Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, Moonwalker said:

 


 

Nije samo lova, u pitanju je i identitet izvan toga biti neciji neko. Osobe koje zive sa nekim vrlo popularnim ceo zivot, a po karakteru im ne lezi zivot u senci cesto dodju u situaciju da se ponasaju ovako.

 

Evo ovo sto Frank pise gore opisuje taj vid ponasanja. Pokusavala je  i ranije, sad je nebo granica.

 

Valjda ja dolazim iz nekog drugog sveta... Mislim, shvatam ja sve to, njeno zanimanje je bilo žena ĐB, sad joj je zanimanje udovica ĐB... Znam ja neke profesionalne supruge, nije da ne znam... Pa posle, kad muž nađe novu profesionalnu suprugu, ili ne daj bože nekog ko ima i neku drugačiju profesiju, bude stani-pani...

 

Samo, moj problem je što sam mislio da će zbog uspomene na njega ovde biti drugačije... Silly me... Ubiće mrtvog Đoleta...

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Taihoskopija said:

@dùda

 

Balašević sin, onaj zulufi, slava, pravoslavlje, gradonačelnik.  

 

leleeeee 

ajde otac, ali božanstveni roditelji :isuse: 

 

ne treba dalje, jasno je o kom kapacitetu se tu radi.

  • +1 1
Link to comment

@James Marshall

 

E, ne znam: 

 

 

https://www.rtl.hr/tabloid/zvijezde/domace-zvijezde/3985446/aleksa-balasevic-ja-nisam-dijete-poznatih-roditelja-vec-velikih-bozanskih-ljudi/

 

 

@morgana

 

 

 "Ljubav mog Đoleta i Olje je jedinstvena. Mama me savjetuje da i mi budemo jedinstveni. Uvijek ima šanse za dobre i nebeske ljude, a Nikana i ja smo baš takvi, potpuno drugačiji od drugih"

 

 

 

 

 

 

 

🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑

 

 

 

 

Edited by Taihoskopija
  • Wub 2
  • Haha 6
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Sudeći po ovoj FB objavi, mali je lično nepismen. 

Mali je tipičan izdanak novije generacije pune para, gde vlada mišljenje da pare menjaju mozak...

 

Jbg... Ima takvih još, nije da nema...

  • +1 2
Link to comment

Usli ste nepotrebno u mrtvu petlju odvajkada poznatu kao razdvajanje umetnika od njegovog dela... :fantom:

Ni sam DJB ni familija pogotovo, nema vise nikakve veze sa znacenjima i percepcijom stvaralastva DJB ma kako ga ko video i dozivljavao: sto bi se reklo, delo zivi svoj zivot, potrajace koliko ce potrajati, znacice - kako kome - onoliko i sta ce znaciti, vezivace se za neke dojmove koji ama bas nikakve veze nemaju ni sa ljudskim kvalitetima samog autora, jos manje sa postmortem postupcima familije.

Zlo i naopako, a i ogresenje o same sebe je revizionisati odnos prema delu u njegovim znacenjima prema danasnjim, savremenim merama.

A sada svako na svoj zadatak... :fantom:

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Taihoskopija said:

@morgana

 

 

 "Ljubav mog Đoleta i Olje je jedinstvena. Mama me savjetuje da i mi budemo jedinstveni. Uvijek ima šanse za dobre i nebeske ljude, a Nikana i ja smo baš takvi, potpuno drugačiji od drugih"

🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑

 

 

mali je granicni slucaj lajfkoucinga ka umobolnosti. doduse ulayim u redundantnost.

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, namenski said:

Usli ste nepotrebno u mrtvu petlju odvajkada poznatu kao razdvajanje umetnika od njegovog dela... :fantom:

 

Pre bi bilo razdvajanje naseg novcanika i svojine od umetnikove familije :lolol:

Uskoro necemo moci da prosetamo pored Dunava jer je neka druga bozanska familija bezecovala obalu za bozanske teniske terene, sta fali i ovim bozanstvima da se prepusti neki park :dry:

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, francuski sobar said:

Ma verovatno bilo i to na spisku uz još dvadesetak uslova

 

a znam i neke nešto manje stroge ali isto sa jakim zahtevima što su završili sa nekim skroz suprotnim od traženog.

 

 

 

ja sam imao samo dva preduslova. da ne duvani (da ne ljubim pikslu) i da nije predaleko sa domom. istrpeo sam jednu godinu praćenja iz varoši do "fontane" i onda rekoh:" 'ajde da se venčavamo"

Link to comment
10 hours ago, Kenji said:

OB je mesto na damama od stila

Igra je ko izdrži duže posle onog prvog AH

 

Da se ja budim svako jutro pored ovako nečeg verovatno bih bio depresivac, pisao tužne pesme i sanjao maminu supu. 

 

11 sekundi :fantom:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

muzički uradci ĐB su neupitni, za mene je vrhunac CD "devedesete" ali sam ga kao ličnst odjebao početkom devedesetih na koncertu u sava centru gde je imao raznorazne stendap fore. jedna je bila ona o guskama u lisinskom. jedna druga, za odjeb je bila kada je, misleći na slovence, rekao: "jeb'o nas onaj ko nas sastavi" davno je bilo, ne sećam se da li ih je tretirao kao "bečke konjušare". mnogo godina posle, čuo sam da je uzeo sloveačko državljanstvo.

 

ko jebe celu familiju, mogu da kažem. njegov uradak je nešto drugo.

PS. mislim da je udova milena dobra riba. bar za mator svet.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...