarnost.

 

Sto se tice slucaja Saric, nije mi jasno zasto je javnost iritirana, covek je vise od 7 godina u pritvoru bez presude.

Pri tome nije masovni ubica, silovatelj, nece da krene da kolje cim kroci van zatvora.

  • -1 1
Link to comment
21 minutes ago, JozoMujica said:

Sto se tice slucaja Saric, nije mi jasno zasto je javnost iritirana, covek je vise od 7 godina u pritvoru bez presude.

 

7 godina je u pritvoru zato što je potplaćeno tamo gde treba da se presuda ne donese na vreme, imali smo sve moguće i nemoguće izgovore da se to odugovlači.

 

23 minutes ago, JozoMujica said:

Pri tome nije masovni ubica, silovatelj, nece da krene da kolje cim kroci van zatvora.

 

Ti baš ništa ne znaš o njegovom biznisu, a ?  

  • +1 2
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...